Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

GALA HELSKIEJ FUNDACJI SAPERE AUDE W GDYNI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

znaczy MIEJ OWAGĘ BYĆ MĄDRYM!Marek Chroń Prezes tej fundacji a taże Przewodniczący Rady Miasta na HELU zgromadził znamienitych gości takich jak córka LECHA WAŁĘSY , mąż HENRYKI KRZYWONOS oraz Rektor Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni.

ROZMOWA Z PANEM TOMASZEM BIAŁASEM REKTOREM WYŻSZEJ SZKOŁY ADMINISTRACJI I BIZNESU W GDYNI:

www.youtube.com/watch

 

HELSKA Fundacja SAPERE AUDE działa już ponad dwa lata i już może się pochwalić ciekawymi działaniami.Pomaga ona studentom , uczniom szkół średnich i podstawowych.Swój akces do tego projektu może zgłaszać każda szkoła i uczelnia z terenu Rzeczypospolitej Polskiej.Prezesem Helskiej Fundacji SAPERE AUDE jest Marek Chroń radny miasta HELU , który ostatnio został tam wybrany na Przewodniczącego tej Rady.W dniu 23 listopada odbyła się Wielka GALA w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu na której, to uhonorwano statuetkami PRZYJACIÓŁ fundacji a także i zdolną młodzież.Przybyło wielu zaproszonych gosći takich jak, córka Lecha Wałęsy , mąż Henryki Krzywonos oraz dr Tomasz Białas REKTOR WSAIB w Gdyni.
Impreza miała też i występy artystyczne , ktore cieszyły się duży zainteresowniem uczestników.Udało mi się porozmawiać z Markiem Chroń Prezesem w/w FUNDACJI.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

WYWIAD  Z MARKIEM CHROŃ PREZESEM HELSKIEJ FUNDACJI SAPERE AUDE :

www.youtube.com/watch

 

PLEY LISTA Z FILMAMI Z GALI HELSKIEJ FUNDACJI SAPERE AUDE W A AULI WSAIB W GDYNI:

www.youtube.com/playlist

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej