Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NIEZNANE FAKTY Z SIERPNIA 1980 ROKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DOTYCZĄCE LECHA WAŁĘSY.Mówią przywódcy i organizatorzy sierpnowych strajków z zakładów pracy w Gdańsku.Jan Wojewoda pryzwłódca strajku w 1980 r, w WPK w Gdańsku opowiada o czołgach stojących przed ZAJEZDNIĄ AUTOBUSOWĄ...

 Pana Jana Wojewodę poznałem podczas wycieczki historycznej i IPN -u i swoimi pełnym ekspresji opowieśiami w Zajezdni Autobusowej przy ulicy Generała Hallera spowdował , to że postanowiłem go odwiedzić w domu.Opowiedział mi pan Jan , jak to było w tamtych czasach.Porzwialiśmy też i o czasach dzisiejszych i jego perypetiach na emeryturze.....i trudnościach ze służbą ZDROWIA .

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

FLIM Z RELACJAMI UCZESTNIKÓW  STRJKÓW W 1980 ROKU:

www.youtube.com/watch

JAN WOJEWODA PRZYWÓDCA STRAJKU W WPK W GDAŃSKU MÓWI JAK TO BYŁO:

www.youtube.com/edit

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • JAN WOJEWODA TO CZŁOWIEK SCHOROWANY I SAMOTNY:
    Pana Jana Wojewodę poznałem podczas wycieczki historycznej i IPN -u i swoimi pełnym ekspresji opowieśiami w Zajezdni Autobusowej przy ulicy Generała Hallera spowdował , to że postanowiłem go odwiedzić w domu.Opowiedział mi pan Jan , jak to było w tamtych czasach.Porzomowialiśmy też i o czasach dzisiejszych i jego perypetiach na emeryturze.....i trudnościach ze służbą ZDROWIA .

    Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
    red.Sławomir Ziembiński
    www.fundacja-slawpol.eu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej