Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ARTYKUŁ VII PRZEGŁOSOWANO DLA WĘGIER!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Następnym Krajem ma być RUMUNIA.To już początek końca UE , bo lewica kierująca Parlamentem UE chce ingerować w PRAWA ustanawiane przez Rządy posczególnych krajów członkowskich.Ponadto przegłosowano ACTA II!

 W EUROPIE  Brukselskie ELITY atakują kolejny kraj!Do czego to zaprowadzi UE,  ano do całkowitego rozpadu UE i kolenych BREKSITÓW?

W Strasburgu eurodeputowni doszli do wniosku , że to oni mogą RZĄDZIĆ i kraje człokowskie muszą ich słuchać.

Onegdaj ,  kiedy jako Prezydent www.fundacja-slawpol.eu rozmawiałem na KONGRESIE OBYWATELSKIM na Politechnice Warszawskiej z Janem Krzysztofem Bieleckim i Komisarzem UE Januszem Lewandowskim wymieniłem z nimi wizytówki.Zobaczyłem , że na wizytówce Janusza Lewandowskiego nie było flagi polskiej w przeciwieństwie do wizytówki Bieleckiego.Zapytałem się więc jej właściciela czy on nie jest POLAKIEM?

 W odpowiedzi usłyszałęm od Janusza Lewandowskiego,  ze on jest...... KOSMOPOLITĄ!?Ciekawe dlaczego tego nie mówił podczas wyborów do Europarlamentu?

Nowa DYREKTYWA została przyjęta przez UE  odnośnie internetu i teraz WOLNOŚC  tam będzie ograniczona ,  czyli wraca CENZURA!!Prrawa Autorskie ponad WSZYSTKO!?

To też jest element powodujący rozpad UE?

POLACY nie dajmy się wrabiąc w tryby UNIJNE PRAWA -  NALEŻY WALCZYĆ!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA

red.Sławomir Ziembiński

www.fundacja-slawpol.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej