Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

AFERA ZA AFERĄ, CZYLI KARUZELA POLSKA, TERAZ KNF!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Widać od lat z Polski przekaz AFER idzie ŚWIAT.Okazuje się , że system bankowy i finansowy od lat jest przez tych samych ludzi czyli wychowanków onegdaj Rządu prof.Balcerowicza.To ludzie z tamtych czasów funkcjonują w POLSKIM systemie finansowym!

 Onegdaj w latach jeszcze 90 tych , kiedy mieliśmy w wyniku reform prof.Balcerowicza ponad 3 mln BEZROBOTNYCH W POLSCE , to ja wtenczas pełniłem  funkcje Prezesa Zarządu Głównego POLSKIEJ ORGANIZACJI BEZROBOTNYCH , czyli stowarzyszenia działającego w całej POLSCE.Pamiętam , że wtenczas zmuszony byłem jeździć do Warszawy i spotykać się z Januszem Lewandowskim , bo dostałem cynk od moich BEZROBOTNYCH , że likwidują jedyną fabrykę pumeksu w POLSCE,  który to razem z panem Glapińskim robili przekształcenia własnościowe polskiej gospodarki!?

Dzisiaj prof.Glapiński jest prezesem NARODOWEGO BANKU POLSKI ,  gdzie poprzednio była Hanna Gronkiwicz - Waltz a więc widać jak długo CI SAMI ludzie koagulują na najważniejszych stanowiskach w Rzeczypospolitej Polskiej.

Domniemywać można ,    że skoro przez tyle lat stale są we WŁADZY ci sami ludzie ,  to czy my POLACY możemy zobaczyć jakąś RZECZYWISTĄ ZMIANE w systemie jej sprawowania?Przez te wszystkie lata te PSEUDO ELITY w Polsce wytworzyły ze sobą sieć wzajemnych powiązań i wzajemnych uzależnień ,  że praktycznie NIE MA  MOCNYCH, aby to PRZECIĄĆ!

 Widać jak w zwierciadle teraz , że nawet nowi POLITYCY szybko wchdzą w tą MOZAIKĘ i bardzo krótkim czasie RZĄDZĄ w tym samym stylu bo SYSTEM na nic innego im nie POZWOLI!

Wybory nic na tym firnamęcie nie zmieniają ,  bo PO I PIS stale są u WŁADZY a KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE!

Założenie nowej  silnej i niezależnej PARTII też jest awykonalne , bo w dobie dzisiejszych technik łatwo ją przejąć i sterować albo rozwalić od środka!?

Mam więc do WAS pytanie nasi czytelnicy,   co można by zrobić, aby rozwalić ten SYSTEM SPRAWOWANIA WŁADZY AFERALNEJ ,  gdzie strzelają co jakiś czas TAŚMAMI PRAWDY!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Bardzo dobra i potrzebna notka.

  Żeby coś zmienić to najpierw trzeba zamknąć drzwi do przeszłości, a więc przede wszystkim rozliczyć i usunąć patologie.

  Tego nie ma to i patologie się pogłębiają.
  Ba, same partie to patologia sfery polityki sama w sobie.


  - Nie ma partii które by nie były podwieszone pod jakieś oligarchie - i żeby to chociaż krajowe, ale gdzie tam - zdrada na każdym kroku.
  Jednego dla odwrócenia uwagi zamknęli za podejrzenie zdrady, a sami zdradzają że trudno bardziej.
  PO to byli bandyci i złodzieje - ile tysięcy ich siedzi.
  Dobra zmiana - dobre z nich gagatki, dobre z z nich qwy i złodzieje.

  Można to ciągnąć, można się przezbywać kto gorszy, tylko po co?

  Źle się dzieje że Neonowcy (i większość Polaków) dzielą się pod wpływem emocji na krytycznych raz wobec jednej strony konfliktu a raz wobec drugiej.

  Z takich dyskusji psu na buty nie będzie.

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQnGz8sUchzxV2RLpSDE5Dw1WsEZ4qO0X5_kyOryjeT7FlLYpEG

  Mało tego - nawet wybory nic a nic nie zmienią. Ot, pieski się pogryzą pod dywanem, a jak się zmęczą to zgodnie poszukają "michy na już" (chętnych by korumpować nie brakuje).

  Mało tego - żadna nowa partia nie ma szans przeciw zjednoczonym watahom.

  Najkrzykliwsi szybko by zostali wchłonięci przez stare partie, reszta by straciła znaczenie.

  I robi się "powtórka z rozrywki" i "właśnie leci kabarecik" i "igrzyska dla gawiedzi. Wszystko tu już było. Anarchia rośnie.
  A kto taki ma korzyści niezależnie od tego czy jest dobrze, czy jest źle (zwłaszcza gdy jest źle, gdy ogół popada w sytuacje braków i konieczności, bo za zyskami jeszcze idzie i władza tych co mają (choćby i kradzione)); komu każdy ruch w interesie nabija zysków?

  Czy trudno zauważyć że ten kabarecik się nazywa "Kłóćcie się kłóćcie, a my wam zamienimy wolność w niewolę a demokrację już bez fasad i osłonek w faszyzm"?


  Jeden Czerwony Korsarz z Gdańska coś sensownego napisał, a tu ani komentarzy ani ocen (oprócz mojej piątki już dawno).


  Czy tego już ktoś nie mówił, że trzeba tu stanowczego "Wszyscy won"!
  - Że trzeba delegalizacji wszystkich partii?
  - Że trzeba rządów fachowców - bezpartyjnych patriotów Narodu Polskiego?
 • plebs jest problemem
  Plebs - Typowy Polak, który czuje się poniżony przez swą polskość.

  Zeby się coś zmieniło drogi panie to najpierw zwykly szary "zjadacz chleba" nie może w gruncie rzeczy być taki sam tylko działać inaczej tzn za pomocą innych danych mu srodków.

  Tzn mentalność ludzka , wychowanie, zasady i paradygmaty muszą być ludzkie, godne i wartościowe. Kazdy człowiek musi szanować siebie oraz innych i wymagać szanowania od tych.

  Dzis mało kto ma szacunek do siebie samego przez brak tożsamości i wobec tego pozwalają na to by pluć im na parszywe ryje. Gdyby tylko dno/plebs dostało się na te same posadki to biedronkowcy zaczęliby rozkradać Kraj w taki sam sposób jak przekupna "elita" . Plebs nie wyje bo jest obrażony za niegodne potraktowanie, plebs wyje bo nie dostał udziału w rabunku.


  Poki "Andrzej i Halina" będą dnem , ktorzy liczą choć na chwilę w zyciu na totolotka, teleturniej lub posadkę w ktorej mogliby sie nakrasc kosztem innych (Amber Gold) i tego typu smietnik bedzie tak dalej.

  Poki plebs pozostanie plebsem , elita tego plebsu bedzie go tak traktowac, dlatego ze ten, sam się o to prosi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej