Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1705 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

BURZLIWY PRZEBIEG ZEBRANIA NA OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W GDAŃSKU.Pani Prezes dziś do mnie zadwoniła i powiedziała , że mnie za ten film zgłosi na POLICJĘ!Komuna jeszcze nie odeszła , zakazy filmownia były wtenczas!Pani Prezes Rodzinnych Ogrodów Działkowych twierdzi , że jest OSOBĄ PRYWATNĄ!?

 Pani Prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego im.100 lecia. rozesłała do działkowców pisma o WYPOWIEDZENIU UMOWY DIERŻAWY na działkę.W piśmie tym podała paragrafy ze statutu nie informując ich o konkretnych przyczynach oraz zawezwała działkowców na spotkanie z Zarządem ROD-u w dniu 08.09.2108 r..Na spotkaniu tym działkowcy przedstawili swój punkt widzenia na temat działań ZARZADU.Bulwersującym tematem była decyzja Zarządu o wyłączeniu prądu na zimę wszytkim działkowcom.Mimo , że było to zgodne ze statutem POD , to jednak mieszkający a działkach rodzice z małymi dziećmi zgłaszali skargi do Sławomira Ziembińskiego działkowca i Radnego Dzielnicy Stogi, bo ich dzieci musiały odrabiać lekcje przy świecach?.Pani Prezes zapowiedziała , że kto chce mieć zimą prąd, to ma jej to zgłosić na piśmie.Pan Ziembiński zapytał dlaczego zakupiona kosiarka przez ROD jest tylko do użytku gospodarza a nie można jej wypożyczać , tak jak to jest na sąsiednich ogrodach!?W odpowiedzi usłyszał, że nie mozna jej wypożyczć , bo .....się zepsuje!?

Pomorska TELWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

FILM DOKUMENTALNY AZ ZEBRANIA DZIAŁKOWCÓW ROD IMIEMNIA 1000 LECIA:

 

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • 1*
  Za wiki https://pl.wikipedia.org/wiki/Ogr%C3%B3d_dzia%C5%82kowy

  "Ogród działkowy – obszar gruntu rolnego podzielony na działki przeznaczone pod uprawy ogrodowe i oddane w użytkowanie osób fizycznych, wyposażony w urządzenia niezbędne do prowadzenia upraw ogrodowych oraz służący zarazem do wypoczynku użytkowników działek i innych osób."

  "Ogrody działkowe zapewniają ich użytkownikom aktywny wypoczynek, możliwość prowadzenia upraw ogrodniczych głównie na własne potrzeby, stanowią składnik terenów zielonych oraz terenów rekreacyjnych. Są również elementem ochrony przyrody. Służą poprawie warunków ekologicznych miast i sytuacji bytowej ich mieszkańców. Celem realizacji funkcji ogrodów działkowych wprowadza się stosowne ograniczenia prawne. Przykładowo polskie prawo nie pozwala na prowadzenie na terenie rodzinnych ogrodach działkowych działalności gospodarczej ani na zamieszkiwanie na takich obszarach"

  W zimie na RODOS (rodzinnne ogródki działkowe otoczone siatką) nic nie uprawia się, dzieci odrabiające lekcje wskazują jednoznacznie na zamieszkanie niezgodne z przeznaczeniem działki.

  W centrum Poznania przy ulicy Hetmańskiej jest RODOS, ludzie tam wille pobudowali za koszt mniejszy niż wartość ziemi w tych rejonach.. Działka jest rekreacyjna, a nie do zamieszkania, a w centrum miasta toż to kuriozum, park byłby bardziej przydatny w tym miejscu oraz ogólnodostępny..

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej