Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WKOPAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI TYCZKĘ BIAŁO-CZERWONĄ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W MIEJSCU PRZEKOPU NA PLAŻY NIEOPODAL SKOWRONEK!Towarzyszył mu Marek Gróbarczyk Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Jerzy Wilk kandydat na Prezydenta Elbląga.

 WYPOWIEDZI SŁAWOMIRA ZIEMBINSKIEGO KONTRADMIRAŁA Morskich Drużyn Strzeleckich ,  Mirosława Chandrały Komandora Rejsu Solidarności Pokoleń i Zygmunta Miernika człoka załogi TRATWY która przypłynęła z TYŃCA Wisła do Skowronek na plaży w miejscu budowy PRZEKOPU:

www.youtube.com/watch

W dniu 16-go października pan Marek Gróbarczyk Minister Gospodarki Morskiej i Śródlądowej w towarzystwie Jarosława Kaczyńskiego Prezesa PIS-u oraz posła RP Jerzego Wilka kandydata na Prezydenta Elbląga dokonali uroczystego wkopania słupka biało-czerwonego w miejscu, gdzie zostanie zbudowany PRZEKOP Mierzei Wiślanej.Obecna tam była też załoga TRATWY Rejsu Solidarności Pokoleń w składzie Sławomir Ziembiński Kontradmirał Morskich Drużyn Srzeleckich , Mirosław Chandrała Komandor rejsu oraz Zygmunt Miernik załogant.Tratwa ta wypłynęła 2 maja z TYŃCA pod KRAKOWEM i przybyła do SKOWRONEK dnia 28 czerwca 2018 r. i nasza załoga wbiła wtenczas symboliczne łopaty w tym miejscu i od strony Zalewu Wiślanaego.Przygotwaliśmy te POLSKIE łopaty specjalnie na tę uroczystość ,   ale użyto łopat PRODUKCJI NIEMIECKIEJ!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 WYPOWIEDŻ NA TEMAT PRZEKOPOPU SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO RADNEGO DZIELNICY STOGI W GDAŃSKU DLA POLSATU:

www.youtube.com/watch

 UROCZYSTE WBICIE ŁOPAT /PRODUKCJI NIEMIECKIEJ/ PRZEZ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO I MARKA GRÓBARCZYKA ORAZ JERZEGO WILKA:

www.youtube.com/watch

 

GEOLODZY JUŻ WYKONUJĄ ODWIERTY NA TERENIE PRZEKOPU A RÓZOWE PALIKI WSKAZUJA MIESCE GDZIE BĘDZIE PRZEKOP:

www.youtube.com/watch

 

 

 .

 

 

 

KOMENTARZE

  • Autor
    W 2014 roku przeniesiono dowództwo Marynarki Wojennej z Gdyni do Warszawy, bo jak powszechnie wiadomo stamtąd było wtedy bliżej do morza

    teraz oficjalnie - dowodzenie Marynarką Wojenną wraca do Gdyni
  • @Husky 21:46:29
    PiS stocznie Marynarki Wojennej przeniósł do skorumpowanego PiSowskiego Radomia. Bo nikt im nie powiedział, że z Radomia nad morze jest około 500 km. No ale jak kto Wełtawę szuka w Warszawie, Dunaj w Pieninach, a Wawel na Krakowskim Przedmieściu to nic dziwnego, że ci w Radomiu brzeg morski znaleźli. Niewykształceni, niemyślący o klejących się do naszych pieniędzy łapkach PiSiewicze w akcji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej