Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1751 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJA WEZWANA DO MAŁEJ RYSKI NA ...NIEMIECKIM SAMOCHODZIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ŁEBA, w nowy samochód na rejstracji niemieckiej na prywatnym parkingu lekko puknął samochód Czerwonego Korsarza.Z kwatery wyskoczył polski NIEMIEC i stwierdził po obejrzeniu małej ryski na zderzaku , że mam mu dać 100 euro , inaczej wezwie POLICJĘ!?

 Wyjeżdżając z parkingu na prywatnej posesji chciałem poprawić na szybie w oknie proporczyk BIAŁO-CZERWONY i puściłem sprzęgło a że samochód był na biegu więc lekko uderzył w zderzak pojazdu na niemieckich numerach.Jego właściciel mimo , że efektem tego uderzenia była..... mała rysa na lakierze I ZAŻĄDAŁ ODE MNIE 100 euro, bo inaczej wezwie POLICJĘ!Twierdził , że niemieckie towarzystwo ubezpieczeniowe tego wymaga.Ja oczywiście potwierdziłem , że uderzyłem moim samochodem w samochód niemiecki.Policjanci spisali stosowny protokół i odjechali......

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

RELACJA Z INTERWENCJI POLICJI NA PRYWATNYM PARKINGU W ŁEBIE:

 

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

  • @Autor
    Należało go po prostu, po korsarsku, zastrzelić.
  • Pracuję, jako tłumacz - koordynator prac między zespołami zagranicznymi i polskimi
    W czasie mojej pracy obsługiwałem kilka stłuczek, na szczęście nie wypadków między ich pojazdami firmowymi i pojazdami polskimi. W każdym wypadku absolutną koniecznością wymaganą prze firmę zagraniczną była obecność policji. Trudno mi powiedzieć, czy to dlatego, że samochody są firmowe, czy też, że są leasingowane, ale tak jest.
    Trudno mi ocenić wielkość ryski, ale gdyby było to realizowane poprzez policję i zakład ubepieczeń wypłata byłaby znacznie większa niż 100 euro. Niedawno znajomy miał podobną sytuację, zarysowanie błotnika 1 element, bez konieczności napraw blaharskich, wypłata wyniosła ok. 1500 zł. Mnie w zeszłym roku kamień z koła ciężarówki uszkodził szybę przednią, koszt wymiany (bezgotówkowo) 1000 zł.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej