Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1459 postów 241 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PIKIETA PT.UWOLNIĆ BASIĘ POLESZUK

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziewczyna dostała 4 miesiące do odsiadki za.....podrapanie POLICJANTA.Odsiaduje a przed Ministerstwem Sprawiedliwości spotkali się demostrujący Zygmunt Miernik i Piotr Rybak oraz działacz Wolnych Związków Zawodowych.Basia jest WIĘŹNIEM POLITYCZNYM!

Wczoraj setki tysięcy Polaków świętowało niepodległość. Nie było wśród nich odważnej młodej patriotki - Barbary Poleszuk, organizatorki hajnowskiego Marszu Żołnierzy Wyklętych. 11 listopada Basia spędziła w więzieniu do którego trafiła za swoje poglądy. Oficjalnie skazana za napaść na funkcjonariusza policji, od dawna nie miała lekkiego życia w swych rodzinnych stronach.

Grupa działaczy narodowych zorganizowała dziś protest pod siedzibą ministerstwa sprawiedliwości w Warszawie, którego celem jest natychmiastowe zwolnienie z więzienia tej dzielnej młodej POLKI!

 

 

  RELACJA Z PIKIETY ZROBIONA PRZEZ EMISJA TV ,  WYPOWIADA SIĘ PIOTR RYBAK I ZYGMUNT MIERNIK I INNI:

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • za duraczenie
  zasłużona pała
  za promowanie ukra-pała
 • @kfakfa 20:29:11
  Czy ktoś myśli że Polska , zapomniała o nielegalnym przewrocie na majdanie . No pasaran . Salute Amigo .https://i.ytimg.com/vi/7jHHxohMM4Y/maxresdefault.jpg
 • Chuliganów należy karać.
  Barbara Poleszuk nie jest żadnym więźniem politycznym. Spędzi cztery miesiące za kratkami za chuligaństwo. Niech ten czas wykorzysta na osobiste przemyślenia.
 • @Repsol 20:46:53
  Nie miałbym nic przeciwko temu żeby mnie podrapała:-)
 • @zbig71 21:58:41
  Nekrofil ?. Salute :)))))
 • @AgnieszkaS 21:53:07
  Polecam . https://plus.poranny.pl/awantura-na-festynie-kupalle-w-bialowiezy-obrona-takie-rany-moga-powstac-tez-przy-goleniu/ar/12348451
 • @zbig71 21:58:41
  A fe,
  przecież to dzieciuch, chociaż 26-letni.
 • @ Autor
  Panie Ziembiński,
  jest Pan już w tym wieku, który zobowiązuje do przemyśleń i refleksji.
  A zatem, najpierw sprawdzamy informacje dotyczące jakiegoś zdarzenia, analizujemy, czyli myślimy, a potem wypowiadamy publicznie swoją opinię.

  D.Kosiur
 • ADWOCE @Rzeczpospolita 00:55:08
  Ja tu nie zamieściłem żadnej sojej opini , jeno opublikowałem film eMisja TV oraz udostępniłem opis do neigo!Wcale tu niema mojego komentarza!

  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl
 • @zbig71 21:58:41
  Przed, czy po?
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 06:00:14
  Ma Pan rację,
  przepraszam,
  zagalopowałem się. Faktycznie nie wygłosił Pan swojej opinii.

  Mam jednak prawo podejrzewać, że powtórzenie informacji (czyli nagłaśnianie sprawy) o pikiecie bez słowa komentarza jest wyrazem poparcia dla pikietujących i uwięzionej.
 • @Rzeczpospolita 13:17:42
  "Mam jednak prawo podejrzewać, że powtórzenie informacji (czyli nagłaśnianie sprawy) o pikiecie bez słowa komentarza jest wyrazem"

  Nie, nie ma Pan prawa. To się nazywa insynuacja.
 • @Rzeczpospolita 00:52:08
  Coś pań taki wybredny?
 • @Repsol 22:05:18
  Nie ma jak drapanko
 • @zbig71 16:59:02
  Nie wybredny, a przyzwoity.
 • @Pedant 15:48:48
  To jest logiczne wnioskowanie, a nie insynuacja.
  Insynuacja byłaby wtedy, gdyby nic nie wskazywało na taką możliwość.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:00:15
  W trakcie
 • @Pedant 15:48:48
  "Nie, nie ma Pan prawa. To się nazywa insynuacja."
  /Pedant/

  Normalnie, gdyby chodziło tylko o sam skopiowany tekst, to miałby Pan oczywistą rację.

  Jednak do wspomnianego tekstu dołączona jest fotografia protestującej grupy ludzi, a w czołówce tego podchodu jest Czerwony Korsarz (ubrany na czarno, w samym środku).

  Wizerunek należy przyjąć jako zdecydowaną opinię autora bloga, Sławomira Ziębińskiego, i nie mającą wątpliwości deklarację jego poglądów.

  A gdyby nawet przedstawiony na fotografii tłum nie był zgromadzeniem osób, które protestowały przeciwko uwięzieniu pani Poleszczuk, tylko jakimś innym, to i tak wizualnie manifestowanych intencji pana Ziębińskiego fakt ten by nie zmienił.
 • Adwoce @AgnieszkaS 18:55:45
  Totalne nieporozumienie , bo na zdjęciu jestem na DEMONSTRACJI wraz Piotrem Dudą, przeciwko Rzadowi TUSKA - jego złoty pomnik w tle!
  To , że poruszam ten temat, to nie znaczy , ze ja się opowaidam za czy przeciw.Ta cała DYSKUSJA jeat poroniona, bo zamiast rozmawiać o meritum insynujecie mi odpwiadanie sie ZA , czego nie potwierdzam ani nie zprzeczam!Nie jestem orędownikiem Piotra Rybaka a z Zygmuntem Miernikiem robiłem wspólną demonstrację onegdaj pod studnią NEPTUNA w Gdańsku przeciw BEZROBOCIU i POLICJA też mi w niejdnej demostracji przeszkadzała atakując mnie a więc wiem z autopsji , jak to jest!!Ponadto razem z Miernikiem plynąłem TRATWĄ w REJSIE SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ z Tyńca Wisłą do Skowronek!

  Pozdrawiam moich zwolenników i przeciwników z Gdanska
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
 • Jaka Basia?
  To dorosła kobieta więc Barbara. Po drugie to ponoć Ukrainka.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 20:01:34
  Dlaczego nie napiszecie, że w przeszłości była już karana za napaść na policjanta...a drapanie jest jedną z form napaści i stanowi przestępstwo nieporównywalne z wykroczeniem podania nieprawdziwych danych osobowych albo biernego blokowania marszu. Zamienią jej areszt na dozór elektroniczny w przyszłym tygodniu na wniosek prokuratury.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej