Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

GALA HELSKIEJ FUNDACJI SAPERE AUDE W GDYNI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

znaczy MIEJ OWAGĘ BYĆ MĄDRYM!Marek Chroń Prezes tej fundacji a taże Przewodniczący Rady Miasta na HELU zgromadził znamienitych gości takich jak córka LECHA WAŁĘSY , mąż HENRYKI KRZYWONOS oraz Rektor Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni.

ROZMOWA Z PANEM TOMASZEM BIAŁASEM REKTOREM WYŻSZEJ SZKOŁY ADMINISTRACJI I BIZNESU W GDYNI:

www.youtube.com/watch

 

HELSKA Fundacja SAPERE AUDE działa już ponad dwa lata i już może się pochwalić ciekawymi działaniami.Pomaga ona studentom , uczniom szkół średnich i podstawowych.Swój akces do tego projektu może zgłaszać każda szkoła i uczelnia z terenu Rzeczypospolitej Polskiej.Prezesem Helskiej Fundacji SAPERE AUDE jest Marek Chroń radny miasta HELU , który ostatnio został tam wybrany na Przewodniczącego tej Rady.W dniu 23 listopada odbyła się Wielka GALA w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu na której, to uhonorwano statuetkami PRZYJACIÓŁ fundacji a także i zdolną młodzież.Przybyło wielu zaproszonych gosći takich jak, córka Lecha Wałęsy , mąż Henryki Krzywonos oraz dr Tomasz Białas REKTOR WSAIB w Gdyni.
Impreza miała też i występy artystyczne , ktore cieszyły się duży zainteresowniem uczestników.Udało mi się porozmawiać z Markiem Chroń Prezesem w/w FUNDACJI.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

WYWIAD  Z MARKIEM CHROŃ PREZESEM HELSKIEJ FUNDACJI SAPERE AUDE :

www.youtube.com/watch

 

PLEY LISTA Z FILMAMI Z GALI HELSKIEJ FUNDACJI SAPERE AUDE W A AULI WSAIB W GDYNI:

www.youtube.com/playlist

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej