Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

TŁOK I ŚCISK W WAGONIE INTERCITY NA TRASIE Z WROCŁAWIA DO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

GDAŃSKA!Kasy sprzedają bilety bez gwarancji miejsca siedzącego na podróz pociągiem , która trwa ponad ...6 godzin!KOMUNA WRÓCIŁA W PKP?Na Ukrainie jak nie masz miejsca siedącego, to ci biletu nie sprzedadzą!?

PKP mimo dużego popytu na przejazdy nie potrafi doczepić jednego lub dwóch wagonów do skladu pociągu na trasie z Wrocławia do Gdańska.Pasażerowie kupujący bilety nie maja gwarancji do miejsca siedzącego , tak informuje kasjerka na stacji Wrocław!Będąc na Ukrainie chciałem kupić bilet z Symferopola na Krymie do Lwowa , to mi nie sprzedano na najbliższy pociąg , bo nie było miejc!?Musiałem nocować w hotelu na Dworcu w Symferopolu, bo bilet mi sprzedano na następny dzień rano i wszyscy tam mieli.... miejsca siedzące a nawet...leżące!Wygląda na to , że powoli wracamy do dawnych czasów , gdzie pasażeroiwe okupowli nawet toalety siedząc tam.Nie rozumiem , jak można pasażerowm fundować jazdę na STOJĄCO na korytarzu wagonu przez 6 godzin w XXI wieku w środku Europy.W indiach to nawet jeżdżą na dachach pociągów i PKP dąży teraz do tamych standardów?Podróż zaczęła się 12.29 dnia 11.05.2018 r.wew Wrocławiu zakończyła się po 19 -tej z około ...pół godzinnym opóznienieniem planowego przyjazdu?

Pmorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA  NA MOTORZE JEŹDZI TERAZ ...NAJLEPIEJ LATEM JECHAĆ MOTOREM ,  BO TO I W KORKU SIĘ NIE STOI!?

www.youtube.com/watch

 

 

PODRÓŻE KSZTAŁCĄ , CO WIDAC NA FILMIE DOKUMETUJĄCYM MOJĄ PODRÓŻ Z LĄDKA - ZDROJU DO GDAŃSKA :

  www.youtube.com/watch

PRZYMUSOWY POSTÓJ INTRECITY NA STACJI BOJANOWO:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

 • pytanie
  Czy pan red.Sławomir Ziembiński
  dołączy do grona członków założycieli stowarzyszenia dziennikarzy czy nas zignoruje?
  http://oswiat.neon24.pl/post/143672,powolujemy-stowarzyszenie-niezaleznych-dziennikarzy
 • Na Ukrainie
  czy w Rosji? A jak jest na Białorusi?
 • no wożą polaków jak bydło...
  Nie od dziś pkp wozi polaków jak bydło xD
  Za niedobrej komuny było to samo toczka w toczkę ;-)

  Te miejsca stojące - jak to blokuje ewakuację, jak to uprzykrza podróże... a koleją jeżdżą często ludzie starsi, im to chociaż wiele widzieli musi dokuczać. To jest skandal. Sprzedają bilety przez internet, mogliby wiedzieć, ilu będzie pasażerów, ile wagonów uczepić... gdzie problem. Bo polskie państwo jest teoretyczne, i nie rozlicza ich ani z bhp ani z niczego.... czyli mamy już razem dwa skandale.
  Miejsca stojące powinny być albo bezpłatne, albo niemal darmowe... Wtedy by się z automatu pkp nauczyło .... no ale ludzie mają pomysły, np w lotnictwie siedzenia "stojące"... jak tylko bardziej się nakraść.... rzekomo chodzi o to aby biedniejsi mogli polecieć xD...
  Co do tego stowarzyszenia ten projekt tak słabiej wygląda... co to znaczy polska tradycja? Picie, palenie? żyganie? Takie to wszystko niedookreślone... Znaczy portal niezależny będzie się kłaniać władzom w pas i robić im tradycję i tak dalej... nie bardzo to widzę owszem pomysł jest dobry bardzo. Katolików w tym kraju mniejszość, nie ma co się do nich mizdrzyć, nie ma takiego technicznego powodu xD Trzeba by to tak napisać, aby każdy mógł się pod tym podpisać... teraz to tak średnio by można...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej