Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1590 postów 282 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DAR MŁODZIEŻY I JEGO REJS NIEPODLEGŁOŚCI DOOKOŁA ŚWIATA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jutro t.j.20 maja o godż.10-tej odbędzie się uroczysta Msza Święta na Darze Młodzieży a następnie nasz ŻAGLOWIEC wypłynie w REJS NIEPODLEGŁOŚCI dookoła ŚWIATA.Czerwony Korsarz dokonał inspekcji statku przed tym rejsem?

 

19 maja 2018 około godziny 18-tej , czyli dzień przed wypłnięciem DARU MŁODZIEŻY pojawił się Czerwony Korsarz i dokonał abordażu na ten statek żaglowy.Odbywał się tam akurat bankiet dla VIP-ów i gości podejmował pani Moskwa Vice Minister Gospodarki Morskiej i Śródlądowej.Sławomir Ziembiński Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich został zaproszony na uroczystą Mszę Świętą 20 maja na godzinę 10-tą na Darze Młodzieży a po niej statek wyplynie w REJS NIEPODLEGŁOŚCI DOOKOŁA ŚWIATA.POLSKIE RADIO Czwórka nagrywało wywiad ze mną , ale redaktor , go przerwał , bo jak mówiłem o pani Moskwie Wice-Minister Gospodarki Morskiej i Śródlądowej, to powiedział mi , że tego nie ....wemitują.CENZURA jest w POLSKIM RADIU jak widać!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

POLSKIE RADIO I SAMOCENZURA DZIAŁAJĄCA W NIM :

www.youtube.com/watch

CZERWONY KORSARZ WSZEDŁ PO TRAPIE NA DAR MŁODZIEŻY:

www.youtube.com/watch

CZERWONY KORSARZA OPOWIDA O REJSIE SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ NA TRATWIE :

 www.youtube.com/watch 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej