Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

W GDAŃSKU RUSZYŁA NOWA INWESTYCJA NA STOGACH!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Będzie przebudowana ulica Wosia Budzysza a następnie też ulica Stryjewskiego.Wymienione zostanie też torowisko , co pozwoli tam jeżdzić nowoczesnym tramwajom z klimatyzacjom z Bydgoskiej PESY na w Trójmieście najładniejszą PLAŻE STOGI!

REMONTY ULIC W GDAŃSKU I SPOTKNIE WYKONAWCY Z MIESZKAŃCAMI DZIELNICY STOGI W GDAŃSKU:

www.youtube.com/playlist

Mieszkańcy i Radni dzielnicy STOGI spotkali się z inwestorem Dyrekcją Rozbudowy Miasta Gdańska i wykonawcą nowych dróg na STOGACH firmą ADECO.Celem tego spotkania było poinformowanie o zakresie robót , jak też i utrudnieniach komunikacyjnych w tej dzielnicy w związku z inwestycją w infrastrukturę dróg na STOGACH.
Wywiązała się też dyskuskusja i zadawano pytania do wykonawcy i inwestora.Fachowcy z firm rzeczowo odpowiadali na zadawane pytania.Radny Sławomir Ziembiński skrytykował organizację ruchu przy ulicy Skiby i Wosia Budzysza a także wskazał , że takie działania wykonawca powinien konsultować z Radą Dzielnicy.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

ZNIKAJĄ KOSZE NA ŚMIECIE , KTO TO WIE GDZIE I DLACZEGO?

 

 https://www.youtube.com/watch?v=nO62GKhlC8s&t=13s

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej