Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ROSJA ZAREAGUJE NA AMERYKAŃSKI SYSTEM RAKIETOWY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W EUROPIE!Odpowiedź będzie jak poinformował RIA NOVOSTI i ujawniło , że Rosja jest w posiadaniu pocisku operacyjno-taktycznego DAGGER

SAMOLOT SU 34 O ZNAKOMITYCH PARAMETRACH I SUPER UZBROJENIU

    Naddźwiękowy pocisk „Dagger” może razić cele w odległości trzy razy więcej niż jego pierwowzór Land - Pocisk operacyjnego kompleksu taktycznych „Iskander”, powiedział źródło RIA Novosti w wojskowa.


„Hypersonic pocisk” Dagger „który znajduje się obecnie na myśliwce MiG-31K i, w rzeczywistości, to adaptacja kompleksu rakietowego” Iskander «na lotniskowiec, ma destrukcyjny 1,5 tysięcy kilometrów» - wyjaśnił agencji.

Źródło zauważyło, że jeśli "Sztylet" został wystrzelony z samolotu Tu-22M3, który również planuje zainstalować te pociski, jego zasięg będzie w przybliżeniu taki sam.

 

Fachowy felietonista gazety "Komsomolskaja Prawda", emerytowany pułkownik Wiktor Baranec poinformował radio Sputnik o zaletach rakiety.

"Ciekawi go nie tylko superszybkość, która poważnie utrudnia pokonanie obrony powietrznej i obrony przeciwrakietowej przeciwnika. Ona nadal ciekawe i fakt, że MiG-31 startujący z lotniska, zyskując prędkością ponaddźwiękową, a bez potrzeby podchodzenia do dotkniętego obrony powietrznej obszar i rakiet obrony przeciwnika, tysiąc lub nawet pół tysiąca kilometrów rozpoczyna tę rakietę i idzie do domu. Jest to bardzo poważna zaleta: batalion Iskander nie jest tak szybko usuwany z pozycji wyjściowej, a sam samolot obraca się i wraca do domu z tą samą naddźwiękową prędkością. Ta rakieta nadal się poprawia. Znalezienie „Dagger”, armia rosyjska zajmuje bardzo długie ramiona, aby zniszczyć wrogie cele i broni, licznik, który nie ma antidotum na naszych potencjalnych wrogów”- powiedział Victor Baranez.

Jego zdaniem, potrzeba stworzenia takiej broni zrodziła się z powodu niechęci USA do negocjacji.

"Nie jesteśmy włączeni do wyścigu zbrojeń. Jak powiedział prezydent Władimir Putin, znaleźliśmy środek sprzeciwu po tym, jak Amerykanie odmówili przedyskutowania z nami obrony rakietowej w Europie po tym, jak zaczęli ulepszać swoje strategiczne siły nuklearne. "Sztylet" został wygenerowany przez odmowę Amerykanów, aby uzgodnić zasady gry. Powiedzieliśmy tysiąc razy: zgódźmy się na tarcze antyrakietowe w Europie, ponieważ neutralizuje nasz potencjał rakietowy w przypadku poważnego konfliktu. Ale Amerykanie pod każdym względem odrzucili te propozycje. Tutaj narodził się pomysł na znalezienie antidotum. Wszak pojawił się nie tylko "Sztylet", był też "Sarmat" i "Awangarda" i tak dalej. Nie dlatego, że Rosjanie nie mają na co wydawać pieniędzy - staramy się znaleźć broń, która odpowiednio sprostałaby zagrożeniom "- powiedział Wiktor Baranets.

Źródło →
Opublikowany przez Tanya * , 18 lipca 

KOMENTARZE

 • tak jest
  Logiczny, mądry tekst.

  Tylko pretorianie, reszta się nie liczy.
 • autor
  Jak się coś publikuje, to warto zadać sobie nieco trudu i postarać się by tekst nie był taki śmieszno głupi i bez sensu.
 • @Oświat 20:29:52
  //Jak się coś publikuje, to warto zadać sobie nieco trudu //

  Zaś jeśli się czyta publikacje której treść jest z jakiś powodów bolesna to warto sobie zadać nieco trudu aby powściągnąć pierwsze odruchy infantylnego gniewu.Już jeśli nie dla tuzina innych powodów to chociażby dlatego żeby demonstracją bezsilności nie dostarczać frajdy innym.
 • @ikulalibal 21:09:45
  Nikt tu nie załapał co ten pocisk potrafi . Zasięg 1500 km. , przy tym celność 8 metrów . Prędkość 11 - 12 Macha . Welcome in the future . No i nasza Obrona Terytorialna na przeciwko . Salut Amigo. :)
 • @ikulalibal 21:09:45
  Ale jaja!
  Europejski Trybunał Praw Człowieka odmówił krewnym Anny Politkowskiej nałożyć odpowiedzialność za śmierć dziennikarki na Rosję.
  "EKPC nie zgodziła się z argumentem skarżących i uznała skargę w tej części za niedopuszczalną" - napisano.
  https://ria.ru/world/20180717/1524761585.html
  Nałożenie na Federację Rosyjską odpowiedzialności za zabójstwo konkretnej osoby, OBŁED!
 • @fretka 07:04:13
  ''W tym przypadku sąd orzekł, że rosyjskie władze muszą wypłacić rodzinie pokrzywdzonej moralne odszkodowanie w wysokości 20 tysięcy euro.''


  ECHO MACY powinno przeprosić, że przez 12 lat pasożytował na tym temacie.I wypłacić Politkowskim odszkodowanie.
 • @fretka 07:09:43
  HA-HA-HA
  - Аллo! Галoчка? Ты сейчас умрешь. Пoтрясающая нoвoсть! Якин брoсил свoю кикимoру, ну и угoвoрил меня лететь с ним в Гагры.
  https://pp.userapi.com/c846217/v846217823/9d0c8/TLw0XJxRl5s.jpg
  https://www.youtube.com/watch?v=k6UeqTWrECE
 • @ikulalibal 21:09:45
  Coś cię boli, coś cię gniewa?

  Treść notki mogłaby być interesująca gdyby nie została podana w tak niechlujny sposób.
 • @Repsol 21:42:10
  „Rosyjskie sześcioraczki” w akcji (wideo)..Ministerstwo Obrony Rosji opublikowało wideo przedstawiające testy najnowszych systemów bojowych - Awangard, Sarmat, Kinżał, Posejdon, Buriewiestnik i Pierieswiet. Awangard. We czwartek resort obrony po raz pierwszy opublikował nagranie startu najnowszej rakiety naddźwiękowej Awangard. Minutowy film rozpoczyna się od umieszczenia rakiety na placu startowym, następnie widzimy jej odpalenie z silosu. Animacja odtwarza oddzielenie się stopnia bojowego Awangardu od rakiety nośnej i jego aktywne manewrowanie podczas zbliżenia się do celu. Praca nad systemem dobiegła końca, rozpoczął się etap produkcji seryjnej. Równolegle z uruchomieniem produkcji seryjnej rozpoczęły się przygotowania do oddania do użytku.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_AvangardPL_az301g3q.vur.mp4

  Sarmat...Półtora minutowy film o międzykontynentalnej rakiecie balistycznej Sarmat pokazuje jej transportowanie, umieszczenie w silosie i start. Następnie resort wojskowy pokazuje produkcję elementów rakiety i części, a także montowanie silników. Obecnie testy rakietowe, które rozpoczęły się w grudniu 2017 roku, dobiegły końca. Wojskowi zrealizowali ponad 50 zadań. Mają przed sobą testy lotnicze. Jak poinformowano, w 2020 roku rakieta powinna trafić na uzbrojenie.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_SarmataPL_iqe02o14.zrh.mp4

  Kinżał...W dwuminutowym filmiku widzimy, jak myśliwiec przechwytujący MiG-31 startuje z lotniska wojskowego, a następnie odpala rakietę. Od kwietnia 2018 roku w ramach ćwiczeń w zakresie powstrzymywania strategicznego samoloty MiG-31 wyposażone w system Kinżał odbywają planowe loty patrolowe w powietrzu nad akwenem Morza Kaspijskiego.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_KinjalPL_xdr5njg1.542.mp4


  Posejdon..Nagranie poświęcone wielozadaniowemu systemowi Posejdon rozpoczyna się od ujęcia przedstawiającego jego egzemplarz na hali produkcyjnej podczas sprawdzenia sterowników stabilizatorów. Następnie widzimy animację: Posejdon jest odpalany z okrętu podwodnego i niszczy cel przy brzegu i nad wodą, w tym typu lotniskowca. Obecnie dobiega końca etap testów doświadczalnych.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_PosedonPL_w1ydzknd.gfu.mp4

  Buriewiestnik...Półtora minutowy film o najnowszym pocisku manewrującym z silnikiem jądrowym Buriewiestnik zaczyna się od startu i obserwacji lotu. Następnie jest pokazana ogromna hala, w której znajduje się kilka kontenerów z Buriewiestnikami. Ministerstwo Obrony wielokrotnie podkreślało, że Buriewiestnik jest odporny na wszystkie istniejące i przyszłościowe systemy obrony antybalistycznej. Rozpoczął się etap testów lotniczych.
  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_BurevestnikPL_3wem3jak.2mb.mp4

  Pierieswiet...W wideo o systemie laserowym Pierieswiet, które trwa poniżej minuty, resort obrony pokazał wyjazd Kamazów z przyczepą z garażu, ruch w składzie kolumny na terenie leśnym oraz pracę załóg maszyn. Następnie pokazano, jak operatorzy zajmują stanowiska pracy i rozmieszczają środki optyczno-elektroniczne lasera bojowego.
  System już trafił na wyposażenie wojsk i został rozmieszczony w miejscach dyslokacji.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_PeresvetPL_dh3ingz4.ufg.mp4


  Super zwrotny myśliwiec Su-35S w akcji. Nagranie Ministerstwa Obrony. Ministerstwo Obrony Rosji zaprezentowało film o wielozadaniowym super zwrotnym myśliwcu Su-35S, który jest na wyposażeniu Sił Powietrzno-Kosmicznych Rosji. Su-35S to wielozadaniowy super zwrotny myśliwiec generacji 4++ przeznaczony do zdobycia przewagi w powietrzu. Oznaczenie „4++" jest warunkowe i jedynie wskazuje na to, że pod względem swoich charakterystyk Su-35S jest zbliżony do myśliwca piątej generacji. Samolot jest w stanie atakować cele naziemne i morskie bez wchodzenia w strefę obrony powietrznej i w warunkach aktywnego radioelektronicznego oporu. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, SU-35S otrzymał nowe skrzydło, nowy system sterowania, silnik o zwiększonym ciągu i systemem sterowania wektorem ciągu, zaawansowany cyfrowy system informacji i kontroli, radar z fazowaną anteną z dużym zakresem detekcji i zwiększoną liczbą jednocześnie śledzonych i ostrzeliwanych celów.

  https://video.img.ria.ru/Volume34/Flv/2017/02/16/2017_02_15_SU35sPOL_j4vjepog.hlp.mp4


  Ps... Jeden jedyny który może konkurować z Su-35S to F-22 Raptor. Jeśli to oglądają też krowopasy, jest szansa, że umrę śmiercią naturalną. Trampek widocznie potrafi myśleć perspektywicznie, w przeciwieństwie do otaczających nas idiotów. A w "juesejarmy" żałoba. Wszyscy rzucają im kłady. A to drogi za wąskie, a to mosty za słabe, a to plaża za grząska. Nic tylko usiąść i płakać. A oto przykłady...

  www.youtube.com/watch?v=L6FDJlqZd0g >

  www.youtube.com/watch?v=aKVvrHSmShI


  Polecam anglojęzycznym>
  Threat Analysis: Su-35S Part III - Armament R-77 & EW/ECM
  https://manglermuldoon.blogspot.com/2017/04/threat-analysis-su-35s-part-iii.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej