Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

OBRZEZANIE JEST OBOWIĄZKOWE W 8 DNIU ŻYCIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ceremonia OBRZEZANIA nazywa się BRIS.Kobiet nie trzeba poddawać tej czynności bo rodzą się czyste.BÓG chce byście byli obrzezani, jednak mężczyzna rodzi się nieobrzezany?RABIN musi się upewnić się czy nie ma przeciwskazań medycznych!

 MOJCHER JEST NARZĘDZIEM W RĘKACH OJCA POCZAS RYTUAŁU OBRZEZANIA:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • To jest nudne.
  Dajcie już spokój z tym "obrzezaniem". Po świecie chodzi zaledwie 18 milionów męskich i damskich "mośków" a robicie z ich kultu ich osobistą wyłączność. To nie są święte krowy mimo że za takich chcą aby ich uważać. Obrzezanie nie jest ich wynalazkiem. To prosty w dawnych czasach (przez tysiące lat) zabieg chroniący w ciężkim klimacie przed infekcją narządów płciowych u chłopców a co za tym idzie prawie pewną śmierć. Na terenach pustynnych zapobiega przed dostawaniem się ostrego pustynnego piasku pod skórkę powodując zatarcia a w efekcie infekcje. Na terenach wilgotnych i bagnistych chroni przed brudem i bakteriami powodującymi choroby infekcyjne jak i inne ciężkiego gatunku. Robią to do dzisiaj Arabowie, mnóstwo Hindusów, Chińczyków jak i Persów. Tak więc to nie jest wyłączność żydów lecz w dawnych czasach wręcz przymus jeżeli przy braku dostępu do higienicznych środków i czystej wody chciano przeżyć. Obsesja do żydów jest ich wodą na młyn a to raptem w skali świata 18 milionów różnej mentalności (dobrej i złej) ludzi.
 • @Stara Baba 23:27:58
  18 mln obrzezanych; a ilu rzezanych (patrz - rzezaniec), jak rabinowi ręka zadrżała przy tej czynności?
 • TEN RYTUAŁ JEST NIEBEZPIECZNY DLA DZIECI...
  Rada Europy uznała, że obrzezanie to pogwałcenie integralności fizycznej dzieci. MSZ Izraela jest oburzone i uważa, że to niemożliwy do tolerowania atak na tradycje religijne.
 • @Stara Baba 23:27:58
  18 milionów w skali jakiego świata?
  W Ameryce do niedawna wszystkie noworodki rodzaju męskiego były obrzezywane, w szpitalu, zaraz po urodzeniu. Bez żadnych powiązań religijnych. Oprócz katolików, którzy się na ten zabieg nie godzili. Nie wiem, jak jest w USA, ale w Kanadzie lekarze pytają rodziców w czasie porodu, czy sobie życzą obrzezania, jeśli urodzi się chłopiec. To jest epidemia, przeciwko której, na szczęście, protestuje coraz więcej osób, w tym okaleczonych mężczyzn.
 • @Lotna 20:17:21
  No widzi Pani, mimo że myśli iż to tylko żydów dotyczy sama potwierdziła że nie jest to rytuał religijny lecz prewencja przed powikłaniami w przyszłości i to dobrowolna. Nikt chyba nie myśli że wszyscy lekarze to żydzi? Tak, są pogłoski że jest to sposób na łatwiejsze zakamuflowanie się prawdziwych żydów w otoczeniu. No ale bez przesady. To co mnie śmieszy że w miarę "higenicznych" państwach takie zabiegi się proponuję i znajdują się na to chętni. To jest idiotyzm. Nie ma takiej potrzeby. Tak jak już pisałem, to nie jest wymysł żydów lecz potrzeba dawnych czasów i pomocny zabieg w utrzymaniu higieny w tych regionach gdzie jest to utrudnione. Gdzieś czytałem ze ludzi po tym zabiegu na dzisiaj jest nawet 200 milionów, szczególnie w Azji i północnej Afryce z Eurazją włącznie.
  Z tymi żydami ostatnio panuje jakaś psychoza. Jeb.... ich wszystkich.
  Polakom do życia są niepotrzebni.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej