Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

AGRESYWNY I CHAMSKI OPERATOR PLAŻY W STEGNIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SPRAWA ZOSTŁA ZGŁOSZONA POLICJI W NOWYM DWORZE, bo Komisatriat w Stegnie jest ale zamknięty i tam zgłoszeń nie przyjmują!?Policjanci są non-stop na patrolach , bo dużo turystów tam zjechało i jest GRĄCO!

 

PLAŻĄ W STEGNIE MA AGRESYWNEGO "OPERATORA A CO JEJ WÓJT NA TO?

www.youtube.com/watch

 Sławomir Ziembiński zwany Czerwonym Korsarzem , który pełni od 13 lat funkcje Pezydenta Fundacji SŁAWPOL z siedzibą w Gdańsku zawitał do STEGNY w celu pozyskiwania DAROWIZN na cele statutowe swojej fundacji działającej non-profit.Chodząc po plaży i rozmawiająć z plążowiczami robił zdjęcia z ich dziećmi i ich rodzinami z całej POLSKI!Nagle pojawił się koło niego jakiś wytatuwany gęsto człowiek i krzyczał , że on jest OPERATOREM tej plaży i ma on wyp....ć stąd!Nie chciał się ten osobnik wylegitymowąć i mimo, że ja pokazałem mu swoją legitymacje ze zdjęciem nadal był agresywny i groził mi pobiciem.Zadzwoniłem na 112 i zgłosiłem to , ale "operator" tego numeru r żądał ode mnie nazwy ulicy , kórej to PLAŻA STEGNA nie posiadała !?Wyszedłem poprzez PLAŻE w końcu na ulicę Morską a tam znowu pojawił się ten agresywny osobnik oraz dwumetrowy drab , który powiedział , że mi nakopie do D....py?Wsiadłem do wózka elektrycznego i pojechałem wraz z moją wolontariuszką z fundacji SŁAWPOL na komisariat Policji w STEGNIE , ale nie było tam nikogo i drzwi zamknięte.Udałem się więc do Urzędu Gminy, aby dowiedzieć się czy rzeczywiście tam funkcjonuje OPERATOR PLAŻ Y!?.Wójta ani jego zastępcy nie zastaliśmy jednak w Urzędzie.Wieczorem przechodząc obok komisariatu napotkałem patrol Policji i opowiedziałęm o całym incydencie i zapytłęm kiedy będzie czynny Komisariat Policji w STEGNIE, bo chcę zgłosić zawiadomienie o "groźbach karalnych" a także o "zmuszaniu do określonego zachowania"!?Policjant powiedział mi , że trzeba pojechać do ....Nowego Dworu do Komendy Powiatowej Policji , `to po co jest utrzymywany Komisariat Policji w STEGNIE?Następnego dnia udałem się do Wójta w STEGNIE i zapytałem go,  co on o tym sądzi......Posłuchajcie co Wójt mi powiedział?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

UPALNE LATO I ZATŁOCZONA PLAŻA W STEGNIE - OPERATORA PLAŻY NIE WIDAĆ:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

 • i słusznie
  pogonił namolnego "pozyskiwacza darowizn" zaczepiającego wypoczywających ludzi w dodatku nagrywającego rozebranych ludzi i co znów skasujesz?
 • NAMOLNY KOMENTATOR NIE ZNAJĄCY ZASAD BRACTWA KORSARSKIEGO RP
  Zupełny brak zrozumienia meritum sprawy i bzdurne wydumane uzasadnienia świadczą , że rzeczywiście waćpan jest chory na NIEŻYT!
  Dla mnie jest pan nudnym internautą i na dodatek anonimem!Po za tym to na TY nie jesteśmy i zapewne nie będziemy!

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej