Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SOPOT , SONDAŻ WYBORCZY Z KAMERĄ WŚRÓD MIESZKAŃCÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Udałem się 3 pażdziernika w okolice Dworca PKP w SOPOCIE , aby zapytać się przechodniów , czy będą głosować w nadchodzących wyborach samorządowch?W rozmowie z nimi niektórzy nawet powiedziali na kogo głos oddadzą!

 SONDAŻ WYBORCZY  Z KAMERĄ WŚRÓD PRZECHODNIÓW W  SOPOCIE:

www.youtube.com/watch

 

 

 Różni profesorowie robią inne badania i patrzą na ten sam temat z innego punktu widzenia!?Ja onegdaj pracowałem na Politechnice Gdańskiej i był tam taki prof.Stołychwo Kierownik Katedry Chemii tłuszczów, który to w TVP na swoich badaniach naukowych udowadniał , że masło jest zdrowsze od margaryny.Następnie ten sam profesor po kilku miesiącach udowadniał naukowymi badaniami, że MARGARYNA jest bardziej zdrowa od MASŁA!?Zapytłem więc prof.Stołychwę , który pracował obok mojej Katedry Aparatury i Maszynoznastawa Chemicznego, dlaczego tak on postępuje?Odpowiedził wtenczas mi , że raz mu zapłaciła mlaeczarnia a następne badania sfinansowały zkłady tłuszczowe produkujące margarynę AMADA.
WIDAĆ WIĘC , ŻĘ JAK SIĘ PŁACI TO SIĘ UDOWADNIA!TAK SAMO JEST Z SONDAŻAMI WYBORCZYMI I INNYMI!

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
Kontradmirał
Sławomir Ziembiński

WIZYTA Z KAMERĄ W POLITECHNICE GDAŃSKIEJ RED.SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO W DNIU 01.09.2018 R.

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej