Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1703 posty 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

FIASKO UKRAIŃSKIEGO ATAKU POD GARŁOWKĄ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mimo , że USA ostrzegały Kijów o zagrożeniach dotyczących ofnsywnych operacji w Donbasie , to Ukraińcy zaatakowali i ....ponieśli straty największe od kilku miesięcy!

 

  W Stanach Zjednoczonych, nawet zanim APU zaatakowało Gorłowkę, zostali ostrzeżeni o niebezpieczeństwie tych działań.

W Waszyngtonie wcześniej wydali ostrzeżenie dla Kijowa o zagrożeniach we wszystkich planach dotyczących rozpoczęcia przez Ukrainę ofensywnych operacji w Donbasie.

Amerykańska Rada Polityki Zagranicznej stwierdziła, że ​​niezależna ofensywa ukraińskiej armii w Donbasie, bez zewnętrznego wsparcia, doprowadziłaby do dużej liczby ofiar i nie zakończyłaby się zwycięstwem APU. Co więcej, krok ten doprowadzi do tego, że partnerzy międzynarodowi odwrócą się od Ukrainy, odmawiając wsparcia ekonomicznego i politycznego.

Według amerykańskich ekspertów ofensywne działania APU są skazane na niepowodzenie. Jeśli Ukraina zdecyduje się zaatakować, będzie to pomyłka.

Jak wiadomo, ostatni atak armii ukraińskiej pod Gorłowką zakończył się fiaskiem. Straty armii ukraińskiej okazały się największe w ostatnich miesiącach walk.

Źródło:
AiF, fot. Ze źródeł otwartych

autor: Elena Bystrov

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej