Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

W POLSKIM RADIU DZIAŁA WEWNĘTRZNA ...CENZURA!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

UJAWNIŁO się to podczas nagrywania wywiadu z CZERWONYM KORSARZEM, bo kiedy zacząłem mówić PRAWDĘ o tym jak działa Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Śródlądowej , to młody redaktor stwierdził , że mu tego nie opublikują i przerwał nagrywanie!?

 

 CZERWONY KORSARZ UDZIELA WYWIADU KANAŁOWI "CZWÓRKA "POLSKIEGO RADIA i zobaczcie to sami:

www.youtube.com/watch

19 maja 2018 około godziny 18-tej , czyli dzień przed wypłnięciem DARU MŁODZIEŻY pojawił się Czerwony Korsarz i dokonał abordażu na ten statek żaglowy.Odbywał się tam akurat bankiet dla VIP-ów i gości podejmował pani Moskwa Vice Minister Gospodarki Morskiej i Śródlądowej.Sławomir Ziembiński Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich został zaproszony na uroczystą Mszę Świętą 20 maja na godzinę 10-tą na Darze Młodzieży a po niej statek wyplynie w REJS NIEPODLEGŁOŚCI DOOKOŁA ŚWIATA.Następnego dnia mimo zaproszenia mnie przez paną Anne Moskwę Ochrona Rządu odmówiła mnie wejścia wraz z moją asytentką!?POLSKIE RADIO Czwórka nagrywało wywiad ze mną , ale redaktor , go przerwał , bo jak mówiłem o pani Moskwie Wice-Minister Gospodarki Morskiej i Śródlądowej, to powiedział mi , że tego nie ....wemitują.CENZURA jest w POLSKIM RADIU jak widać!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

OCHRONA RZĄDU ODMAWIA WPUSZCZENIA DZIENNIKARZA NA POLOWĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ PRZED ODPŁYNIĘCIEM DARU MŁODZIEŻY W REJS NIEPODLEGŁOŚCI  DOKOOŁA ŚWIATA :

www.youtube.com/watch

 

 OD LEWEJ ADIUTANT " ŻELAZNA RĘKA ", Sławomir Ziembiński  CZERWONY KORSARZ Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich oraz Generał Jan gustaw Grudniewski Komendant POLSKICH DRUŻYN STRZELECKICH

 REJS SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ NA TRATWIE WISŁĄ Z TYŃCA DO SKOWRONEK NAD MIERZEJĄ WIŚLANĄ:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

  • Szanowny Panie Czerwony Korsarzu...`
    W "polskim" radio i nie tylko, bo we wszystkich mediach, działa nie tylko cenzura, ale przede wszystkim działa tam filozofia INDOKTRYNACJI.
    Jak Pan chce mówić w radio, że coś nie działa, skoro teraz po "odzyskaniu" wolności, to już nareszcie wszystko działa?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej