Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1533 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MINISTER SZYSZKO ODSZEDŁ A DRZEWA W LĄDKU-ZDROJU WYCINAJĄ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś zobaczyłem , że wycinają zdrowe drzewa, świerki ponad stuletnie na terenie 23 -go SZPITALA WOJSKOWEGO UZDROWISKOWO - REHABILITACYJNEGO.

W dniu 08 maja 2018 od rana słychać hałas pilarek , bo trwa wycinka bardzo starych świerków na terenie 23 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo - Rechablitacyjnego w Ladku - Zdroju.Pytałem się dlaczego wycina się zdrowe i to wiekowe drzewa , ale drwal powiedział mi , że mam się zapytać właścicela obiektu, czyli Dyrektora tego Szpitala.Szkoda takich dorodnych świerków wycinać było , może powodem ich wycięcia był cień w budynku szpitalnym?No cóż zapytam się w Nadleśnictwie o co tu chodzi?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

 

FILM DOKUMENTUJĄCY WYCINKĘ ZDROWYCH STARYCH DRZEW:

www.youtube.com/watch

POBOJOWISKO W LESIE NA WZGÓRZU W OKOLICACH LĄDAKA - ZDROJU:

www.youtube.com/watch

 W okolicach LĄDKA- ZDROJU są gęste lasy z wiekowymi drzewami.Prowadzą tam oznakowane ścieżki turystyczne i rowerowe.Warto tam pójść, by zobaczyć ze wzgórz pekne widoki na Śnieżnik i Czarną Górę.Dotrzeć tam można na Trzy Korony i podziwiać wspaniałe widoki.Olbrzymie drzewa , których średnica wskazuje , że mają grubo ponad 100 lat robią na człowieku wrażenie...!Powinno się jezachować , bo to nasz POLSKI drzewostan a nie wycinać na DESKI!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

DOBRA PANI MARIANNA ORIAŃSKA KRÓLOWA BARDZO NOWOCZESNA I NIEZALEŻNA ORAZ DOBRA ZARZĄDCZYNI SWOIMI WŁOSCIAMI:

www.youtube.com/watch

 

 

 

  

 

KOMENTARZE

  • Szyszko odszedł
    jednak pewnie ustawa została?
  • @Autor
    Też jestem przeciwny strasznej wycince dojrzałych stanów roślinnych .

    Największe wycinki są co roku na polach; wycina się tysiące hektarów zbóż. A przecież mogłyby zostać na pniu i jako samosiejki rozrastać się w sposób naturalny.

    Człowiek to podła i zachłanna istota.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej