Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1532 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

III WOJNA ŚWIATOWA JEST FAKTEM , DOŁĄCZYŁY DO NIEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WIELKA BRITANIA I FRANCJA I WSPÓLNIE UDERZYŁY NA SYRIĘ!? Donald Trump został przyparty do muru , gdyż wojska USA zostały wyparte przez armie Rosji!Powodem odwetowgo ataku jest użycie broni chemicznej przez reżim Syrii!?Czy aby napewno?

 

 

Wojsko amerykańskie jest teraz bardzo wściekłe z powodu strat terytorialnych w Syrii, a prezydent Donald Trump rozumie, że jest on osaczony w sytuacji w Damaszku. Ponieważ Rosja zdołała niemal wyprzeć Stany Zjednoczone z pola syryjskiego, dziennikarz wojskowy, autor kanału WarGonzo, Semyon Pegov

OKRĘT LAFAJET NA MORZU CZARNYM 

 
Z krótkiej retrospektywy wydarzeń w Syrii wynika, że ​​kiedy Rosja na prośbę prezydenta Syryjskiej Republiki Arabskiej wkroczyła do Syrii, wówczas zachodnie terytoria tego kraju pozostawały pod jej kontrolą. Reszta regionów była kontrolowana przez IGIL lub wspierane przez USA grupy zbrojne przeciwne rządowi.

Prawie trzy lata później ponad 60% terytoriów Republiki Arabskiej znajduje się w strefie wpływów rosyjskich i pod kontrolą syryjskich sił rządowych. Przy wsparciu rosyjskich sił powietrznych i rosyjskich doradców terroryści usunęli Homs, Palmyra i Deir-ez-Zor. Następnie uwaga Rosji skupiła się na południu kraju. Warunki, w których zostały podjęte południowe terytoria, Pegov nazywa "fantastyczne". Wschodnia Guta i Duma zostały zabrane niemal natychmiast, a to nie wymagało wielu bomb ani tony nabojów.

Ani wojsko amerykańskie, ani ich prezydent Donald Trump nie byli przygotowani na ten obrót wydarzeń. Są one wprowadzane Pegov, Ameryka wykorzystuje do utrzymania „topór Damaszku” w postaci Guty-Wschodniej, gdzie od dawna stolica . Teraz ta "siekiera" rosyjskich specjalistów została ostrożnie usunięta z rąk Waszyngtonu. W ciągu kilku dni Donald Trump stracił strategiczną przewagę po uwolnieniu Guty.

Trump teraz bał się stracić wschód kraju, ponieważ Izrael działa tam. I będzie to dla niego "polityczne samobójstwo". To właśnie te obawy nakłoniły prezydenta USA, aby groźbami o nalotów na Syrię, prowokując atak chemiczny, baza aviabombezhkami izraelski T-4. Ale pomimo tego szumu informacji Trump nie może nie zrozumieć, że jest przyparty do muru!

Powyższy tekst przetłumaczony jest z portalu rosyjskiego

Faktem jest ,  że do III Wojny Światowej oprócz USA i Rosji Izraela dołączyły Teraz Anglia I Francja.

Teraz zobaczymy jaka bedzie odpowiedź Władimira Putina?

Podczas tego ataku zniszczono dowody co do uzycia broni chemicznej przez reżim SYRII!?

WIADOMO JEDNAK ,    ŻE DALSZA ESKALACJA TEJ WOJNY POWODUJE NOWE OFIARY LUDNOŚCI CYWILNEJ I DZIECI!!!

KTO JEST PRODUCENTEM UCHODŹCÓW ,  KTÓRZY MASOWO PRZYBYWAJĄ DO UNII EUROPEJSKIEJ?

 REASUMUJĄC SYRIA STAŁA SIĘ GENERALNIE POLIGONEM DOŚWIADCZALNYM WSZYSTKICH STRON ZANGAŻOWNYCH W TEN KONFLIKT.POSZCZEGÓLNE ARMIE WYPRÓBOWUJĄ SWOJE NOWE TECHNOLOGIE WOJENNE A  TO CO ZALEGA W ICH MAGAZYNACH SPREZDAJE SIĘ PO CICHU ....TERORYSTOM Z ISIIS LUB REŻIMOWI SYR!?

MOJA WYPOWIEDŹ DO KAMERY W TEMACIE TRZECIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ:

www.youtube.com/watch

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE

Kontradmirał

Sławomir Ziembiński

wwww.neon24.pl

red.Sławomir Ziembiński

 DONALD TRUMP OBRONĆA INTERESU NARODOWEGO USA  W   ......SYRII?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Odpowiedzą Rosji będzie dalsze demaskowanie prowokacji zachodu.
  ..oraz konsekwentne wyzwalanie kolejnych obszarów Syrii.
  Guta zwolniła główne siły uderzeniowe Syrii...
  teraz te siły będą likwidowały kolejne siedliska terrorystów.
  każde zlikwidowane siedlisko terrorystów to uwolnienie kolejnych sił wojskowych które to siedlisko utrzymywały w okrążeniu.
  Na to miejsce wejdzie lekko uzbrojona milicja Syryjska (np lokalna) .
  Siły wojskowe Syrii wzrosną .. kolejne enklawy terrorystów będą padać szybciej a nawet się poddawać na myśl o zagrożeniu atakiem.

  Pozostaną trzy główne obszary.
  Jeden na południu Syrii koło wzgórz Golan... tam żydzi wspierają terrorystów.
  Drugi to północna Syria .. tam Turcja okupuje Syrię.
  Trzeci to wschodnia Syria okupowana przez USA i Kurdów.

  Jeden po drugim zostaną wyzwolone...
  Ostatnia wycofa się (po dobroci lub nie..) Turcja.

  Najważniejsza strefa to wschodnia Syria..(USA i Kurdowie)
  Tam jest ropa czyli finanse Syrii oraz korytarz między Iranem a Syrią.
  Kurdowie walczyć nie będą .. walczyć będzie tylko ISIS w "kurdyjskich mundurkach"... a ich jest za mało by się oprzeć armii Syryjskiej...
  warunek jest jeden... strefa zakazu lotów dla "zachodnich partnerów" na obszarze całej Syrii. (po usunięciu wszystkich terrorystów "nieumiarkowanych) ...
 • Za veteranstoday
  Tłumaczenie translatorem:
  Czy czas ataku USA na Syrię był urozmaiceniem problemów prawnych Trumpa?

  Koalicja USA atakuje "obiekt" Damaszku
  Nota redakcyjna : Telewizja prasowa zaskoczyła mnie w krótkim czasie, aby relacjonować na żywo atak USA na Syrię, żałosne nadużycie siły militarnej Ameryki. Ale na szczęście atak wydaje się być na pokaz.

  Amerykańskie i brytyjskie samoloty zaatakowały trzy lokalizacje, które mogę zapewnić, że Damaszek wiedział, że są na liście i zostały ewakuowane przez ponad tydzień. Dunford wyjaśnił, w jaki sposób wybrano cele, aby uniknąć ofiar wśród ludności cywilnej.

  Mattis i Dunford również odpowiedzieli na pytania dotyczące puli prasowej dotyczące obaw związanych z "uwolnieniem broni chemicznej" poprzez strajk, i że na przykład Centrum Badań Naukowych zostało wybrane, aby niszczyć swój sprzęt i pliki. Mamy więc przypuszczać, że gdyby Syria prowadziła badania nad bronią chemiczną, nie zrobiłaby kopii zapasowej?

  Później, gdy presja ze strony gazety była bardziej szczegółowa, o jakich chemikaliach mówi się w mosiądzu, wymknęli się i wspomnieli o chlodzie i "może" sarin. Oni się wygłupili.

  Chlor nie wymaga instalacji naukowo-badawczej, jak to miało miejsce od dłuższego czasu. VT opublikował historię przechwyconego obiektu dżihadystycznego we wschodniej części Ghouta, która była operacją z gołą kością. Wygląda na to, że amerykańska koalicja nie ma nic przeciwko swoim sojusznikom dżihadystów używającym broni chemicznej. Wyobraź sobie, że.
  Generałowie Dunford i Mattis

  Drodzy generałowie, Syryjczycy mogli już przenieść produkcję chloru do jednostki dżihadystycznej, którą SAA złapali we wschodniej części Ghouty, wyposażając ją w sprzęt amerykański, ponieważ, szczerze mówiąc, cena była rozsądna i byłoby to ostatnie miejsce, w którym byście jej szukali, prawda?

  Nie wspomniano o francuskich samolotach latających, ale Brytyjskie Tornado otrzymały zaszczytny magazyn "prekursorów" w Homs. Koloruj mnie podejrzanie, ponieważ Tornado mają podpis radaru metalowego wieloryba, więc trudno byłoby dostać cztery z nich przez rosyjski radar, nawet gdy strzelałyby syryjskie baterie.

  Wielki słoń w pokoju po raz kolejny był motywem Syrii do użycia broni chemicznej w ostatnim rzekomym ataku? Ani generałowie, ani prasa nie zetknęli się z tym pytaniem, nie kontynuując długiego maratonu.

  Mój wniosek jest taki, że na szczęście ten atak miał wiele wspólnego z niczym, fałszywym atakiem na fałszywe gazowanie przez trzy kraje, wymagające niezłej dywersyfikacji z różnych krajowych trudności.

  Francja ma strajki w całym kraju; brytyjska klasa średnia zostaje zredukowana do pańszczyzny; a Trump ma małą armię prawników zajmujących się swoimi licznymi problemami, najpóźniej ze swoim osobistym adwokatem stojącym w obliczu odpowiedzialności karnej.

  Generałowie obiecali rano bardziej szczegółową odprawę. Przed wyjściem nawet pożegnali się, by wystrzegać się dezinformacji, która wydobywałaby się z Syrii i Rosjan. Po prostu nie możesz tego zrobić ... JD]

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej