Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

RZĄD BUDUJE CENTRALNY POLSKI PORT, ALE!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A MIESZKAŃCY GDAŃSKA - STOGI I RADNI ZBIERAJĄ PODPISY PRZECIW LIKWIDACJI NAJŁADNIEJSZEJ PLAŻY W SOPOCIE.Plaża na Stogach jest osłonięta natenczas LASEM , ale jego właścicielem jest PORT W GDAŃSKU!?Pewnie go wytną i zabudują betonem?

 Dziś w Niedzielę Miłosierdzia Bożego 8 kwietnia pod kościołem Parafii ŚWiĘTEJ RODZINY Radni Dzielnicy Stogi zbierali podpisy pod PETYCJĄ do Prezydenta Gdańska oto, by nie LIKWIDOWAĆ PLAŻY.Mieszkańcy zapytani o LIKWIDACJĘ PLAŻY STOGI mowili swoje argumenty przeciwko likwidacji tej plaży.Jutro jest o 17 -tej spotkanie z Radnych Miasta Gdańska z v-ce prezydentem Bielawskim w tej sprawie.Mamy dziś Niedziele Miłosierdzia Bożego a wiec prośmy BOGA , aby WŁADZA CENTRALNA I LOKANA nie LIKWIDOWAŁA PLAŻY NA DZIELNICY STOGI - najładniejszej w TRÓJMIEŚCIE!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembński
www.fundacja-slawpol.eu

RADNI DZIELNICY STOGI ZBIERAJĄ PODPISY POD PETYCJĄ PRZECIW LIKWIDACJI PLAŻY STOGI:

  www.youtube.com/watch

CO NAM SZYKUJĄ WŁADZE MIESZKAŃCOM DZIELNICY STOGI W GAŃSKU


Plany inwestycyjne gdańskiego portu przewidują zajęcie terenu o powierzchni 50 ha znajdującego się przy plaży na Stogach. Radni i mieszkańcy tej dzielnicy obawiają się, że port rozrośnie się także na obszarze samego kąpieliska i zbierają podpisy przeciwko takiej możliwości. Władze miasta uspokajają, że kąpielisko jest bezpieczne, ale władze portu nie ukrywają, że chcą rozwijać się w tym kierunku.

Czy plaża na Stogach powinna ustąpić inwestycjom?

W maju gdańscy radni zajmą się uchwalaniem kluczowego dla rozwoju Gdańska dokumentu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, które będzie wytyczać te kierunki przez najbliższe 30 lat.

Mimo że prace nad dokumentem w Biurze Rozwoju Gdańska trwały trzy lata, to dopiero niedawno w mediach społecznościowych zaczęła się dyskusja o szczegółach zapisów w studium dotyczących terenów plaży na Stogach, które miałby zagospodarować Port Gdańsk.

Miasto uspokaja, że kąpielisko pozostanie

W Studium jest obecnie zapis określający terenowe możliwości rozbudowy Portu obejmujący łączny obszar 50 ha podzielony na dwie działki. Jedna, ta najbardziej kontrowersyjna, o powierzchni 10 ha znajduje się na obszarze plaży i wydm, niespełna 700 metrów od głównego wejścia na kąpielisko. Druga działka obejmuje obszar 40 ha lasu znajdującego się pomiędzy terminalem kontenerowym a centrum logistycznym.

Czytaj też: 100-letni bunkier na Stogach czeka na zwiedzających

Warto jednak zaznaczyć, że obszar ten jest własnością Skarbu Państwa i jest w zarządzie Portu Morskiego Gdańsk, a także że leży w granicach administracyjnych portu. Nie może więc być mowy o przekazaniu terenu portowi, bo obszar ten od lat znajduje się w jego granicach i jest przez niego zarządzany..

Czytaj więcej na:
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Czy-plaza-na-Stogach-pojdzie-pod-rozbudowe-portu-n122614.html#tri

 

 

 

KOMENTARZE

 • SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KANDYDATEM NA PREZYDENTA GDAŃSKA
  TAK BĘDĘ KANDYDOWAŁ DO URZĘDU PREZYDENTA GDAŃSKA I PLAŻE OBRONIĘ PRZED PORTEM!
  Podjąłem już decyzję i będę kandydował na prezydenta Gdańska jako BEZPARTYJNY...właśnie tworzę Komitet Wyborczy Wyborców i zamierzamy wystawić co najmniej cztery listy kandydatów na Radnych Miasta Gdańska.Wtenczs mój komitet ma pełne PRAWO wystawć mnie jako Kandydata na PREZYDENTA GDAŃSKA!
  Zapraszam do WSPÓŁDZIAŁANIA?

  Radny Dzielnicy Stogi w Gdańsku
  Sławomir Ziembiński
  kontakt:slawomirziembinski@gmail.com tel.501510605

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej