Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1532 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

UKRAINA WOLNA OD SZANTAŻU GAZOWEGO!FINLANDIA POKAZAŁA FAJKĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I WYDAŁA POZWOLENIE NA BUDOWĘ NORD STREAM 2!USA MA PROBLEM ZE SPRZEDAŻĄ GAZU SKROPLENEGO?NIEMCY TEŻ KOLABORUJĄ Z ROSJĄ I RAZEM BUDUJĄ NORD STREAM 2!?

 

UKRAINA JEST WOLNA OD "SZANTAŻU GAZOWEGO" I MOŻE ZOBACZYĆ FAJKĘ: W REZOLUCJI FINLANDII DO "STRUMIENIA-2" -  WIDZIAŁEM PRZEPROSINY


 
Fińskie władze zezwoliły na budowę Potok-2. Gazociąg przejdzie w strefie ekonomicznej kraju. Użytkownicy sieci społecznościowych ocenili to stwierdzenie.

Fakt, że Finlandia zezwoliła na budowę konstrukcji gazociągu, zgłosił Nord Stream 2 AG. Łączna długość "Nord Stream-2" w całym kraju wyniesie 374 km z 1220 km.


Ukraina jest wolna od "szantażu gazowego" i może zobaczyć fajkę: w rezolucji Finlandii do "strumienia-2" widziałem przeprosiny
W sieciach społecznych w odpowiedzi poinformowała „przeciąć rurę” ze względu na budowę „Stream-2” w wysokości 3% PKB na Ukrainie od prowadzenia gazu zostaną zapomniane.

W sieci spolecznościowej dodano:

 Ktoś dodał, że dzięki ich działaniu władze Finlandii poparły tylko wolę Ukrainy, by uwolnić się od szantażu gazowego.

Również użytkownicy rakiety zauważyli, że pozycja państwa fińskiego potwierdza fakt, że UE jest zainteresowana gazem z Rosji, który jest dostarczany bezpośrednio. Niektórzy użytkownicy zauważyli, że wiele krajów wkrótce wyrazi zgodę na "Potok-2" jako przeprosiny za nieuzasadnione oskarżenia Moskwy o "sprawę Skripala".

Eksperci są pewni, że Finlandia pokazała Stanom Zjednoczonym, że nie chce wypełniać tych planów , które "zbijają kieszenie" Europejczyków. Państwa planowały narzucić swój skroplony gaz w zamian za Rosję i z przyczyn naturalnych nie chcą, aby to się stało.

Ukraina jest wolna od "szantażu gazowego" i może zobaczyć fajkę: w rezolucji Finlandii do "strumienia-2" widziałem przeprosiny...
W odpowiedzi kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Rosji Władimir Putin wyznaczyli "Potok-2" jako projekt komercyjny bez żadnej polityki.

A co NATO USA ,   zrobi nam na jesieni manewy ANKONDA na trenie POLSKi z udziałem 50 tysięcy wojsk amerykańskich a ponato będą w nich ułonierze z TURCJI ,  RUMUNI , NIEMIEC....a ANGLIA się zastanawia czy wyśle swoich wojaków! na te niebezpieczne manewry?Rosja ostrzega ,   że ilość wojska może wtenczas przekroczyć nawet 100 tyś?a to jest niezgodne z traktatami!?

 

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej