Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ONZ-USA POZOSTAŁY SAME I NIE OTRZYMAŁY NAWET JEDNEGO GŁOSU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na porządku dziennym stnęło pytanie postawione przez przedstawiciela USA przy ONZ potępiające ataki palestyńczyków na IZRAEL?

 

 GŁOSOWANIE W ONZ: STANY ZJEDNOCZONE POZOSTAŁY SAME BEZ OTRZYMANIA JEDNEGO GŁOSU

 
Prawdopodobnie nie było czegoś takiego, a świat nie pamięta już takiego obrotu wydarzeń. Stany Zjednoczone pozostały w mniejszości, a raczej w pojedynkę i nie mogły uzyskać wymaganej liczby głosów.

 

Na porządku dziennym było pytanie przedstawione przez przedstawiciela Stanów Zjednoczonych przy ONZ potępiające  ataki na Izrael przez palestyńskich bojowników.



Gdzie USA zażądały natychmiastowego zawieszenia broni. Byłoby,  to wezwaniem dobrych intencji, ale nie ze Stanów Zjednoczonych. Nie zaproponowali rozwiązania konfliktu i nie zapewnili bezpieczeństwa ludzi w sytuacji militarnej.

Przeciwko tej decyzji przemawiało jedenaście państw kierowanych przez Rosję. Nawet Anglia nie stanęła po stronie Ameryki, ale postanowiła wstrzymać się od głosu

Źródło → portal rosyjski

KOMENTARZE

  • Oszustwo, bezczelność!
    Oszustwo i bezczelność też mają swoje granice, wychodząc poza nie jest się tylko żałośnie śmiesznym, a następnym etapem - po pokonaniu własnego strachu - będzie nie branie na serio każdego zdania skompromitowanego i ośmieszonego przez się USA.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej