Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

W GDAŃSKU RUSZYŁA NOWA INWESTYCJA NA STOGACH!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Będzie przebudowana ulica Wosia Budzysza a następnie też ulica Stryjewskiego.Wymienione zostanie też torowisko , co pozwoli tam jeżdzić nowoczesnym tramwajom z klimatyzacjom z Bydgoskiej PESY na w Trójmieście najładniejszą PLAŻE STOGI!

REMONTY ULIC W GDAŃSKU I SPOTKNIE WYKONAWCY Z MIESZKAŃCAMI DZIELNICY STOGI W GDAŃSKU:

www.youtube.com/playlist

Mieszkańcy i Radni dzielnicy STOGI spotkali się z inwestorem Dyrekcją Rozbudowy Miasta Gdańska i wykonawcą nowych dróg na STOGACH firmą ADECO.Celem tego spotkania było poinformowanie o zakresie robót , jak też i utrudnieniach komunikacyjnych w tej dzielnicy w związku z inwestycją w infrastrukturę dróg na STOGACH.
Wywiązała się też dyskuskusja i zadawano pytania do wykonawcy i inwestora.Fachowcy z firm rzeczowo odpowiadali na zadawane pytania.Radny Sławomir Ziembiński skrytykował organizację ruchu przy ulicy Skiby i Wosia Budzysza a także wskazał , że takie działania wykonawca powinien konsultować z Radą Dzielnicy.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

ZNIKAJĄ KOSZE NA ŚMIECIE , KTO TO WIE GDZIE I DLACZEGO?

 

 https://www.youtube.com/watch?v=nO62GKhlC8s&t=13s

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej