Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PUTIN OŚWIADCZYŁ , ŻE NIE GODZI SIĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ABY UKRAINA I GRUZJA WESZŁA DO NATO! Według rosyjskiego przywódcy taka agresja ze strony Sojuszu Federacji Rosyjskiej spotka się z proporcjonalnością. Władimir Putin ostrzegł także przedstawicieli NATO przed niebezpieczną "grą zaognień" i poradził...

 

Na zdjeciu Czerwony Korsarz na Krymie w Symferopolu w Prazdnik Pobiedy jeszcze przed zajęciem Krymu przez ROSJĘ!

 

 Prezydent Rosji Władimir Putin zabrał głos na spotkaniu z ważnym oświadczeniem.

Dzisiaj, 19 lipca, w Moskwie odbyło się spotkanie ambasadorów i stałych przedstawicieli Rosji na arenie światowej. Podczas tego wydarzenia przywódca rosyjski nakreślił kluczowe zadania rosyjskiej dyplomacji. Szczegóły są zgłaszane przez internetową wersję politnawigatora.

Jednym z kluczowych punktów przemówienia Władimira Putina było to, że Rosja sprzeciwia się przystąpieniu Ukrainy i Gruzji do sojuszu Północnoatlantyckiego. Wcześniej, w rozmowie z korespondentem Fox News, rosyjski przywódca zauważył, że NATO może współpracować z Ukrainą i Gruzją w formie dwustronnych stosunków, nie biorąc ich w swoje szeregi.

Zwrócił uwagę, że takie działania ze strony NATO obejmują umieszczanie nowych baz i infrastruktury wojskowej na granicach Federacji Rosyjskiej, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla Rosji. To z kolei nie jest w żaden sposób porównywalne z ideą przywrócenia pokoju, bezpieczeństwa i stabilności w Europie, do której musimy dążyć.

Według rosyjskiego przywódcy taka agresja ze strony Sojuszu Federacji Rosyjskiej spotka się z proporcjonalnością. Władimir Putin ostrzegł także przedstawicieli NATO przed niebezpieczną "grą zaognień" i poradził, aby zastanowić się nad możliwymi konsekwencjami takich lekkomyślnych działań.

Przypomnijmy, że spotkania ambasadorów i ambasadorów odbywają się raz na dwa lata. Uczestniczą w niej szefowie rządów, izby Zgromadzenia Federalnego, a także inni szefowie departamentów Federacji Rosyjskiej, uczestniczący w polityce międzynarodowej.

Informacja pochodzi z rosyjskiego portalu internetowego

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl


 

KOMENTARZE

 • autor
  ,,...taka agresja ze strony Sojuszu Federacji Rosyjskiej spotka się z proporcjonalnością. "

  Nie bardzo rozumiem, to znaczy z jaką proporcjonalnością, czy w zamian przyłączy Alaskę do Federacji Niepodległych Państw, czy może Manhattan?
  Jak dobrze pamiętam, to Putin stale bąka o jakichś proporcjonalnościach a zachód robi co chce, gdzie chce i jak chce.
 • Putin na NATO ma to..
  „Rosyjskie sześcioraczki” w akcji (wideo)..Ministerstwo Obrony Rosji opublikowało wideo przedstawiające testy najnowszych systemów bojowych - Awangard, Sarmat, Kinżał, Posejdon, Buriewiestnik i Pierieswiet. Awangard. We czwartek resort obrony po raz pierwszy opublikował nagranie startu najnowszej rakiety naddźwiękowej Awangard. Minutowy film rozpoczyna się od umieszczenia rakiety na placu startowym, następnie widzimy jej odpalenie z silosu. Animacja odtwarza oddzielenie się stopnia bojowego Awangardu od rakiety nośnej i jego aktywne manewrowanie podczas zbliżenia się do celu. Praca nad systemem dobiegła końca, rozpoczął się etap produkcji seryjnej. Równolegle z uruchomieniem produkcji seryjnej rozpoczęły się przygotowania do oddania do użytku.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_AvangardPL_az301g3q.vur.mp4

  Sarmat...Półtora minutowy film o międzykontynentalnej rakiecie balistycznej Sarmat pokazuje jej transportowanie, umieszczenie w silosie i start. Następnie resort wojskowy pokazuje produkcję elementów rakiety i części, a także montowanie silników. Obecnie testy rakietowe, które rozpoczęły się w grudniu 2017 roku, dobiegły końca. Wojskowi zrealizowali ponad 50 zadań. Mają przed sobą testy lotnicze. Jak poinformowano, w 2020 roku rakieta powinna trafić na uzbrojenie.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_SarmataPL_iqe02o14.zrh.mp4

  Kinżał...W dwuminutowym filmiku widzimy, jak myśliwiec przechwytujący MiG-31 startuje z lotniska wojskowego, a następnie odpala rakietę. Od kwietnia 2018 roku w ramach ćwiczeń w zakresie powstrzymywania strategicznego samoloty MiG-31 wyposażone w system Kinżał odbywają planowe loty patrolowe w powietrzu nad akwenem Morza Kaspijskiego.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_KinjalPL_xdr5njg1.542.mp4


  Posejdon..Nagranie poświęcone wielozadaniowemu systemowi Posejdon rozpoczyna się od ujęcia przedstawiającego jego egzemplarz na hali produkcyjnej podczas sprawdzenia sterowników stabilizatorów. Następnie widzimy animację: Posejdon jest odpalany z okrętu podwodnego i niszczy cel przy brzegu i nad wodą, w tym typu lotniskowca. Obecnie dobiega końca etap testów doświadczalnych.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_PosedonPL_w1ydzknd.gfu.mp4

  Buriewiestnik...Półtora minutowy film o najnowszym pocisku manewrującym z silnikiem jądrowym Buriewiestnik zaczyna się od startu i obserwacji lotu. Następnie jest pokazana ogromna hala, w której znajduje się kilka kontenerów z Buriewiestnikami. Ministerstwo Obrony wielokrotnie podkreślało, że Buriewiestnik jest odporny na wszystkie istniejące i przyszłościowe systemy obrony antybalistycznej. Rozpoczął się etap testów lotniczych.
  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_BurevestnikPL_3wem3jak.2mb.mp4

  Pierieswiet...W wideo o systemie laserowym Pierieswiet, które trwa poniżej minuty, resort obrony pokazał wyjazd Kamazów z przyczepą z garażu, ruch w składzie kolumny na terenie leśnym oraz pracę załóg maszyn. Następnie pokazano, jak operatorzy zajmują stanowiska pracy i rozmieszczają środki optyczno-elektroniczne lasera bojowego.
  System już trafił na wyposażenie wojsk i został rozmieszczony w miejscach dyslokacji.

  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20180719/2018_07_19_PeresvetPL_dh3ingz4.ufg.mp4


  Super zwrotny myśliwiec Su-35S w akcji. Nagranie Ministerstwa Obrony. Ministerstwo Obrony Rosji zaprezentowało film o wielozadaniowym super zwrotnym myśliwcu Su-35S, który jest na wyposażeniu Sił Powietrzno-Kosmicznych Rosji. Su-35S to wielozadaniowy super zwrotny myśliwiec generacji 4++ przeznaczony do zdobycia przewagi w powietrzu. Oznaczenie „4++" jest warunkowe i jedynie wskazuje na to, że pod względem swoich charakterystyk Su-35S jest zbliżony do myśliwca piątej generacji. Samolot jest w stanie atakować cele naziemne i morskie bez wchodzenia w strefę obrony powietrznej i w warunkach aktywnego radioelektronicznego oporu. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, SU-35S otrzymał nowe skrzydło, nowy system sterowania, silnik o zwiększonym ciągu i systemem sterowania wektorem ciągu, zaawansowany cyfrowy system informacji i kontroli, radar z fazowaną anteną z dużym zakresem detekcji i zwiększoną liczbą jednocześnie śledzonych i ostrzeliwanych celów.

  https://video.img.ria.ru/Volume34/Flv/2017/02/16/2017_02_15_SU35sPOL_j4vjepog.hlp.mp4


  Ps... Jeden jedyny który może konkurować z Su-35S to F-22 Raptor. Jeśli to oglądają też krowopasy, jest szansa, że umrę śmiercią naturalną. Trampek widocznie potrafi myśleć perspektywicznie, w przeciwieństwie do otaczających nas idiotów. A w "juesejarmy" żałoba. Wszyscy rzucają im kłady. A to drogi za wąskie, a to mosty za słabe, a to plaża za grząska. Nic tylko usiąść i płakać. A oto przykłady...

  www.youtube.com/watch?v=L6FDJlqZd0g >

  www.youtube.com/watch?v=aKVvrHSmShI


  Polecam anglojęzycznym>
  Threat Analysis: Su-35S Part III - Armament R-77 & EW/ECM
  https://manglermuldoon.blogspot.com/2017/04/threat-analysis-su-35s-part-iii.html
 • tak jest
  To nie jest państwo reprezentujące Naród Polski- to jest kombinat przemysłowy w środku Europy, taka duża fabryka, której zarząd ma zwierzchników ze skarbonką. Zarząd tylko wykonuje polecenia.

  pozdr 5*

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej