Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1532 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

RADNI I MIESZKAŃCY GDAŃSKA KONTRA WŁADZA - DEBATA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WŁADZA CENTRALNA I JEJ DECYNDENCI PODEJMUJĄ DECYZJE NIE ZAWSZE SŁUSZNE DLA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI!?Wczoraj odbyła się burzliwa debata w sprawie PLAŻY STOGI - bo grozi jej wchłonięcie przez PORT!?Oto relacja filmowa:

 W Biurze Rozbudowy Miasta Gdańska przy ul.Piastowskiej odbyło się spotkanie z Radnymi Dzielnicy Stogi o rza mieszkańcami tej dzielnicy Gdańska.Spotkanie otworzył pan Bielawski v-ce Prezydent Gdańska d/s Infrastruktury. Następnie głos zabrał V-ce Prezes Zarzadu Portu Gdańsk , który przedstawił jego aktualne działania, dorobek i plany rozwoju na przyszłość.Później głos zabrała pani Dunjewska Radna Miasta Gdańska , która powiedziała , że zbiera podpisy aby PLAŻA STOGI nie została ZLIKWIDOWANA?Po niej głos zabrała pani Magda Wiszniewska i poinformowała zebranych, że Plan zagospodarowania przestrzennego nie został zaakceptowny przez Radę Dzielnicy Stogi.Podjęto Uchwałe o jego zmianie , ale BRMG tego nie uwzględniło w swym projekcie!?PLAŻY STOGI NIE ODDAMY - tak zakończyła pani Magda swe wystąpienie.Następnie głos zabierali poszczególni Radni Dzielnicy Stogi pan Sławomir Ziembiński , pan Jarosław Gawina, pan Łapszo i inni oraz mieszkańcy Gdańska.Zadawali oni pytania do Przydenta i do Prezesów Zarządu Portu i DGT?W koncowej fazie w/w odpowiadali na zadane pytania.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

OBRAZ PRZEDSTAWIAJĄCY ZAŚLUBINY POLSKI Z MORZEM

 

PLEY LISTA Z OŚMIOMA FILMAMI DOKUMENTUJĄCYMI BURZLIWĄ DEBATĘ RADNYCH DZIELNICY STOGI I JEJ MIESZKAŃCÓW PANEM BIELAWSKIM Z V-CE PREZYDENT GDAŃSKA DO SPRAW INFRASTRUKTURY ORAZ PREZESAMI PORTU I BAZY KONTENEROWEJ DCT:

www.youtube.com/playlist

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej