Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DZIŚ 550 LAT POLSKIEJ DEMOKRACJI - ZGROMADZENIE NARODOWE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

OBĘDBYŁO SIĘ NA DZIEDZIŃCU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W NAMIOCIE.Totalna Opozycja kwestionuje koszt 1 mnln wydatkowanego na tą uroczystość?Widocznie miliardy utracone podczas rządów PO-PSL przez budżet były UZASADNIONE?

Werdyktu wydanego przez obywateli przy urnach nie wolno kontestować - powiedział prezydent Andrzej Duda w orędziu przed Zgromadzeniem Narodowym. Odbyło się ono w piątek na dziedzińcu Zamku Królewskiego z okazji 550-lecia polskiego parlamentaryzmu i 100-lecia odzyskania niepodległości. W posiedzeniu nie wziął udziału klub Platformy Obywatelskiej. Politycy Nowoczesnej i PSL natomiast pojawili się, a następnie wyszli.


 Grzegorz Schetyna.i jego ego partia razem z Nowoczesną zorganizują alternatywne obchody 550-lecia parlamentaryzmu. Coraz mniejszą ochotę na udział w oficjalnych uroczystościach ma też PS?.

 

 

ZAMEK KRÓLEWSKI W WARSZAWIE 

 

 FILM O PEWNYM NAMIOCIE EKSPONWANYM NA BALT MITARY 2018 ,  KTÓRY ZAPEWNE PRZYDAŁBY SIĘ NIEKTÓRYM POLITYKOM DO ...REANIMACJI,  ABY WRÓCILI NA ZIEMIĘ:

www.youtube.com/watch


Zgromadzenie Narodowe bojkotowane przez PO
W południe na Zamku Królewskim w Warszawie zbierze się Zgromadzenie Narodowe. Okazją do wspólnych obrad posłów i senatorów jest 550-lecie parlamentaryzmu Rzeczypospolitej.  W trakcie posiedzenia zaplanowano orędzie prezydenta Andrzeja Dudy. Bojkot wydarzenia zapowiedziała Platforma Obywatelska. Rano decyzję w sprawie udziału w Zgromadzeniu Narodowym podejmą PSL i Nowoczesna. Uroczystości rozpoczną się o 10:00 mszą świętą w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela.

Senat o nowych karach dla parlamentarzystów 
Senat będzie dziś kontynuował rozpoczęte we wtorek posiedzenie. Izba zajmie się zmianami w ustawie o wykonywaniu mandatu posła i senatora. Przewidują one możliwość obniżania uposażenia lub diety parlamentarzysty, którego zachowanie "nie licuje z powagą pełnionych przez nich funkcji" - także poza salami plenarnymi Sejmu i Senatu.
Więcej: //wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,150622,23668722,zgromadzenie-narodowe-bojkotowane-przez-po-trump-spotka-sie.html


ZGROMADZENIE NARODOWE W POZNANIU Z OKAZJI ROCZNICY CHRZTU POLSKI W 2016 ROKU

 

ZGROMADZENIE PATRIOTYCZNE JEDNEJ Z OPCJI POLITYCZNEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 

 

 

NAMIOT ZGROMADZENIA NARODOWEGO PRZYGOTOWANY NA DZIEŃ 13 LIPCA 2018

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej