Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1705 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WKOPAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI TYCZKĘ BIAŁO-CZERWONĄ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W MIEJSCU PRZEKOPU NA PLAŻY NIEOPODAL SKOWRONEK!Towarzyszył mu Marek Gróbarczyk Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Jerzy Wilk kandydat na Prezydenta Elbląga.

 WYPOWIEDZI SŁAWOMIRA ZIEMBINSKIEGO KONTRADMIRAŁA Morskich Drużyn Strzeleckich ,  Mirosława Chandrały Komandora Rejsu Solidarności Pokoleń i Zygmunta Miernika człoka załogi TRATWY która przypłynęła z TYŃCA Wisła do Skowronek na plaży w miejscu budowy PRZEKOPU:

www.youtube.com/watch

W dniu 16-go października pan Marek Gróbarczyk Minister Gospodarki Morskiej i Śródlądowej w towarzystwie Jarosława Kaczyńskiego Prezesa PIS-u oraz posła RP Jerzego Wilka kandydata na Prezydenta Elbląga dokonali uroczystego wkopania słupka biało-czerwonego w miejscu, gdzie zostanie zbudowany PRZEKOP Mierzei Wiślanej.Obecna tam była też załoga TRATWY Rejsu Solidarności Pokoleń w składzie Sławomir Ziembiński Kontradmirał Morskich Drużyn Srzeleckich , Mirosław Chandrała Komandor rejsu oraz Zygmunt Miernik załogant.Tratwa ta wypłynęła 2 maja z TYŃCA pod KRAKOWEM i przybyła do SKOWRONEK dnia 28 czerwca 2018 r. i nasza załoga wbiła wtenczas symboliczne łopaty w tym miejscu i od strony Zalewu Wiślanaego.Przygotwaliśmy te POLSKIE łopaty specjalnie na tę uroczystość ,   ale użyto łopat PRODUKCJI NIEMIECKIEJ!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 WYPOWIEDŻ NA TEMAT PRZEKOPOPU SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO RADNEGO DZIELNICY STOGI W GDAŃSKU DLA POLSATU:

www.youtube.com/watch

 UROCZYSTE WBICIE ŁOPAT /PRODUKCJI NIEMIECKIEJ/ PRZEZ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO I MARKA GRÓBARCZYKA ORAZ JERZEGO WILKA:

www.youtube.com/watch

 

GEOLODZY JUŻ WYKONUJĄ ODWIERTY NA TERENIE PRZEKOPU A RÓZOWE PALIKI WSKAZUJA MIESCE GDZIE BĘDZIE PRZEKOP:

www.youtube.com/watch

 

 

 .

 

 

 

KOMENTARZE

  • Autor
    W 2014 roku przeniesiono dowództwo Marynarki Wojennej z Gdyni do Warszawy, bo jak powszechnie wiadomo stamtąd było wtedy bliżej do morza

    teraz oficjalnie - dowodzenie Marynarką Wojenną wraca do Gdyni
  • @Husky 21:46:29
    PiS stocznie Marynarki Wojennej przeniósł do skorumpowanego PiSowskiego Radomia. Bo nikt im nie powiedział, że z Radomia nad morze jest około 500 km. No ale jak kto Wełtawę szuka w Warszawie, Dunaj w Pieninach, a Wawel na Krakowskim Przedmieściu to nic dziwnego, że ci w Radomiu brzeg morski znaleźli. Niewykształceni, niemyślący o klejących się do naszych pieniędzy łapkach PiSiewicze w akcji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej