Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1532 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WOJNA O PLAŻĘ TRWA I TU NIE MA RAKIET!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI , Radny Dzielnicy Stogi ZWANY CZERWONYM KORSARZEM Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich walczący z ekspansją PORTU w Gdańsku i DCT!Port Gdański już jest właścicielem 418 metrów plaży, tylko nie postawił jescze płotu!?

PAWEŁ ADAMOWICZ PREZYDENT GDAŃSKA WYCIĄGA SWE ŁAPY WRAZ Z PORTEM  PO PLAŻE STOGI W GDAŃSKU!

PLAŻA STOGI W LIPCU 2017 ROKU - W ODDALI WIDAĆ PORT I FIRMA DCT , KTÓRA CHCE WEJŚĆ NA TĄ PLAŻE;www.youtube.com/watch

 

Mail od Przewodniczącej Zarządu Rady Dzielnicy Stogi!

Dobry wieczór,
informuję, iż w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z Panem Prezydentem Adamowiczem, na które zostali zaproszeni członkowie Zarządu oraz Przewodniczący i Z-ca Przewodniczącego rady.
Pan Prezydent chce porozumienia z nami (dzielnicą). Jednakże nie bierze pod uwagę możliwości, aby Studium nie stanęło na sesji kwietniowej.
Zaproponował podpisanie formalnego porozumienia, którego treść zostanie przygotowana przez urzędników najprawdopodobniej jutro.

Jeśli otrzymamy ten tekst jutro, chcielibyśmy się na roboczo z Państwem spotkać, w formie otwartego posiedzenia Zarządu, aby zastanowić się nad sensem takiego porozumienia i nanieść ewentualnie uwagi.

Tak czy inaczej do tej propozycji trzeba będzie się odnieść, więc na czwartek 19.04. na 99proc będzie zwołana sesja.
Postaram się przygotować Państwu na to spotkanie możliwie jak najszerszą relację z dzisiejszego spotkania.

Na te chwilę nie ustajemy w walce o plażę. Zbieramy podpisy. Mobilizujemy ludzi na manifestację 23.04. o godz. 9.00

18.04.2018 o godz. 17.30 zorganizowaliśmy spotkanie z mieszkańcami w SP 11 w sprawie plaży, na które dziś zaprosiliśmy przedstawicieli miasta.

Po otrzymaniu tekstu projektu porozumienia będę miała wielką prośbę, abyście Państwo bardzo głęboko zastanowili się nad jego sensem. Ta decyzja jest chyba najważniejszą z decyzji, które nam przyjdzie podjąć.

Serdecznie pozdrawiam
Magdalena Wiszniewska

PAWEŁ ADAMOWICZ PROPONUJE NAM PAKT DLA STOGÓW  TO ZNACZY , ŻE .....RZĄD MA SIĘ Z DZIELNICĄ STOGI PODZIELIĆ SWYMI ZYSKAMI Z CEŁ I PODATKÓW!:

www.youtube.com/watch

 Moja odpowiedz na maila Przewodniczącej Zarządu Rady Dzielnicy:

 POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA <slawomirziembinski@gmail.com>
Trzeba się szybko skrzyknąć naprzykład.przez sms-sy i zrobić Sesję Rady Dzielnicy i podjąć UCHWAŁĘ w sprawie naszego stnowiska odnosnie PLAŻY STOGI
ŻADNYCH porozumień z Adamowiczem, bo on niebawem nie będzie już PREZYDENTEM!Prezydent A...cz chce nas wykiwać , bo stawia warunek nie do przyjęcia!Nie z nami takie manewry!

Moje stanowisko jest jednoznaczne!Z Prezydentem Adamowiczem nie wolno nam niczego podpisywać , bo Port i tak wejdzie na Plażę Stogi a nasza Rada Dzielnicy uznana zostanie przez mieszkańców  , że w sumie się na to ZGODZIŁA!?To co proponuje Adamowicz w Ytubie , to jest nierealna bzdura , bo to niby to Skarb Państwa ma się podzielić zyskami z Portu z ...Dzielnicą STOGI!?
Musimu twardo żądać zmiany PLANU ZAGOSPODAROWANIA PLANU PRZESTRZENNEGO w ten sposób , aby PAŻA STOGI nie została NARUSZONA W TYM KSZTALCIE JAKI JEST NA DZISIAJ!
 

Raddny Dzielnicy Stogi
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
KONTAKT +48 501510605
slawomirziembinski@gmail.com
www.fundacja-slawpol.eu

 

 

CZERWONY KORSARZ Z PIRATMI OMAWIA TAKTYKĘ OBRONY PLAŻY STOGI W GDAŃSKU

 SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI RADNY DZIELNICY STOGI WYPOWIADA SIE NA DEBACIE Z V-CE PREZYDENTEM GDAŃSKA:   www.youtube.com/watch

W czwartek 12 kwietnia 2018 o kolo godz 14-tej na PLAŻY STOGI pojawili się Radni Dzielnicy STOGI i jej mieszkańcy oraz ...ekipa TVP Gdańsk.Obecna też była pani Anna Kołakowska Radna Miasta Gdańska, która też nie chce LIKWIDACJI PLAŻY NA STOGACH.Czerwony Korsarz czyli SŁAWOMIR Ziembiński Radny Dzielnicy Stogi przedstawił nieodparte argumenty przeciw Likwidacji PLAŻY STOGI .Ponadto zapowiedział on , że bedzie walczył do końca o PLAŻĘ a nawet zapowiedział , że będzie kandydował do URZEDU PREZYDENTA GDAŃSKA i PLAŻY dla PORTU nie odda! Poszczególni Radni i mieszkańcy wypowiadali się naegatywnie, co do LIKWIDACJI PLAŻY STOGI w Gdańsku!Przyjeżdżaja przecież j tutaj turyści z całej Europy i Świata też!Latem na tej najładniejszej plaży w Trójmieście można zbaczyć pełno turystów , którzy bardzo tę plaże polubili i co roku tu przyjeżdżają!Mieszkańcy Gdańska też chętnie przyjeżdżają na PLAŻE STOGI!
NIE ODDAMY TEJ PLAŻY PORTOWI PANIE PREZYDENCIE GDAŃSKA!
TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG!

 
Morskie DRUŻYNY STRZELECKIE
Kontradmirał
Sławomir Ziembinski

 

FILM WYKONANY DZISIAJ NA PLAŻY STOGI , GDZIE RADNI DZIELNICY STOGI I MIESZKAŃCY GDAŃSKA WYPOWIEDAJĄ SIĘ DO KAMERY TVP GDAŃSK:

www.youtube.com/watch

 

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
reporter Sylwia Bela
www.fundacja-slawpol.eu 


 CZERWONY KORSARZ NAMAWIANY PRZEŻ WYSŁANNICZKĘ BIZNESU  DO ODDANIA PLAŻY STOGI BEZ ....WYSTRZAŁU!?NIE ZGADZA SIĘ!?

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI NOWYM KANDYDATEM NA PREZYDENTA GDAŃSKA!

 Podjąłem już decyzję i będę kandydował na prezydenta Gdańska jako BEZPARTYJNY...właśnie tworzę Komitet Wyborczy Wyborców i zamierzamy wystawić co najmniej cztery listy kandydatów na Radnych Miasta Gdańska.Wtenczs mój komitet ma pełne PRAWO wystawć mnie jako Kandydata na PREZYDENTA GDAŃSKA!
Zapraszam do WSPÓŁDZIAŁANIA?

Radny Dzielnicy Stogi w Gdańsku
Sławomir Ziembiński
kontakt:slawomirziembinski@gmail.com tel.501510605

KOMENTARZE

 • @Autor
  " będzie kandydował do URZEDU PREZYDENTA GDAŃSKA i PLAŻY "

  Co się w tym Gdańsku dzieje.
  PS. Ja chcę kandydować wyłącznie na Prezydenta Plaży. Gdańsk mam w d...
 • TAK BĘDĘ KANDYDOWAŁ DO URZĘDU PREZYDENTA GDAŃSKA I PLAŻE OBRONIĘ PRZED PORTEM!
  Podjąłem już decyzję i będę kandydował na prezydenta Gdańska jako BEZPARTYJNY...właśnie tworzę Komitet Wyborczy Wyborców i zamierzamy wystawić co najmniej cztery listy kandydatów na Radnych Miasta Gdańska.Wtenczs mój komitet ma pełne PRAWO wystawć mnie jako Kandydata na PREZYDENTA GDAŃSKA!
  Zapraszam do WSPÓŁDZIAŁANIA?

  Radny Dzielnicy Stogi w Gdańsku
  Sławomir Ziembiński
  kontakt:slawomirziembinski@gmail.com tel.501510605
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 06:57:24
  Ale wybory nie zostały jeszcze ogłoszone. Z komitetem musisz się jeszcze wstrzymać. Ale życzę powodzenia.
 • NO CÓŻ, MY JUŻ MYŚLIMY DO PRZODU - WYBORY SAMORZĄDOWE NA JESIENI 2018
  Budujemy teraz struktury i uruchamiamy aktywnych ludzi , aby zaraz po ogłoszeniu wyborów zarejestrować nasz KWW Wyborców Bezpartyjnych i być gotowym do działania.Myślenie do przodu jest konieczne , bo i cel jest bardzo WAŻNY!

  Zapraszam do WSPÓŁDZIAŁANIA?

  Radny Dzielnicy Stogi w Gdańsku
  Sławomir Ziembiński
  kontakt:slawomirziembinski@gmail.com tel.501510605

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej