Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ZAMEK W PUSZCZY NOTECKIEJ JUŻ STANĄŁ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak to możliwe , skoro jest tam STREFA NATURA 2000.Nie protestowali EKOLODZY WCALE!?Wszystkie pozwolenia WŁADZE wydały i budowa luksusowego ZAMKU idzie nadal?TPROKURATURA I CBA badają teraz tę sprawę....

 

 

TAK BĘDZIE ZAMEK WYGLĄDAŁ PO UKOŃCZENIU JEGO BUDOWY W STOBNICY 


Udało się dotrzeć do rysunku pokazującego, jak ma wyglądać zamek w Stobnicy budowany w Puszczy Noteckiej. Ujawnienie, że we wsi Stobnica w środku Puszczy Noteckiej powstaje gigantyczna budowla przypominająca zamek wzbudziło mnóstwo kontrowersji. Jak to możliwa, że tak wielka inwestycja otrzymała pozwolenie na budowę, sprawdza teraz Centralne Biuro Antykorupcyjne, inspektor nadzoru budowlanego, a swoją kontrole zapowiedziało także Ministerstwo Środowiska. Powstający budynek ma składać się aż z 15 kondygnacji. Nad całym obiektem ma górować wysoka na niemal 50 metrów wieża. Dożynki Wielkopolskie: Kto będzie gwiazdą? Możesz chudnąć z brzucha każdej nocy. Przed snem wystarczy… SPONSOROWANE Jak można było wybudować zamek w Puszczy Noteckiej? Głos Plus: O czym piszemy w czwartek? Nigdzie nie upubliczniono wizualizacji powstającego zamku, ale redakcji portalu Oborniki.NaszeMiasto.pl udało się dotrzeć do rysunku przedstawiającego, jak ma wyglądać gotowa budowla (źródło: Wiemy, jak ma wyglądać zamek w Stobnicy po zakończeniu budowy! 

Czytaj więcej: //www.gloswielkopolski.pl/…/zamek-w-stobnicy-tak-ma-w…/


TO NIE PIERWSZY ZAMEK W POLSCE , BO NA GŁÓWNYM ZDJĘCIU JEST ZAMEK W ŁAPALICACH , KTÓREGO OD LAT NIE MOŻNA BUDOWY UKOŃCZYĆ ,  BO WŁADZE GO ZAREKWIROWAŁY I TERAZ  NISZCZEJE I NIKOMU NIE SŁUŻY?

WIĘCEJ O  ZAMKU W STOBNICY NA FILMIE>

www.youtube.com/watch

CO PAŃSTOWO SĄDZICIE O DZIAŁANIU NASZEGO PAŃSTWA I PRZEDSTAWICIELI JEGO WŁADZY?

Pomorska TELEWIJZA NARODOWA

red.Sławomir Ziembiński

www.fundacja-slawpol.eu

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej