Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1441 postów 240 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NIEZNANE FAKTY Z SIERPNIA 1980 ROKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DOTYCZĄCE LECHA WAŁĘSY.Mówią przywódcy i organizatorzy sierpnowych strajków z zakładów pracy w Gdańsku.Jan Wojewoda pryzwłódca strajku w 1980 r, w WPK w Gdańsku opowiada o czołgach stojących przed ZAJEZDNIĄ AUTOBUSOWĄ...

 Pana Jana Wojewodę poznałem podczas wycieczki historycznej i IPN -u i swoimi pełnym ekspresji opowieśiami w Zajezdni Autobusowej przy ulicy Generała Hallera spowdował , to że postanowiłem go odwiedzić w domu.Opowiedział mi pan Jan , jak to było w tamtych czasach.Porzwialiśmy też i o czasach dzisiejszych i jego perypetiach na emeryturze.....i trudnościach ze służbą ZDROWIA .

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

FLIM Z RELACJAMI UCZESTNIKÓW  STRJKÓW W 1980 ROKU:

www.youtube.com/watch

JAN WOJEWODA PRZYWÓDCA STRAJKU W WPK W GDAŃSKU MÓWI JAK TO BYŁO:

www.youtube.com/edit

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • JAN WOJEWODA TO CZŁOWIEK SCHOROWANY I SAMOTNY:
    Pana Jana Wojewodę poznałem podczas wycieczki historycznej i IPN -u i swoimi pełnym ekspresji opowieśiami w Zajezdni Autobusowej przy ulicy Generała Hallera spowdował , to że postanowiłem go odwiedzić w domu.Opowiedział mi pan Jan , jak to było w tamtych czasach.Porzomowialiśmy też i o czasach dzisiejszych i jego perypetiach na emeryturze.....i trudnościach ze służbą ZDROWIA .

    Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
    red.Sławomir Ziembiński
    www.fundacja-slawpol.eu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej