Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1590 postów 282 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SZCZĘKI 2 W GDAŃSKU ZAŁOŻYŁA STRAŻ MIEJSKA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU W GDAŃSKU prowadzi droga mało w sobotę uczęszczana.Mimo to parkującym tam samochodom założono dwie szczęki, choć chodnik jest zasypany liśćmi i gałęzie drzew nie daja chodzić.Za to jest ZAKAZ ZATRZYMYWANIA!

Dostałem ostatnio inforamację , że w Gdańsku Strażnicy Miejscy dostali polecenie od Prezydenta Pawła Adamowicza, aby nakładali na mieszkańców Gdańska jak najwiecej mandatów!Według wyliczeń w tym roku ma ich być dwa razy więcej niż w roku poprzednim !Jak widać na obrazku plan Strażnicy Miejscy w Gdańsku sukcesywnie i skawpliwie wykonują i zakładają wszędzie na koła samochodów szczęki tam , gdzie nie zgodnie z przepisami auta parkują......Mieszakńcy Gdańska zbytnio nie kochają Strażników , bo gdzie indziej jak ich potrzeba do interwencji,  to ich tam akurat nie ma!
Prezydent ma więcej pieniędzy w Budżecie Miasta Gdanska , ale czy, to po to li tylko jest Straż MIejska powołana?W niektórych miastach zlikwidowano taką strukturę przkazując większe nakłady na sprzęt dla Policji!?A co na taką propozycję powiedzieliby mieszkańcy naszego Starego Miasta Gdańska?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

SZCZĘKI "DWA "ZAŁÓŻYLI STRAŻNICY MIEJSCY  NA DWA SAMOCHODY NA BOCZNEJ MAŁO UCZĘSZCZANEJ  DRODZE  DOJAZDOWEJ DO AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej