Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DOWÓDZTWO MARYNARKI WOJENNEJ WRACA DO GDYNI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W środę w Gdyni pojawił się minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, który oficjalnie zainaugurował funkcjonowanie w mieście Inspektoratu Marynarki Wojennej, przeniesionego z Warszawy!

 

Kierownictwo Marynarki Wojennej wróciło do Gdyni

Minister obrony Mariusz Błaszczak zainaugurował w środę funkcjonowanie Inspektoratu Marynarki Wojennej, przeniesionego do Gdyni. Docelowo, po reformie systemu dowodzenia, w Gdyni ma działać odtworzone Dowództwo 


- Dziś do Gdyni oficjalnie powrócił Inspektorat Marynarki Wojennej. Naprawiamy to, co zostało zepsute, m. in. poprawiamy te zmiany, które okazały się niekorzystne dla Wojska Polskiego, które wprowadziły chaos w systemie dowodzenia - powiedział Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej podczas zbiórki kadry dowódczej Marynarki Wojennej.

 

W środę szef MON zainaugurował funkcjonowanie w Gdyni Inspektoratu Marynarki Wojennej, który został przeniesiony z Warszawy. Jak zaznaczył minister, w związku z powrotem Inspektoratu Marynarki Wojennej od dziś w Gdyni zwiększy się liczba marynarzy. Po zakończeniu uroczystej zbiórki szef MON wziął udział w odprawie z kadrą dowódczą Marynarki Wojennej.

 

 

Wcześniej Dowództwo Marynarki Wojennej funkcjonowało w Gdyni do końca 2013 roku. W styczniu 2014 roku, zostało rozformowane i przeniesione do Warszawy jako Inspektorat Marynarki Wojennej.

CZAS NAJWYŻSZY !

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE

Kontradmirał

Sławomir Ziembiński

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • No dobrze, a kiedy sPiSiona stocznia Marynarki Wojennej
  przeniesie się ze skorumpowanego Radomia nad nasze polskie wybrzeże?
  Warszawa to stolica Polski. Tak to ze stolicami bywa, że pewne władze tam mogą mieć swoją siedzibę, ale Radom, zawołana, skorumpowana, PiSowska stolica, gdzie PiSowcy swoje dole od biznesmenów brali? Z woli prezesa ma być lotniskiem zapasowym dla Warszawy, choć od Warszawy to 100 km drogi już dziś nie mogącej przenieść ruchu, Czy nadal ma być siedzibą stoczni marynarki wojennej, choć do brzegu Bałtyku ok. 300 km? No nic, póki Polacy się z rozumem nie spotkają, PiS wykopie nam kanał, którym spławią podwodne lotniskowce Macierewicza.
 • Bardzo dobra wiadomość
  Także dla Gdyni.

  Tak przy okazji, czy Autor jest faktycznie kontradmirałem, jakim się tytułuje?
 • OD TRZECH LAT JESTEM KONTRADMIRAŁEM I DOWÓDCĄ Morskich Drużyn Strzeleckich
  Informacje i filmy z mojego pasowania przez Komendanta Polskich Drużyn Strzeleckich Generała Jana Gustawa Grudniewskigo są dostępne w internecie.

  Pozdrowienia z Gdańska
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej