Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PROWOKACJA OCHRONIARZY PREZYDENTA GDAŃSKA - MIEJSKA KOMISJA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WYBORCZA.Kandydaci na Radnych Miasta Gdańska z Komitetu Wyborczego WOLNI I SOLIDARNI, byli prowokowani przez agentów ochrony wynajętych przez Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska.

 

 

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KANDYDYDAT KOMITETU WYBORCZEGO WOLNI I SOLODARNI DO RADY MIASTA GDAŃSKA MUSI CODZIENNIE STAWIAĆ SIE DO MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ  ,  BO ........MA COŚ POPRAWIAĆ W DOKUMENTACH......!"

UROCZYSTE PODPISANIE DEKALOGU POLAKA PRZY STACJI POMORSKIEJ KOLEJI METROPOLITALNEJ "STRZYZA": 

www.youtube.com/watch

     W dniu 21 września 2018 r. Kandydaci do Rady Miasta z okręgu nr 1 w Gdańsku zgromadzili się pod Komisją Wyborczą a ochroniarze wynajęci przez Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska próbowali dokonać prowokacji , aby uniemożliwić im dokonanie poprawek w drukach zgłoszeniowych do Komisji Wyborczej.Prowokacja jednak sie nie powiodła , choć ohroniarz machał ręką oprzed kamerą i straszył wyprowadzeniem z Urzedu Miasta Gdanska Sławomira Ziembińskiego Radnego Dzielnicy STOGI?Po jakimś czasie ochroniarzy zastąpili Strażnicy Miejscy i Kandydaci Komitetu Wyborczego WOLNI I SOLIDARNI .....dokonali potrzebnych poprawek w Miejskiej Komisji Wyborczej.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

PROWOKACYJNY ATAK OCHRONIARZY PRZED MIEJSKĄ KOMISJĄ WYBORCZĄ W GDAŃSKU:

 

 www.youtube.com/watch

 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI W GDAŃSKU ZAREJESTROWAŁ LISTĘ KANDYDATÓW NA RADNYCH, ALE?

      Miejska Komisja Wyborcza w Gdańsku wezwała nas jednak do uzupełnienia braków formalnych w drukach no i do wymiany 2-ch mężczyzn z listy kandydatów na dwie ...kobiety.W podanym terminie t.j 19-tego września 2018 r.stawiliśmy się wrzaz z kobietami pod Komisją Wyborczą, aby wszystko poprawić, ale Komisja Wyborcza postawiła w drzwiach dwóch mocnych Strażników Miejskich , którzy dostali za zadanie nie wpuszczania kandydatów na Radnych Miasta na salę!Wpuszczano jedynie pojedynczo poszczególnych Pełnomocników.Stracilśmy więc niepotrzebnie 5 godzin czekając wpierw na korytarzu a następnie Strażnicy Miejscy wyprosili nas na podwórko przed Urząd Miasta Gdańska.Pełnomocnik został sam na sam z Komisją a nam Kandydatom na Radnych uniemożliwono dokonanie potrzebnych poprawek w drukach!?Nastepnego dnia zadzwoniłem do Komisji i zapytałem czy mogę tam przyjechać i na miejscu dokonać potrzebnych poprawek.Pani poinformowała mnie , że możemy to zrobić do 15 -tej, bo wtedy już zbierze się Komisja.Zadzowniłem więć do kandydatów kolegów i koleżanek powiadomiłem ich , że powinni pojechać do Komisji  aby naprawić te wskazne nam w protokole błędy.Po godzinie zadzwonił telefon i pani z Miejskiej Komisji Wyborczej w Gdańsku powiedziała , że bardzo przeprasza, ale mamy przyjechać na 15-tą i to z naszym Pełnomocnikiem .Pojawiłem się wraz z pełnomocnikiem 20 września 2018 r. w Komisji i tam poprawiałem uchybienia i parafowałem je.W jednym z druków należało podkreślić inaczej , ale to technicznie byłó nie możliwe ze wzglęu na wcześniejsze błędne pokreślenia!Prosiłem więc aby Komisja wzięła ode mnie już wcześniej wypełniony właśćiwie druk , który to przywiozłem ze sobą , ale pani nie chciała tego zrobić.W końcu kiedy, to okazało się, że wcześniejszego dokumentu poprawić nie można, to zgodzono się na przyjęcie nowego i dołączenia go do dokumentacji mojej kandydatury!Okazało się , że mam też dołączyć  dwie puste kartki załączników , mimo że tam nie potrzeba było nic napisać.W efekcie nie dane mnie było dokonać skutecznego poprawienia dokumentów,, bo Komisja właściwych druków ......nie posiadała.To Kandydat nosić ze sobą odpowiednie druki , tak powiedziała bardzo ważna urzedniczka i nie chciała dokończyc procedury poprawienia moich dokumentów.Kazała ochroniarzowi mnie zabrać ze sali a został tam tylko Pełnomocnik!jJestem Radnym Dzielnicy Stogi W Gdańsku i uważam takie aroganckie działanie URZĘDNIKÓW Miejskiej Komisji Wyborczej za celowe utrudnianie REJESTRACJI kandydatów do Rady Miasta Gdańska, no bo jak można dostać się na sale , skoro Strażnicy Miejscy mają rozkaz nie wpuszczać Kandydatów na Radnych do sali . gdzie muszą oni poprawić złożone przez siebie wcześniej w Komisji Wyborczej dokumenty do których to sama Komisja ich wcześniej zawezwała!?Ponadto w Komisji nie ma potrzebnych przy poprawkach właściwych ...druków!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

KOMENTARZE

 • Szanowny korsarzu, przepraszam, że nie na temat, ale dawno chcialem Ciebie o to zapytać
  Jakieś pewnie 2 lata temu pracowałem w Elblągu, i tam jednen z zespołu lokalnego miał do spółki z kolegami jacht. On mnie mocno przekonywał, że pomysł budowy przekopu to bardzo dobry pomysł, opowiadał jakie to mają problemy, jak długo trzeba czekać by uzyskać dokumenty do wypłynięcia do zatoki, w sumie mnie przekonał, i jestem za tą inwestycją, ale mam zawsze w zwyczaju porównywać zdania różnych osób. Możesz mi napisać jakie jest Twoje zdanie o tym przekopie? Ciekawi mnie zdanie innej osoby, która może mieć bardziej profesjonalne zdanie, niż ja typowy szczur lądowy.
 • ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA FILMU Z ZALEWU WIŚLANEGO
  Kapitan Babci Emki , czyli dawnej jednoski Marynarki Wojennej o kryptonimie M-2 mówi o Zalewie Mierzei Wiślanej i jakie problemy nas czekają w związku z PRZEKOPEM.
  https://www.youtube.com/watch?v=MDzgMvPI1UA&t=402s

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 12:06:23
  Dziękuję z informację, film na pewno zobacze.
  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej