Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1532 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PIRACI Z ANGLII POJAWILI SIĘ NA MONTE CASSINO W SOPOCIE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj w Trójmieście działy się dziwne rzeczy...najpierw BARAN biegał po Monte Cassino a następnie Czerwony Korsarz napotkał PIRATÓW z Anglii i pokazał im kto tu Rządzi!Na molo było mnóstwo spacerowiczów mimo zimnego wiatru.

Idąc ulicą Monte Cassino w Sopocie w sobotę 7-go kwietnia 2018 roku napotkałem dziwnie zachowujących się i ubranych młodzieńców. Ubrani oni byli w bialekoszule i czarne spodnie a na głowach mieli czarne rogatywki. Na rękach mieli emblematy pirackie a trzymali w nich zakrzywione noże z ozdobionymi rękojeściami .Po podejściu bliżej okazało się ,że są to piraci ale nie z Polski . Zabrałem jednemu z nich nóż i zaatkowałem jednego z nich , ktoy przebarny był za ZIELONEGO MOTYLA.Poinformowalem ich , że ja tu rżadzą i jestem RED KAPER KING.Po któtkiej wymianie zadń ustliłem , ze są oni piratami z .....Wielkiej Brytanii.W sumie doszliśmy do porozumienia i rozstaliśmy się w POKOJU!

Pomorska TELEWIZJA NARODWOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

POTYCZKA CZERWONEGO KORSARZA Z GDAŃSKA Z PIRTAMI ANGIELSKIMI NA MONTE CASSINO  W SOPOCIE:

 www.youtube.com/watch

BARAN NA ULICY MONTE CASSINO W SOPOCIE:

Na Monte Cassino w Sopocie można było zobaczyć w sobotę 7-go kwietnia 2018 roku ciekawe przedstawienie w wykonaniu Patryka Klepackiego, ksywa Kleper oraz Fabiana Tofi, l ksywa Vzero. Tanczyli oni Breke Dance oraz zorganizowali wystep atrystyczny według własnego scenariusza. Zgromadzona publiczność mogła obejrzeć show taneczne a także ciekawe inscenizacje Teatru Ulicznego w wykonaniu w/w aktorów. Bardzo często ten duet można spotkać przy Dworze Artusa w Gdańsku gdzie bacznie ich obserwuje Neptun a także i publiczność .

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu


www.youtube.com/watch

 SPACEROWICZE NA MOLO W SOPOCIE 7 KWIETNIA 2018 :

www.youtube.com/watch

 Reporter Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ zrobił rekonesans z kamerą po molo w Sopocie i pytał spacerowiczów skąd przybyli!?Okazło się , że na Sopockim molo byli ludzie z Poznania, Bydgoszczy , Zielonej Góry , Drezna , Wrocławia , Ozorkowa , Podlasia, Rumi, Gdyni , Gdańska i zapewne z wielu innych miast POLSKI.Pogoda była słoneczna , jednak zimny wiatr się dawał spacerowiczom we znaki.W marinie przy Sopockim molo stały razem trzy jednostki pływające ale niebawem zacznie sie sezon żeglarski i będzie las masztów!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.eon24.pl


 METROPOLIA W GDAŃSKU ROBI ŚCIEMĘ PT."WEEKEND ROWEROWY" !?

Pojechałem do METROPOLI GALERI HANDLOWEJ , gdzie w intenecie zapraszano nas na WEEKEND ROWEROWY w dniach 7-8 kwietnia 2018 roku!?Informacja w internecie mówiła , że jak się zakupi towar w METROPOLI za conajmniej 50 zł, to weżmie się udział w konkursie i można wygrać ROWER!? Udałem się więc do sklepu rowerowego, aby coś sobie kupić i ...wygrać ROWER !Zakupiłem trąbkę do roweru i coś tam jeszcze i w/g wskazania kierownika sklepu udałem się na wyższe piętro po LOS.Tam u pani rozdającj gratis rowerzystom napoje energetyczne dowiedziałem się , że mogę dostać mój LOS ale dopiero jutro i to tylko za paragon za jutrzejsze zakupy, bo taki zrobili REGULAMIN!?Wróciłem więc do sklepu z rowerami i chciałem dokonać zwrotu zakupionego dziasiaj towaru pod warunkiem , że go jutro ponownie zakupię!?Kierownik się zgodziła na ten zwrot, ale po chwili poinformowała mnie, że w NIEDZIELĘ ten sklep ....nie będzie czynny, choć to od nich są rowery na NAGRODY!?I kto ma te nagrody dostać , zapewne "znajomi królika" z METROPOLI, bo o co tu chodzi!?Zwyczjnie reklamowe nabijanie KLIENTA W BUTELKĘ!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembinski
www.neon24.pl

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej