Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1532 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WISŁA JEST NIE ŻEGLOWNA - ROZMOWA Z MIN.GOSPODARKI MORSKIEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA była obecna na ŚWIATOWYCH DNIACH MORZA W SZCZECINIE oraz na DARZE MŁODZIEŻY.Rozmawialiśmy nawet z ADMIRAŁEM PERU.

MAREK GRÓBARCZYK MINISTER GOSPODARKI MORSKIEJ I ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ ROZMAWIA W SZCZECINIE  Z CZERWONYM KORSARZEM Z GDAŃSKA:

www.youtube.com/watch

 

RZMOWA Z DYREKTOREM Z MINISTERSTWA GOSPODARKI MORSKIEJ I ŚRÓDLĄDOWEJ 

 www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • Odra także mimo "oddania" po latach kilkudziesięciu śluzy Malczyce i stopnia wodnego.
  Kilka filmików z Malczyc chronologicznie. Działa, ale jak widać budowa jeszcze potrwa, uważam że co najmniej do końca roku, możliwe że jeszcze rok.
  W marcu było tak:
  https://www.youtu...wDnF7Fj5h0
  Na początku maja było tak:
  https://www.youtu...JyxfeyuUJA
  Pierwsze 31.05. na szlaku OTLogistic i Malbo+Fabico:
  https://www.youtu...xm1XhmcI2g
  W dniu 04.06.2018:
  https://www.youtu...2-OpJMUBho
  No i mała? pompa:
  https://www.youtu...GR9MblLOd8
  https://www.youtu...jDxYSxhG9c

  Powyżej Malczyc na początku będzie niepełne piętrzenie ~2m, czyli klasa II , po zakończeniu prac min. klasa IV, poniżej Malczyc jak do tej pory. Więc aby puścić OTLogistic i Malbo+Fabico trzeba było puścić falę. Jak widać na przedostatnim filmie Bizon wiozący Ministra dnia 04.06.18 nie został prześluzowany na dolną wodę. Wszedł do śluzy i wyszedł tyłem ponieważ nasz kolega Mieciu prowadzący Bizona nie dał się namówić na śluzowanie ze względu na głębokość wody dolnej wynoszącą ~80cm!. Wiemy jakie zanurzenie ma Bizon a fala zrobiona kilka dni wcześniej dla OLT i Fabico była już w Szczecinie. Na szczęście z pomocą Mietkowi przyszedł dyr. Pyś. Masakra, 21 wiek a na podejściu do głowicy śluzy dalej takie biedne dalby gdzie nawet jak bumla nie ma podłożyć, doganiamy/dogonimy ten zachód czy nie? No i Pompa była a budowa dalej trwa. Sprawdź:
  https://wroclaw.r...awigacyjne

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej