Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1532 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

INFORMACJA O ZMIANIE USTAWY O IPN UKAZAŁA SIĘ W ROSJI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Premier Gowin mówi że deklaracja polsko-izraelska jest przełomowym dokumentem.Premier Morawiecki uważę , że trzeba było zrobić ten krok aby POLSKA odzyskała dobre stosunki z Izraelem i USA

 

  Polski Sejm zagłosował za zniesieniem odpowiedzialności karnej za oskarżenia Polski i Polaków w zbrodniach Holokaustu.

Według PAP, odpowiednie zmiany są wyłączone z ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.


Sejm przy braku zmian w terazeli ustawy o #IPN , zakładające odejście od przepisów karnych; zmiany uchylają art. 55a, który grozi https://t.co/Fb247CayjO . więzieniem za uwagęaktyą Polakom światła za zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej. pic.twitter.com/8fNRisNJPn

- PAP (@PAPinformacje)


PAP
@PAPinformacje
Sejm przyjął zmiany w noweli ustawy o #IPN, zakładające odejście od przepisów karnych; zmiany uchylają art. 55a, który grozi //m.in . więzieniem za przypisywanie Polakom odpowiedzialności za zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej.

12:33 - 27 июн. 2018 г.
5
17 человек(а) говорят об этом
Информация о рекламе в Твиттере и конфиденциальность
Wcześniej polski minister spraw zagranicznych Jacek Chaputowicz powiedział, że należy dokonać przeglądu ustawy o odpowiedzialności karnej za oskarżanie narodu polskiego o udział w Holokauście .

W lutym polski prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej, która przewiduje odpowiedzialność karną za propagandę "ideologii Bandery", a także za oskarżenie narodu polskiego o udział w Holokauście. 1 marca dokument wszedł w życie . Sprowokował protesty z Izraela.

Dyrektor Centrum Analiz Strategicznych Instytutu Innowacyjnego Rozwoju, Andrei Ivanov, w wywiadzie dla FAN, skomentował przyjęcie ustawy .

A CO WY CZYTELNICY SĄDZICIE O TEJ DOKONANEJ ZMIANIE W USTAWIE O IPN-nie?

www.neon24.pl

red.Sławomir Ziembiński

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej