Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

JAKI JEST EFEKT ATAKU USA , FRANCJI I ANGLII NA SYRIĘ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Widać teraz , że Izrael będzie miał z Rosją.... kłopoty, ponieważ Rosjanie dostarczyli wojskowy sprzęt nowej technologii dla Syri!

Na zdjęćiu Sławomir Ziembiński Kontradmirał MORSKICH DRUŻYN  STRZELECKICH

 

Dostałem takiego maila , więc zamieszczam go tutaj poniżej

 

Zwróćcie uwagę na dziwoląg w artykule:

 
Należy pamiętać, że zarówno główny rabin FR z Chabad’y (ХАБАДа) Berl Lazar, jak i jego kremlowski szef, ostentacyjnie zignorowali Dzień Niepodległości Izraela.

Naczelny rabin Rosji, Lazar ma obywatelstwa Rosji i USA. Jest lubawiczerem, tj. członkiem sekty o orientacji syjonistycznej. Sekta ma ogromny wpływ na politykę USA i globalnie. Praktycznie rządzi też "duchowo" większością sekt judaizmu w świecie.

"Kremlowskim szefem" Lazara, naczelnego rabina Rosji, jest obecnie Aleksander Boroda w Federacji Gmin Żydowskich Rosji. Wg artykułu, zignorował święto Izraela, jednocześnie potępiając próby demonizacji syjonistycznego państwa:
Interfax 19 kwietnia, opublikował materiał pod tytułem: W dniu 70-lecia Izraela, prezydent FGŻ wystąpił przeciwko próbom demonizacji tego państwa.
„Naród żydowski po prawie dwóch tysięcy lat pobytu na wygnaniu i licznych prześladowań, wreszcie otrzymał możliwość, aby utworzyć własne państwo na swojej ziemi, ziemi, opisanej w Torze, ziemi, gdzie żyli jego najwięksi bohaterowie i mędrcy — w Erec Israël” — pisze prezydent Federacji gmin żydowskich Rosji, Aleksander Boroda.

Czemu takie dziwy z okazji rocznicy powstania nielegalnego tworu syjonistów w Palestynie? Co ugrał Putin ze swoimi srulami? W zamian za co na ich korzyść w Rosji, a może i dalej?

Kreml miał znośne stosunki z Izraelem do czasu niedawnego ataku USA, W. Brytanii i Francji na Syrię za "broń chemiczną Assada". Izrael jak zwykle wykorzystał odwrócenie uwagi światowej i masakrował Marsz Powrotu w Gazie. Kreml proponował wtedy mediację konfliktu z Palestyńczykami, a w 70. rocznicę Izraela ostentacyjnie przyjął delegację palestyńską: w MSZ FR w Dzień Niepodległości Izraela, demonstracyjnie witano delegację Autonomii Palestyńskiej.

Od czasu ataku USA i sojuszników na Syrię, Izrael już do kilku razy zaatakował obiekty wojskowe Assada i sojuszników w Syrii i bliskich okolicach. Rosja niedawno dostarczyła Syrii S-300 i inne środki obrony powietrznej, zaznaczając Izraelowi, by nie ważył się tej broni atakować, pod groźbą "katastrofalnych konsekwencji".

Izrael nie może już też liczyć na siłę militarną Zachodu, a własną ma skuteczną tylko przeciw bezbronnym więźniom obozu zagłady w Gazie.. Atak USA, W. Brytanii i Francji na Syrię był fiaskiem wojskowym i politycznym. Rosja bez jednego strzału wyszła na mocarstwo w świecie już bez wątpiena dwubiegunowym. Unieszkodliwione ruską bronią elektroniczną, siły Francji nie zdołałay wystrzelić swych pocisków, a 70% pozostałych zniszczyła obrona Syrii, z pomocą podrychtowanej broni z sowieckiej ery i namiarów celowniczych z zaawansowanej obrony Syrii przez Rosję:

Siły Rosji obserwowały odpalanie pocisków wroga i celem ich niszczenia przekazywały współrzędne armii Syrii w czasie rzeczywistym. Ponadto, gdy pociski zalały niebo i siły Syrii nienadążały z przechwytywaniem, armia Rosji zastosowała e-zagłuszanie dowodzenia NATO, paraliżując większość wystrzeleń. Francuzi po raz pierwszy doświadczyli tego systemu, który w przeszłości spowodował problemy USA i W. Brytanii na M. Śródziemnym, M. Czarnym i wokół enklawy kaliningradzkiej.

[...] Samolot Francji nie mógł wystrzelić jednego z pocisków, musiał zrzucić go do morza bez uaktywnienia. Dwie francuskie fregaty wielozadaniowe doznały blokady komputerowej i nie zdołały wystrzelić morskich pocisków manewrujących -- objawy dobrze znane każdej armii, jaka zmierzyła się z rosyjską bronią obezwładniającą [...] Obrona Syrii zalana została pociskami nadlatującymi ze wszystkich kierunków, więc skupiła się na wybranych obiektach, np. pałac prezydencki, poświęcając np. ośrodek badawczy w Bazeh. Od tamtego czasu Rosja oznajmiła dostawy baterii przeciw-pociskowych do Syrii. -- Fiasko ataku na Syrię -- Rosja użyła e-broni zagłuszającej.,, USA, W. Brytania i Francja słabiutkie wojskowo, ale chcą rządzić światem łamiąc prawo

Amerykanie znów potwierdzają przewagę ruskiej e-broni.

Sądzę, że ostentacja Kremla na rocznicę Izraela wiąże się z przypieczętowaniem roli Rosji jako globalnego stabilizatora w świecie znów dwubiegunowym, co nie byłoby możliwe bez jej przewagi militarnej i sojuszu z Chinami, Iranem i anty-syjonistycznym światem islamu (Hetzbollah).

Panie Macierewicz/Singer -- jak się pan czuje, wcisnąwszy Polakom sojusz z USA i okupację Polski przez ich bandyckie wojska? Klęska totalna z pana orientacją na faszyngton i bezużyteczne ich patrioty... Do tego kompletna klapa z "sojusznikiem" co wydał ustawkę dla Holo-biznesu holo-oszustów na 70. rocznicę utworzenia nielegalnego, zbrodniczego tworu syjonistów i żydobanksterii na Ziemii Świętej.

.......................

Pani Aniu, to nie był błąd krótkowroczności, tylko od lat wykalkulowane posunięcie Rotszyldów, przeprowadzone z pomocą globalnej sitwy żydłackiej: Judeocentrycy i masowe zbrodnie.

To nie Izrael wszczyna obecnie wojny, tylko globalna sitwa żydłacka, wciągając w nie wasalskie rządy, poobsadzane swoimi, jak widać na przykładzie "łacińskiego" Zachodu, "islamskich" państw Zatoki Perskiej, "słowiańskiej" "katolickiej" Polski czy zżydłaconej Ukrainy.

Obawiam się, że nawet gdyby nielegalne ludobójcze państwo Izrael przestało istnieć, sitwa jest tak zagnieżdżona na całym świecie i w niemal wszystkich dziedzinach życia, że bez większych zmian trwałby podbój świata przez żydobanksterię, syjonistów i rabinat terroru talmudycznego (lubawiczery), których celem jest totalna władza nad gojami w NWO.


Piotr Bein 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Pozdrawiam. :) https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/samolot-walki-elektronicznej-ec-130-compas-call,1728430.html?playlist_id=12681
 • Atak na Syrię to była już druga próba sił.
  To był test na skuteczność broni Amerykańskiej i Rosyjskiej.
  Globalni bandyci testowali swoje możliwości by ocenić poziom ryzyka w przypadku użycia siły wojskowej NATO przeciw Asadowi.

  Obie próby wypadły negatywnie dla globalnego bandyty.
  (ataki dziesiątkami Tomahawków na cele w Syrii)

  Teraz globalni bandyci mają problem.
  Opcja militarna nie wchodzi w grę. Podstawowa dotychczas przewaga w postaci lotnictwa i tomahawków zniknęła.

  A Rosja nie użyła jeszcze swoich sztandarowych środków OPL nie mówiąc już od środkach ofensywnych. Rosja użyła tylko środków elektronicznych a Syria starych systemów z czasów ZSRR i kilku nowszych systemów krótkiego zasięgu.

  Armia USA bez całkowitej przewagi w powietrzu nie istnieje.
  A przewagi nie widać.
 • Efekt zburzenia zburzonych juz budynkow jest znakomity.
  Kompromitacja zachodniej propagandy. Dzieci zeznaja, lekarze zaznaja, mieszkancy zeznaja ,komisja zeznaje, ze ataku chemicznego nie bylo.
  Skutek odwrotny od zamierzonego. NWO strzelil sobie w stope.
 • Militarnie
  żaden. Tylko się zbłaźnili.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej