Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1705 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

AROGANCJA WŁADZY NA PRZYKŁADZIE UCS W GDAŃSKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

UNIWERSYTECKIE CENTRUM STOMATOLOGCZNE W Gdańsku jest już Spółką z o.o.W ten sposób finansowana za nasze podatki uczelnia na zakupionym z nich sprzęcie pozwala robić BIZNES.Pani Prezes nie chce rozmawiać z MEDIAMI , bo nie...mus!?

 
W poprzedenim reportażu z ulicy ELIZY ORZESZKOWEJ pokazałem , że nie ma miejsca do parkownia rowerów przed Uniwersyteckim Centrum Stomatologicznym w Gdańsku.Reportaż swój zakończyłem zapowiedzią że spotkam się z panię Prezes i prosiłłęm o skontaktowanie mnie jej sekretatarkę zostawijąc swój nr telefonu do Radakcji.Po dwóch tygodnie ponieważ nie otrzymałem oczekiwanego połączenia z panią Prezes udałem się ponownie w to miejsce i zapytałm panią sekretarkę dlaczego mnie nie skomunikowała z panią Prezes.Pani SEKRETARKA poinformowała mnie , że Pani prezes nie che się kontaktować z MEDIAMI!?Zapytłem się więc dlaczego przez dwa tygodnie mnie o tym nie pinformowała!?Odpowiedziała , żę tego robić ...nie musi.Powiedziłem więc , że nagram drugi reporataż i o tym powiem , w odpowiedzi usłyszałemi, że pan sobie nie zyczy..... żadnego nagrywania!
Unwersytet dziłający z podatki polskich podatników SPRYWATYZOWAŁ część swojej dziłalnośći i na sprzęcie zakupionym za nasze podatki , spółka z o.o robi BIZNES.Dziennikarzom nic do tego!
Podobnie zachował się onegdaj zarząd spółki COPERNICUS , jej prezes też odmówił mi rozmowy o funkcjonowniu podległych mu już trzech szpitali w Gdańsku!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 

 WIZYTA  NA ULICY ELIZY ORZESZKOWEJ W UNIWERSYTECKIM CENTRUM STOMATOLOGICZNYM:


 www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej