Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SENIORZY ZA 5 ZŁ NA BASEN W PAŹDZIERNIKU W GDAŃSKU!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

OKAZŁO SIĘ , ŻE TAK PISAŁO NA KOLOROWYCH PLAKATACH W CAŁYM GDAŃSKU.Wziąłem więc 5 zł, sprzęt na pływalnie i udałem się wraz z operatorka kamery na PŁYWALNIE GDAŃSK-STOGI aby sobie tam popływać.Okazało się, że mam jednak zapłacić 9 zł!?

 

Chodząc po Gdańsku zobaczyłem plakaty informujące , że SENIORZY w Gdańsku mogą korzystać przez CAŁY PAŹDZIERNIK 2018 r. z besenów MOSiR-u w Gdańsku.ponieważ kandydowałem do Rady Miasta GDAŃSKA , to dotąd nie miałem czasu, aby wybrać sie na BASEN a jestem Radnym Dzielnicy STOGI.
Dnia 27 pażdziernika wziąłem 5 zł i komplet sprzętów potrzebych do pływania i około godziny 9-tej udałem się na BASEN na STOGACH.Towarzyszyła mi operatorka kamery Pomorskiej TV NARODOWEJ.Po właczeniu kamery przy budynku PŁAYWALNI STOGI weszliśmy do góry i zapytałem się panią siedzącą za kontuarem czy mogę kupić bilet dla SENIEORA za 5 zł , cyli tak jak to napisano na plakacie?Pani poinformowałe mnie, że dziś jest SOBOTA a w SOBOTĘ I NIEDZIELEĘ SENIOERZY mają płacić normalnie tak jak wszyscy mieszkańcy GDAŃSKA.Tłumaczyłem pani , że na żadnym plakacie wywioszonym w całym GDAŃSKU takiej , to informacji NIE MA!
Pani stwierdziła , że informację mozna znaleźć na stronie interntowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdansku placówki podległej Prezydentowi Gdańska i ona musi przestrzegać takiej procedury!
SENIORZY KUPCIE SOBIE KOMPUTERY, TO NIE BĘDZIECIE NARAŻENI NA PAWŁA ADAMOWICZA DLA WAS SPECJALNE ....BAJERY!?

Pomorska TELWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.NEON24.PL

 

FILM ZROBIONY DZIŚ NA PŁYWALNI W GDAŃSKU STOGACH:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej