Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DZIELNI STRAŻACY PRZYJECHALI Z DRABINĄ W GDAŃSKU I

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po jej rozłożeniu wjechali na drugie piętro i .....włąmali się przy pomocy łomu przez okno do mieszkania.Tam okazało się , że nikogo jednak nie ma....Za to woda pływała po podłodze i zalewała wszystkie mieszkania pod tym !?

Pisząc notkę w www.neon24.pl o ZMIANIE GODŁA POLSKI na to które było w roku 1919 r. usłyszałem sygnał Straży Pożarnej i wyjrzałem przez okno.Okazało się , że Straż Pożarna zatrzymała się na sygnałach świetlnych pod blokiem przy ul.Niskiej.Ubrałem sie , zabrałem kamerę i mimo przejmującego zimna poszedłem na miejsce zdarzenia.Po przybyciu do wozu Straży Pożarnej przy bloku dowiedziałem się , że na drugim piętrze jest duży wyciek wody ale mieszkania z którego ona leci nikt nie chce otworzyć!?Po chwili przyjechała specjalna drabina strażacka z balkonikiem.Podjechała ona z drugiej strony budynku i rozstawiła swoje podpory.Był problem z jej uruchomieniem ale w końcu ruszyła drabina , która zabrała do kosza dwóch strażaków.Dojechali oni balkonikiem do okna mieszkania i próbowali pukając wywołać jego właściciela.Następnie strażak łomem podważał framugę okna, aby wejśc do mieszkania.W końcu okno odpuściło i jeden ze strażaków wszedł do środka i przekazał informację dowódcy , że jest woda w mieszkaniu.Wszedł po chwili i drugi strażak i poszli otworzyć drzwi na klatkę schodową.Okazało się , że mieszkanie było puste lecz woda tam się lała i zalewała sąsiadów poniżej!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 FLMY DOKUMENTUJĄCE AKCJE NA DRABINIE  STRAŻAKÓW PRZY ULICY NISKIEJ NA STOGACH W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

STRAŻACY NA WIELKIEJ DRABINIE PRZY BLOKU NA ULICY NISKIEJ!:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej