Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PAN PIOTROWICZ WYJAŚNIA DLACZEGO JEST TAK ...BRZYDKO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W UZDROWISKU LĄDEK ZDRÓJ!W samym centrum jest tam MUSZLA KONCERTOWA z dziurawym dachem.W pustym Domu Zdrojowym mieści się PIKIEŁKO , gdzie można zażyć rechabilitacji muzyczno - tanecznej, bardzo potrzebnej Kuracjuszom!

W LĄDKU ZDRÓJ bywali onegdaj Królowie pruscy FRYDERYK II WIELKI i FRYDERYK WILHELM III , Car ALEKSANDER WIELKI a nawet IV PREZYDENT Stannów Zjednoczonych , JOHN QUINCY a także WOLFGANG GOETHE a dzisiaj w samym CENTRUM tego KURORTU I UZDROWISKA , gdzie jest Muszla Koncertowa i Dom Zdrojowy w stanie opłakanym nic się nie dzieje i nudą tam wieje?Ostała się jeno restauracja ....PIEKIEŁKO choć Diabła tam nie widać.Postanowiłem podrążyć temat i udałem się do siedziby Spółki Akcyjnej UZDROWISKO LĄDEK ZDRÓJ , aby zpytać jej Prezesa dlaczego tak jest?Mimo , ze nie byłem umówiony na spotkanie pan Zbigniew Piotrowicz zaprosił mnie do swego gabinetu i porozmawiał ze mną przed kamerą szczerze infomując o faktach .Proszę zobaczyć co mi powiedział na w/w temat....

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir ZIembiński
www.fundacja-slawpol.eu

ZABYTKOWY DWORZEC PKP W LĄDKU ZDRÓJ DOCZEKAŁ SIĘ .....REMONTU:

www.youtube.com/watch

ONEGDAJ TAKIE POLSKIE AUTOBUSY NAZYWANE "OGÓRKAMI"JEŹDZIŁY Z KURCJUSZAMI DO LĄDKA ZDRÓJ I LĄDEK WTENCZAS WYGLĄDAŁ INACZEJ A  TARAZ TAK WYGLĄDA JEGO CENTRUM :

www.youtube.com/watch

PAN ZBIGNIEW PIOTROWICZ Prezes ZARZĄDU UZDROWISKA LĄDEK - DŁUGOPOLE MÓWI JAK  JEST:

  www.youtube.com/watch

LĄDEK ZDRÓJ W W NIM STANISŁAW ADAM I JÓZEF STOI A OBOK KURACJUSZE:

www.youtube.com/watch

KOŚCIÓŁ EWANGELICKI A WŁAŚCIWIE JEGO RUJNY NA WJEŹDZIE DO RYNKU W LĄDKU ZDRÓJ:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej