Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1590 postów 282 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ARTYKUŁ VII PRZEGŁOSOWANO DLA WĘGIER!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Następnym Krajem ma być RUMUNIA.To już początek końca UE , bo lewica kierująca Parlamentem UE chce ingerować w PRAWA ustanawiane przez Rządy posczególnych krajów członkowskich.Ponadto przegłosowano ACTA II!

 W EUROPIE  Brukselskie ELITY atakują kolejny kraj!Do czego to zaprowadzi UE,  ano do całkowitego rozpadu UE i kolenych BREKSITÓW?

W Strasburgu eurodeputowni doszli do wniosku , że to oni mogą RZĄDZIĆ i kraje człokowskie muszą ich słuchać.

Onegdaj ,  kiedy jako Prezydent www.fundacja-slawpol.eu rozmawiałem na KONGRESIE OBYWATELSKIM na Politechnice Warszawskiej z Janem Krzysztofem Bieleckim i Komisarzem UE Januszem Lewandowskim wymieniłem z nimi wizytówki.Zobaczyłem , że na wizytówce Janusza Lewandowskiego nie było flagi polskiej w przeciwieństwie do wizytówki Bieleckiego.Zapytałem się więc jej właściciela czy on nie jest POLAKIEM?

 W odpowiedzi usłyszałęm od Janusza Lewandowskiego,  ze on jest...... KOSMOPOLITĄ!?Ciekawe dlaczego tego nie mówił podczas wyborów do Europarlamentu?

Nowa DYREKTYWA została przyjęta przez UE  odnośnie internetu i teraz WOLNOŚC  tam będzie ograniczona ,  czyli wraca CENZURA!!Prrawa Autorskie ponad WSZYSTKO!?

To też jest element powodujący rozpad UE?

POLACY nie dajmy się wrabiąc w tryby UNIJNE PRAWA -  NALEŻY WALCZYĆ!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA

red.Sławomir Ziembiński

www.fundacja-slawpol.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej