Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

KATASTROFA EKOLOGICZNA W GDAŃSKU-TONY FEKALII IDĄ DO MOTŁAWY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Paweł Adamowicz rozpoczął 15 maja juz swoją kampanię wyborczą wręczjąc medale dzieciom w szkole pdstawowej nr 61 imienia Józefa Wybickiego!?W Gdańsku nastąpiła tego dnia awaria pomp na wyspie Ołowianka i cysterny fekalii idą do MOTŁAWY!?

PREZYDENT GDAŃSKA NA PRZERÓBCE UCIEKA OD KAMERY I PYTAŃ SŁAWOIRA ZIEMBIŃSKIEGO RADNEGO DZIELNICY STOGI W GDAŃSKU:

  www.youtube.com/watch

  

 

 KLAPA PAWŁA ADAMOWICZA .....NAWALIŁA A PAWEŁ GRZELAK  V-CE PREZYDENT GDAŃSKA ZAMAWIA POMPĘ W HOLNADII ....SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI DZIELNICY PRZERÓBKA W GDAŃSKU

  www.youtube.com/watch

15 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 61 pojawił sie Prezydent Gdańska wraz ze swoimi zastępcami na spotkaniu z obywatelami i mieszkańcami dzielnicy Przeróbka.Przed spotkaniem rozmawiał z mieszkańczami przed szkołą , więc rozłożyłem kamerę i próbowałem , jako Radny Dzielnicy Stogi namówić pana Prezydenta, aby porozmawiał ze mną na temat PLAZY STOGI.Prezydent odwrócił się jednak na pięćie i odmówił?Następnie udałem się z kamerą na boisko szkolne, gdzie wręczno dzieciom medale .Prezes klubu sportowego poprosił nadchdzacego Prezydenta aby też dzieciom weczał medale, co też uczynił.Później zrobiono wspólne zdjęcie dzieci , rodziców z Pawłem Adamowiczem Prezydentem Gdańska.Dalsza cżąść spotkania z mieszkańcami odbyła się w sali gimnastycznej , którą to wyłożono dywanami, aby nie niszczyć parkietu.Tam Prezydent opowiedział wszyskim, co zauważył na wcześniejszym spacerze po dzielnicy PRZERÓBKA i obiecywał naprawę tych mankamentów.Chwalił się też dokonaniami w poprzednich latach w tej dzielnicy.Po swoim długim wystąpieniu nie chciał odpowiadać na pytnia mieszakńców i odesłal ich do sal w szkole do swoich zastępców.....!?W czasie debaty w Gdańsku trwała akcja z awarią przepompowni ścieków na wyspie Ołowianaka.Zalane zostały całkowicie trzy potężne pompy!Cysterny ścieków awaryjnie wpuszczono do....MOTŁAWY.Takiej katastrofy nie by.ło jeszcze w powojennym Gdańsku!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

Pan Jacek Kaszubowski o AWARII i KATASTROFIE EKOLOGICZNEJ W GDAŃSKU NA WYSPIE OŁOWIANKA:

www.youtube.com/watch

PAWEŁ ADAMOWICZ JUŻ ROZPOCZĄŁ SWOJĄ KAMPANIĘ WYBORCZĄ DO FOTELU PREZYDENTA GDAŃSKA,   WRĘCZA MEDALE DZIECIOM:

www.youtube.com/watch

 SYN śp. MACIEJA PŁŻYŃSKIEGO Kacper - kandydat na Prezydenta Gdańska komerntuje działania Prezydenta Pawła Adamowicza w sprawie AWRII OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW.
www.youtube.com/watch

MORSKIE DRUŻYNY STRZELCKIE
KONTRADMIRAŁ
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI

 

 

 

KOMENTARZE

 • KACPER PŁAŻYŃSKI KOMENTUJĘ AWARIĘ W PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW W GDAŃSKU
  SYN śp. MACIEJA PŁŻYŃSKIEGO Kacper - kandydat na Prezydenta Gdańska komerntuje dziłania Prezydenta Pawła Adamowicza w sprawie AWRII OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZpNyvvsG1GI

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELCKIE
  KONTRADMIRAŁ
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 08:10:38
  Odpowiedzialność za aferę ściekową w Trójmieście ponosi prezydent Adamowicz

  https://pbs.twimg.com/card_img/997715607230574592/sc8H7VL6?format=jpg&name=600x314


  https://t.co/N3yCaFlaSI

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej