Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PIOTR RYBAK I KSIĄDZ MIĘDLAR NA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WE WROŁAWIU 11 LISTOPADA!Manifestacja w końcowej fazie została RZWIĄZANA z polecenia Prezydenta Dutkiewicza.Spotkało się to z komentarzem organizatorów , mają oni w dupie dyktat Brukseli!Okrzyki "precz z komuną"i dyskrminowaniu POLAKÓW przez WŁADZE!?

 "Bierzcie to ścierwo panowie, to jest niepodległość, kur...a!", "Idźcie się kur...y wszyscy podpalić najlepiej! Jeb...ć was", "Przyzwoitości wam brakuje, szmaty" - wydzierają się narodowcy do grupki osób stojących obok z transparentem "Są granice przyzwoitości". A były ksiądz Jacek Międlar przez megafon prowokuje dalej: "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę". To sceny z ubiegłorocznego marszu narodowców we Wrocławiu. Efekt demonstracji to kilka poturbowanych osób i podpalone racą włosy. To jeden z głównych powodów, dla których prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz chce zakazać organizacji demonstracji 11 listopada. - Żaden przyzwoity wrocławianin nie ma prawa wziąć udziału w tym marszu - stanowczo stwierdza Dutkiewicz. Czy ma rację? Oceńcie sami - obejrzyjcie film.

Czytaj więcej: https://gazetawroclawska.pl/bierzcie-to-scierwo-to-jest-niepodleglosc-kur-oto-dlaczego-miasto-nie-chce-marszu-narodowcow-zobacz-film/ar/13653414?utm_source=traqli&utm_medium=newsletter&utm_campaign=gazetawroclawska&tqid=i_K5dSo_GVUBQEV.c4VX4We497.ndhdDnFRMGfjE

 

 PEŁNY DOKUMENT Z MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI WE WROCŁAWIU :

www.youtube.com/watch

MICHALKIEWICZ OPOWIADA JAK POSTRZEGA MARSZ NIEPODLEŁOŚCI W WARSZAWIE?CZY POLSKA SAMA WYRZEKŁA SIĘ SUWERENNOŚCI?:

www.youtube.com/watch

PIKIETA PT. UWOLNIĆ BASIĘ POLESZUK SFILMOWANA PRZEZ EMISJA TV:

www.youtube.com/watch

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej