Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ZALEW WIŚLANY UMIERA - BĘDZIE PRZEKOP MIERZEI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bogdan Wrocławski już wiele lat prowadzi swój ośrodek wczasowy nad Zalewem Wiślanym.To do jego przystni dotarła TRATWA Rejsu Solidarności Pokoleń i tam zacumowała.Oczekuje na wybudownie ŚLUZY, aby pierwsza popłynąć nie na pełne morze!

WIZYTA EKIPY Z MIROSŁAWEM CHANDRAŁĄ KOMANDOREM REJSU  ORAZ ZYGMUNTEM MIERNIKIEM PŁYNĄCEJ TRATWĄ Z TYŃCA DO SKOWRONEK  W PRZYSTNI U BOGDANA WROCŁAWSKIEGO:

  www.youtube.com/watch

 W dniu 3 -go stycznia 2018 roku odbyło się w siedzibie Fundacji SŁAWPOL spotkanie organizacyjne poświęcone projektowi REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ na TRATWIE , która to wyruszy 3 maja 2018 r.z Tyńca pod Krakowem i przypłynie o ZALEWU WIŚLANEGO Wisłą do Skowronek w dniu 28 czerwca 2018 roku w rcznicę podpisania TRAKTATU.Pan Tomasz Laskowski z Ustki opowiedział obecnemu na spotkaniu Dyrektorowi Zespolu Szkół Morskich w Gdańsku o swoim SYRENKOWYM REJSIE TRATWĄ Z WARSZAWY DO USTKI w 2011 roku.Następnie łaczymy się z panem Mirosławem Chandrałą Komandorem REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ , który wyruszy 3 maja 2018 r. z Tyńca do Skowronek , gdzie wbijemy symbolicznie łopaty i zaczniemy kopać PRZEKOP MIERZEI WIŚLANEJ..Pózniej omawiano wspólnie ze Sławomirem Ziembińskim Kontradmirałem Morskich Drużyn Strzeleckich szczegóły organizacyjne tej planowanej wyprawy której to Komandorem został Mirosław Chandrała.Koordynatorem działań w regonie POMORSKIM jest Sławomir Ziembiński. Rozpoczęło sie po wspólnej naradzie spotkanie integracjne z okazji 12 lat działalności fundacji SŁAWPOL oraz 130 - tych URODZIN CZERWONEGO KORSARZA.

 

 
Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

OMAWIANIE Z ZESPOŁEM W FUNDACJI SŁAWPOL SZCZEGÓŁÓW PLANOWANEGO REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ.:

www.youtube.com/watch

 PLEY LISTA Z  FILMAMI TRASY REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ - RELACJE DOKUMENTUJĄCE TEN REJS I PRZYGOTOWANIA DO NIEGO:

www.youtube.com/playlist

 ROZPOCZĘCIE KOPANIA PRZEKOPU PRZEZ ZAŁOGĘ TRATWY Z REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ 28 CZERWCA 2018 ROKU:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej