Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ZALEW WIŚLANY UMIERA - BĘDZIE PRZEKOP MIERZEI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bogdan Wrocławski już wiele lat prowadzi swój ośrodek wczasowy nad Zalewem Wiślanym.To do jego przystni dotarła TRATWA Rejsu Solidarności Pokoleń i tam zacumowała.Oczekuje na wybudownie ŚLUZY, aby pierwsza popłynąć nie na pełne morze!

WIZYTA EKIPY Z MIROSŁAWEM CHANDRAŁĄ KOMANDOREM REJSU  ORAZ ZYGMUNTEM MIERNIKIEM PŁYNĄCEJ TRATWĄ Z TYŃCA DO SKOWRONEK  W PRZYSTNI U BOGDANA WROCŁAWSKIEGO:

  www.youtube.com/watch

 W dniu 3 -go stycznia 2018 roku odbyło się w siedzibie Fundacji SŁAWPOL spotkanie organizacyjne poświęcone projektowi REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ na TRATWIE , która to wyruszy 3 maja 2018 r.z Tyńca pod Krakowem i przypłynie o ZALEWU WIŚLANEGO Wisłą do Skowronek w dniu 28 czerwca 2018 roku w rcznicę podpisania TRAKTATU.Pan Tomasz Laskowski z Ustki opowiedział obecnemu na spotkaniu Dyrektorowi Zespolu Szkół Morskich w Gdańsku o swoim SYRENKOWYM REJSIE TRATWĄ Z WARSZAWY DO USTKI w 2011 roku.Następnie łaczymy się z panem Mirosławem Chandrałą Komandorem REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ , który wyruszy 3 maja 2018 r. z Tyńca do Skowronek , gdzie wbijemy symbolicznie łopaty i zaczniemy kopać PRZEKOP MIERZEI WIŚLANEJ..Pózniej omawiano wspólnie ze Sławomirem Ziembińskim Kontradmirałem Morskich Drużyn Strzeleckich szczegóły organizacyjne tej planowanej wyprawy której to Komandorem został Mirosław Chandrała.Koordynatorem działań w regonie POMORSKIM jest Sławomir Ziembiński. Rozpoczęło sie po wspólnej naradzie spotkanie integracjne z okazji 12 lat działalności fundacji SŁAWPOL oraz 130 - tych URODZIN CZERWONEGO KORSARZA.

 

 
Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

OMAWIANIE Z ZESPOŁEM W FUNDACJI SŁAWPOL SZCZEGÓŁÓW PLANOWANEGO REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ.:

www.youtube.com/watch

 PLEY LISTA Z  FILMAMI TRASY REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ - RELACJE DOKUMENTUJĄCE TEN REJS I PRZYGOTOWANIA DO NIEGO:

www.youtube.com/playlist

 ROZPOCZĘCIE KOPANIA PRZEKOPU PRZEZ ZAŁOGĘ TRATWY Z REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ 28 CZERWCA 2018 ROKU:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej