Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1532 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

APEL DO MIN. GOSPODARKI MORSKIEJ I ŚRÓDLĄDOWEJ-SPRAWA WISŁY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mirosław Chandrała Komandor REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ i projektodawca TRATWY montuje ją z beczek i palet w Tyńcu wraz z Zygmuntem Miernikiem i kolegami z opozycji.TRATWA dotarła do ŚLUZY PRZEWÓZ i nie można jej pokonać!?

 SPOTKANIE  U CZERWONEGO KORSARZA MIROSŁAWA CHANDRAŁY I ZYGMUNTA MIERNIKA I DYKUSJA O REJSIE TRATWĄ I SPRAWACH POLSKICH:

www.youtube.com/watch

 

FILM DOKUMENTUJĄCY BUDOWĘ TRATWY W TYŃCU:

www.youtube.com/watch 

APEL MIROSŁAWA CHANDRAŁY KOMANDORA REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ DO MINISTRA ŻEGLUGI MORSKIEJ I ŚÓDLĄDOWEJ Z NIECZYNNEJ ŚLUZY PRZEWÓZ :

www.youtube.com/watch

INFORMUJE , że na początku roku 2018 udałiśmy się do MInisterstwa Gospodarki Morskiej i Śródlądowej i spokaliśmy się z panią Anną Moskwą - wiceminister.Rozmowa przebiegała w przyjemnej atmosferze i prosiłiśmy panią minister o wsparcie naszego REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ  poprzez poinformowanie Okręgowych Dyrekcji Dróg Wodnych oraz o mapy i locje Wisły a także o  inne mozliwe formy wsparcia.Następnie po spotkaniu zostało wystosowane formalne pismo w w/w sprawie......Do dziś bez odpowiedzi.Ja kilkakrotnie dzwoniłem do pani Moskwy i prosilem o skontktowanie się ze mną przez telefon ale okazało się to bezskuteczne do dzisiaj!Dlaczego tak działa to Ministerstwo!?


 

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE

Kontradmirał 

Sławomir Ziembiński

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • REJS SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ
  https://pbs.twimg.com/media/DcncYjzWAAEKVAe.jpg
 • WIDAĆ NA ZDJĘCIU , ŻE LECH WAŁĘSA NA NASZĄ TRATWĘ SIĘ NIE ZAŁAPAŁ!?
  Zabrał więc Dance stary dywani worki z pustymi flaszkami , co mu zostały po libacjach z Kiszczakiem i wypłynął sam z wielkim kijem na... ryby?
  Teraz jego ochrona ma problem, bo eskortuje go pontonem na wiosłach!
  Ma ten gość różne dziwne pomysły na stare lata , i co niech ktoś powie , że Nobla dostał a przeceż widać , że roztrwonił wszystko i przepił biedak wszystko i ....popłynął!?AHOJ!

  Czerwony Korsarz z Gdańska

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej