Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1703 posty 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

W POLSKIM RADIU DZIAŁA WEWNĘTRZNA ...CENZURA!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

UJAWNIŁO się to podczas nagrywania wywiadu z CZERWONYM KORSARZEM, bo kiedy zacząłem mówić PRAWDĘ o tym jak działa Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Śródlądowej , to młody redaktor stwierdził , że mu tego nie opublikują i przerwał nagrywanie!?

 

 CZERWONY KORSARZ UDZIELA WYWIADU KANAŁOWI "CZWÓRKA "POLSKIEGO RADIA i zobaczcie to sami:

www.youtube.com/watch

19 maja 2018 około godziny 18-tej , czyli dzień przed wypłnięciem DARU MŁODZIEŻY pojawił się Czerwony Korsarz i dokonał abordażu na ten statek żaglowy.Odbywał się tam akurat bankiet dla VIP-ów i gości podejmował pani Moskwa Vice Minister Gospodarki Morskiej i Śródlądowej.Sławomir Ziembiński Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich został zaproszony na uroczystą Mszę Świętą 20 maja na godzinę 10-tą na Darze Młodzieży a po niej statek wyplynie w REJS NIEPODLEGŁOŚCI DOOKOŁA ŚWIATA.Następnego dnia mimo zaproszenia mnie przez paną Anne Moskwę Ochrona Rządu odmówiła mnie wejścia wraz z moją asytentką!?POLSKIE RADIO Czwórka nagrywało wywiad ze mną , ale redaktor , go przerwał , bo jak mówiłem o pani Moskwie Wice-Minister Gospodarki Morskiej i Śródlądowej, to powiedział mi , że tego nie ....wemitują.CENZURA jest w POLSKIM RADIU jak widać!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

OCHRONA RZĄDU ODMAWIA WPUSZCZENIA DZIENNIKARZA NA POLOWĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ PRZED ODPŁYNIĘCIEM DARU MŁODZIEŻY W REJS NIEPODLEGŁOŚCI  DOKOOŁA ŚWIATA :

www.youtube.com/watch

 

 OD LEWEJ ADIUTANT " ŻELAZNA RĘKA ", Sławomir Ziembiński  CZERWONY KORSARZ Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich oraz Generał Jan gustaw Grudniewski Komendant POLSKICH DRUŻYN STRZELECKICH

 REJS SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ NA TRATWIE WISŁĄ Z TYŃCA DO SKOWRONEK NAD MIERZEJĄ WIŚLANĄ:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

  • Szanowny Panie Czerwony Korsarzu...`
    W "polskim" radio i nie tylko, bo we wszystkich mediach, działa nie tylko cenzura, ale przede wszystkim działa tam filozofia INDOKTRYNACJI.
    Jak Pan chce mówić w radio, że coś nie działa, skoro teraz po "odzyskaniu" wolności, to już nareszcie wszystko działa?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej