Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1705 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DZIELNI STRAŻACY PRZYJECHALI Z DRABINĄ W GDAŃSKU I

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po jej rozłożeniu wjechali na drugie piętro i .....włąmali się przy pomocy łomu przez okno do mieszkania.Tam okazało się , że nikogo jednak nie ma....Za to woda pływała po podłodze i zalewała wszystkie mieszkania pod tym !?

Pisząc notkę w www.neon24.pl o ZMIANIE GODŁA POLSKI na to które było w roku 1919 r. usłyszałem sygnał Straży Pożarnej i wyjrzałem przez okno.Okazało się , że Straż Pożarna zatrzymała się na sygnałach świetlnych pod blokiem przy ul.Niskiej.Ubrałem sie , zabrałem kamerę i mimo przejmującego zimna poszedłem na miejsce zdarzenia.Po przybyciu do wozu Straży Pożarnej przy bloku dowiedziałem się , że na drugim piętrze jest duży wyciek wody ale mieszkania z którego ona leci nikt nie chce otworzyć!?Po chwili przyjechała specjalna drabina strażacka z balkonikiem.Podjechała ona z drugiej strony budynku i rozstawiła swoje podpory.Był problem z jej uruchomieniem ale w końcu ruszyła drabina , która zabrała do kosza dwóch strażaków.Dojechali oni balkonikiem do okna mieszkania i próbowali pukając wywołać jego właściciela.Następnie strażak łomem podważał framugę okna, aby wejśc do mieszkania.W końcu okno odpuściło i jeden ze strażaków wszedł do środka i przekazał informację dowódcy , że jest woda w mieszkaniu.Wszedł po chwili i drugi strażak i poszli otworzyć drzwi na klatkę schodową.Okazało się , że mieszkanie było puste lecz woda tam się lała i zalewała sąsiadów poniżej!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 FLMY DOKUMENTUJĄCE AKCJE NA DRABINIE  STRAŻAKÓW PRZY ULICY NISKIEJ NA STOGACH W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

STRAŻACY NA WIELKIEJ DRABINIE PRZY BLOKU NA ULICY NISKIEJ!:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej