Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1751 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

CZERWONY KORSARZ WYLOSOWAŁ ...TELEWIZOR NA FESTYNIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W PARAFII ŚWIĘTEJ RODZINY, który odbył się na ZAKOŃCZENIE LATA 2O18.Były tam różne konkursy z nagrodami i występy dzieci i młodzieży starszej...

 26 sierpnia 2018 roku w Parfii Świętej Rodziny na Stogach do której to przynależy Sławomir Ziembiński Kontradmirał i Dowódca Morskich Drużyn Strzeleckich zwany też Czerwonym Korsarzem z Gdańska odbył się festyn zorganizowany przez Proboszcza i Radę Dzielnicy Stogi.Podczas festynu odbyły się różne konkursy takie jak : pieczenie ciast, śpiewnie , pokaz mody.Rozstawiono tam też dmuchane zjeżdżalnie , popcorn , grilowane kiełbaski.Serwowano też bigos i pulpety oraz chleb ze smalcem.Pojawiło się tez stoisko w temacie sortowania odpadów i przyjechała ...ŚMIECIARKA?Na zakończenie ogłoszono wyniki kokursów i dokonano losowania nagród z loterii losowej.Niespodziwanie telewizor 43 calowy wylosował..... Czerwony Korasarz.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

KSIĄDZ PROBOSZCZ WRĘCZA CZERWONEMU KORSARZOWI WYLOSOWANY TELEWIZOR:

www.youtube.com/watch

 

CZERWOYNY KORSARZ TAŃCZY Z CHÓREM KOŁA GOSDPODYŃ MIEJSKICH :

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Matka Boska wzywa, prosi, płacze, błaga nas o modlitwę i post a...
  parafie zamiast modlitw, organizują festyny.

  Teraz to już nie tylko Matka Boska do nas przychodzi z takimi Orędziami, bo od 8-miu lat do Polski przychodzi :
  Bóg Ojciec, Pan Jezus, Duch Święty, Matka Boska, Św Józef, Św O.Pio, Św Siostra Faustyna i inni Święci z... Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły...

  A parafie organizują festyny!
  W niektórych parafiach księża już rozdają na tacy cukierki zamiast Komunii św a w innych każą wiernym przynosić na Msze Św... ciasto.

  Jak blisko jesteśmy już takiego upadku Kościoła?
  https://www.youtube.com/watch?v=HC0E3rgoCVc&t=40s
  I co potem?
 • good job @ Five
  he,he,he.. Korsarz to teraz już Cie mają, dali Ci telewizor żeby Tobą zawładnąć przez media.

  pozdr.
 • DUCH ŚWIĘTY A FARYZEUSZE I POLITYCY
  CHODZIĆ W DUCHU ŚWIĘTYM TO CAŁYM SERCEM DZIĘKOWAĆ I UWIELBIAĆ BOGA
  28.08.2018, wtorek

  Wyciszenie – zapraszaj Ducha Świętego, aby On prowadził modlitwę...


  Jarosław Ruciński dzisiaj, Jezus wyraźnie potępia: «Biada Wam (...)! Biada Wam (...)!» (Mt 23,23.25). Obiektem jego skargi są uczeni w Piśmie i faryzeusze, którzy reprezentują rządzące klasy społeczne, gdyż sprawują duchową i moralną władzę nad ludem. Jak mogą kierować ludźmi skoro są „ślepymi przewodnikami”? Ich ślepota polega na niespójnym acz skrupulatnym przestrzeganiu rzeczy małych, które mają swoją wagę, ale zaniedbują sprawy najważniejsze, takie jak sprawiedliwość, miłość i wierność. Dbają o swój wizerunek, który nie odzwierciedla ich wnętrza, pełnego «zdzierstwa i chciwości» (Mt 23,25). Co ciekawe, Jezus używa terminów odnoszących się do ekonomii.

  Dzisiejsza Ewangelia zaprasza, aby najważniejsze osoby i grupy reprezentujące wspólnoty chrześcijańskie - ich przewodnicy - zrobili rachunek sumienia. Czy szanujemy najważniejsze cnoty? Czyżby przepisy były ważniejsze od ludzi? Czy nakazujemy innym, to czego sami nie jesteśmy w stanie spełnić? Czy odwołujemy się do słuszności naszych idei czy też do pokory naszych serc? Jak mówił Helder Cámara: «Chciałbym być niebem odbijającym się w kałuży». Czy ludzie widzą w swoich duszpasterzach orędowników Boga, którzy potrafią odróżnić to co zbyteczne od tego co ważne? Słabość wymaga zrozumienia, hipokryzja budzi odrazę.

  Słuchając dzisiejszej Ewangelii możemy wpaść w pułapkę. Jezus mówi uczonym w Piśmie i faryzeuszom, że są hipokrytami. Ale byli wśród nich również uczciwi. Możemy pomyśleć, że ten tekst odnosi się do biskupów i kapłanów. To oczywiste, że jako przywódcy wspólnot chrześcijańskich, muszą być ostrożni, aby Jezus nie potępiał ich zachowania, ale musimy pamiętać, że wszyscy wierzący – kobiety i mężczyźni – mogą zrobić miejsce w swoim wnętrzu dla «ślepego faryzeusza». Jezus woła do nas: «Oczyść wpierw wnętrze kielicha, a jego strona zewnętrzna także stanie się czysta». (Mt 23, 26) Duchowość ma swoje korzenie wewnątrz serca.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej