Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLSKI NOWY FILM I TO WCALE NIE KLER

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jan Kuna to znany KAPER Gdański , który to służył u Króla Francji a następnie u Króla Angli znany tak po pseudonimem Kapitan Marten.Drugi Kaper z Gdańska to Beneke, ktory zdobył obraz SĄD OSTATECZNY Memlinga.BITWĘ POD OLIWĘ wygrali Korsarze!

BALLADA O CZERWONYM KORSARZU - MÓWI SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI 

 www.youtube.com/watch 

Wiosną 2018 r. zadzwonił do mnie pan Tomek z Wrocławia i zaproponował mi zrobienie filmu o mnie.Zdziwiony zapytałem , go skąd ma mój telefon i dlaczego chce to robić akurt ze mną?Dowiedziałem się , że telefon dostał od mojego przyjaciela , organizatora BIKE WEK w ŁEBIE , czyli od Kudłatego.Ponadto powiedział mi , że chce nagrać ten film ze mną w roli głównej , bo jestem osobą bardzo orginalną i bardzo znaną i to nie tylko na wybrzeżu.Dzwonił jeszcze kilka razy i namawiał mnie , aż w końcu się zgodziłem.Pojechałem po raz już bodajże piąty na ZLOT MOTOCYKLOWY W ŁEBIE motocyklem TROJKĄ z kolegą ADAMEM i tam się spotkaliśmy z reżyserem tego filmu.Pan TOMEK OSADA włożył dużo inwencji twórczej w ten film , ale starał się nagrywać moje codzienne działania w ŁEBIE , gdzie co roku spędzam conajmniej jeden miesiąc każdego lata.Warto zobaczyć ,co wyszło z tej naszej współpracy .Część flilmu wykonano w Sopocie i na ZATOCE GDAŃSKIEJ.
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA REŻYSERA TOMASZA OSADY Z WROCŁAWIA.

CZERWONY KORSARZ
Morskie Drużyny Strzeleckie
Kontradmirał
Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Jakiś abordaż był?
  jak nie, to nie warto oglądać. Bo całowanie małżonki to chyba nie po korsarsku.
 • CZERWONY KORSARZ JUŻ OD DAWNA JEST BEZ ŻONY!
  Miałem onegdaj żonę , która urodziła mnie dwoje dzieci , córkę i syna ale póżniej po 25 latach od ślubu miałem jeszcze PAPUGĘ.Popłynąłem w rejs i po powrocie okazało się , że PAPUGA .....zdechła!No cóż było zrobić , kiedy to wtenczas łatwiej mi było juz dogadać się z PAPUGĄ niż z ŻONĄ!?Zostawiłem tą ŻONĘ , bo nie chciałem przy niej też ...zdechnąć!
  Teraz już nie ma żadnej żony, choć jak wiadomo Wam "za mundurerem panny idą sznurem " i tak to w mym przypadku bywało....Mam jednak taką jedną teraz stałą niewiastę , bo bez kobiety było mnie całkiem smutno ale to nie jest ta na zdjęciu.Ona jest skromna i się nie lubi pokazywać!AHOJ!
  Proszę zobaczyć wpierw film , bo do ABORDAŻU też moja szybka motorówka podeszła do okrętu , co się zowie PIRAT!?

  RED KAPER KING
  SŁAWOMIR

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej