Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SKOWRONKI MIEJSCOWOŚĆ, GDZIE BĘDZIE PRZEKOP MIERZEI WIŚLANEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nasza ekipa udała się do miejscowości SKOWRONKI, aby ustalić , gdzie w którym to miejscu wykonany ma być PRZEKOP MIERZEJI WIŚLANEJ?

 Ekipa Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ udała się do miejscowości SKOWRONKI , nieopodal Kątów Rybackich po drodze do Krynicy Morskiej.Celem naszym było ustalenie dokładnego miejsca , gdzie ma być realizowana rządowa inwestycja , która pozwoli portowi ELBLĄG powrócić do rangi PORTU MORSKIEGO.Nastąpi to po zrobieniu przekopu i wybudowaniu śluz i dwóch mostów zwodzonych.Do tego właśnie miejsca płynie teraz TRATWA , która z Tyńca dopłynęła dziś do Warszawy , czyli REJS SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ.Do Skowronek TRATWA wraz z załogą działaczy opozycji, czyli osób REPRESJONOWANYCH przypłynie 28 czerwca 2018 r.Wtenczas też inni żeglarze na czele ze Sławomirem Ziembińskim Kontradmirałem MORSKICH DRUŻYN STRZELECKICH zwanym Czerwonym Korsarzem przypłynie na wyskośći SKOWRRONEK od strony morza stakami żaglowymi i razem z załogą TRATWY z dwóch stron Mierzeji Wiślanej rozpoczną łopatmi kopać PRZEKOP Mierzeji Wiślanej a w póżniejszym czasie ich śladem podążą koparki i pogłębiarki oraz ciężki sprzęt budwnictwa wodnego.....AHOJ!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

WASZ REPORTER DOTAŁ DO MIEJSCA ,M GDZIE MA BYĆ PRZEKOP MIERZEJI WIŚLANEJ:

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • @Autor
  Rozumiem, że oznaczyliście teren starą metodą korsarską.
  Znaczy - którenś z was tam nas...ł?
  I teraz - czy będziecie zakopywać, czy odkopywać, aby gdzies zutylizować?

  PS. Ostatnie moje bytności na Mierzei obfitowały w spotkania z dzikami. Czy one nie przeszkodzą w pracach?
 • DZIKI UCIEKŁY JUŻ DO KRYNICY MORSKIEJ I W SKOWRONKACH ICH NIE WIDZIAŁEM
  W Krynicy Morskiej rozpocżął się już sezon i Turyści się pomału zjeżdżają i do tańca... zapraszają.Wczoraj dopadła mnie kobieta w bieli i mało się to nie skończyło w....pościeli?
  TANIEC CZERWONEGO KORSARZA Z KOBIETĄ W BIELI:
  https://www.youtube.com/watch?v=pKw9__ouR_o

  CZERWONY KORSARZ
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 08:10:26
  Kobieta w bieli?
  Toż to musi co śmierć we własnej osobie; wszystkie senniki tak to interpretują.

  Jak zwiałeś z objęć tej miłej Pani?
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 08:10:26
  Obejrzałem te podscenowe sexfrywolasy z dużym zainteresowaniem. Myślałem do tej pory , że tylko w Ciechocinku grasują wyposzczone, rżące czterdziestolatki, ale jak się okazuje swędziopic jest wszech obecny.
  Proponuję zamustrować blondi na pokład i niech pomaga majtkom "ciągnąć fały", bawi się rumplem i rejami.
 • Abstrachując od tematu.
  Patrzę na ten obelisk z oriełem, który zamieścił autor i oczom nie wierzę. Nawet Orze się nam skvrwił, jakiś inny, nie nasz tylko amerykański.

  Wyjaśniam:
  Coraz częściej w polskiej symbolice pojawia się Orze Bielik Amerykański, który zasadniczo różni się ubarwieniem od Orła Bielika , żyjącego w Polsce. Polski Bielik jest cały, jedynie jaśniejszy od Orła Przedniego. W odcieniu najjaśniejszym może być koloru kawy z mlekiem. Orzeł bielik Amerykański, nie żyjący w Europie, nieznany Europejczykom jeszcze do niedawna, jest ciemnobrązowy, jedynie głowę, szyję, końcówki skrzydeł i ogon ma śnieżno białe. Jest ptakiem dwukolorowym , jak na zdjęciu. Nie wiele ma wspólnego z polskim orłem. To kurde panowie, lotnicy nie malujcie tej amerykańskiej paskudy na polskich F-16.
 • @Fischer 22:37:16
  Oceniam. ze nasz Korsarz zaprezentował się w pobliżu amerykańskiej gęsi.
  Jakoś tak mi ten dziób wygląda....
 • @Fischer 22:37:16
  Obecnie jest moda na sprawy amerykańskie. Jest w Polsce Wojsko Amerykańskie, dolary amerykańskie są mile widziane, wiec czemu orzeł amerykański miałby być niepoprawny politycznie. Jak się komuś on myli z gęsia, to wskazuje że ma "gęsi rozumek" ale to nie Korsarza problem ale Fischera Gęślika

  General Jan GG
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:55:02
  Obecnie jest moda na sprawy amerykańskie. Jest w Polsce Wojsko Amerykańskie, dolary amerykańskie są mile widziane, wiec czemu orzeł amerykański miałby być niepoprawny politycznie. Jak się komuś on myli z gęsia, to wskazuje że ma "gęsi rozumek" ale to nie Korsarza problem ale Fischera Gęślika

  General Jan GG

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej