Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1703 posty 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

TARG RAKOWY, TARG SIENNY, KUNSZT WODNY I GALERIA FORUM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NOWO OTWARTA WCZORAJ W GDAŃSKU.Naprzeciw KATOWNI i Starego Miasta Gdańska wybudowano i otwatro nową galerię handlową nieopodal Urzędu Miasta i Urzędu Wojewódzkiego i Marszałkowskiego.Urzęnicy będą tam na ...zakupach!?

 

  FiLM UKAZUJĄCY NOWĄ OTWARTĄ GALERIĘ W GDAŃSKU NA TARGU RAKOWYM:

www.youtube.com/watch

W DZIEŃ MATKI OTWARTO W GDAŃSKU NOWĄ GALERIĘ , CO SIĘ ZOWIE FORUM:

www.youtube.com/watch

W DZIEŃ MATKI 26 maja 2018 r. dokonano otwarcia nowej galerii handlowej FORUM nieopodal Urzędu Miasta Gdańska.Zbudowano ją nad torami kolejowymi oraz nad starym zabytkowym korytem rzeki Raduni.W pobliżu jest też budynek Urzędu Wojewódzkiego oraz Marszałkowkiego.Zapewne teraz Urządnicy będą mogli sobie wyskoczyć zza biurka na zakupy.Galeria jest zbudowana obok Katowni , czyli na Starym Mieście a jej bryła jest bardzo nowoczesna ze szkła i stali , co niekomponuje architektonicznie do kończ z jej otoczeniem?Gdańsk ma teraz już bodajże piątą dużą galerię handlową.Widać spoleczeństwo się bogaci, bo tu się wydaje pieniądze....Powstały też nowe miejsca pracy , gdzie widać samą młodzież po szkołach.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Galeria, coś takiego?
    A czy przypadkiem ta galeria nie powstała za zgodą (przyzwoleniem) gospodarza miasta, z którym się Pan promował kilka dni temu z okazji wystawy samochodu? Więc dobrze. że galeria powstała, czy źle?
    A tak na marginesie: Kto jest właścicielem galerii?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej