Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLSKI NOWY FILM I TO WCALE NIE KLER

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jan Kuna to znany KAPER Gdański , który to służył u Króla Francji a następnie u Króla Angli znany tak po pseudonimem Kapitan Marten.Drugi Kaper z Gdańska to Beneke, ktory zdobył obraz SĄD OSTATECZNY Memlinga.BITWĘ POD OLIWĘ wygrali Korsarze!

BALLADA O CZERWONYM KORSARZU - MÓWI SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI 

 www.youtube.com/watch 

Wiosną 2018 r. zadzwonił do mnie pan Tomek z Wrocławia i zaproponował mi zrobienie filmu o mnie.Zdziwiony zapytałem , go skąd ma mój telefon i dlaczego chce to robić akurt ze mną?Dowiedziałem się , że telefon dostał od mojego przyjaciela , organizatora BIKE WEK w ŁEBIE , czyli od Kudłatego.Ponadto powiedział mi , że chce nagrać ten film ze mną w roli głównej , bo jestem osobą bardzo orginalną i bardzo znaną i to nie tylko na wybrzeżu.Dzwonił jeszcze kilka razy i namawiał mnie , aż w końcu się zgodziłem.Pojechałem po raz już bodajże piąty na ZLOT MOTOCYKLOWY W ŁEBIE motocyklem TROJKĄ z kolegą ADAMEM i tam się spotkaliśmy z reżyserem tego filmu.Pan TOMEK OSADA włożył dużo inwencji twórczej w ten film , ale starał się nagrywać moje codzienne działania w ŁEBIE , gdzie co roku spędzam conajmniej jeden miesiąc każdego lata.Warto zobaczyć ,co wyszło z tej naszej współpracy .Część flilmu wykonano w Sopocie i na ZATOCE GDAŃSKIEJ.
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA REŻYSERA TOMASZA OSADY Z WROCŁAWIA.

CZERWONY KORSARZ
Morskie Drużyny Strzeleckie
Kontradmirał
Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Jakiś abordaż był?
  jak nie, to nie warto oglądać. Bo całowanie małżonki to chyba nie po korsarsku.
 • CZERWONY KORSARZ JUŻ OD DAWNA JEST BEZ ŻONY!
  Miałem onegdaj żonę , która urodziła mnie dwoje dzieci , córkę i syna ale póżniej po 25 latach od ślubu miałem jeszcze PAPUGĘ.Popłynąłem w rejs i po powrocie okazało się , że PAPUGA .....zdechła!No cóż było zrobić , kiedy to wtenczas łatwiej mi było juz dogadać się z PAPUGĄ niż z ŻONĄ!?Zostawiłem tą ŻONĘ , bo nie chciałem przy niej też ...zdechnąć!
  Teraz już nie ma żadnej żony, choć jak wiadomo Wam "za mundurerem panny idą sznurem " i tak to w mym przypadku bywało....Mam jednak taką jedną teraz stałą niewiastę , bo bez kobiety było mnie całkiem smutno ale to nie jest ta na zdjęciu.Ona jest skromna i się nie lubi pokazywać!AHOJ!
  Proszę zobaczyć wpierw film , bo do ABORDAŻU też moja szybka motorówka podeszła do okrętu , co się zowie PIRAT!?

  RED KAPER KING
  SŁAWOMIR

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej