Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1751 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

FRANCUZI WALCZĄ NA ULICACH, ANGLICY ZROBILI BREKSIT!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A MY POLACY POZWALAMY TRYBUNAŁOWI UE NARZUCAĆ SWOJE PRAWO.Sejm RP i Senat RP już przegłosowali cofnięcie polskiego Wymiaru Sprawiedliwości o rok wstecz!Wszyscy POLACY wiedzą już , że nasz Rząd wykonuje DYSPOZYCJE UE!A SWERENNOŚĆ POLSKI GDZIE?

NA GÓRNYM ZDJĘCIU SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ MORSKICH DRUŻYN STRZELECKICH MÓWI DO JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO PREZESA PIS-u. SKOWRONKACH...

 

 
POLSKA DLA POLAKÓW , tak ma być a nie inaczej!DZIŚ PO TYM JAK RZĄD SIĘ UKORZYŁ PO DECYZJI TRYBUNAŁU UE I SZYBKO STWORZYŁ NOWĄ USTAWĘ O SN NIKT JUŻ NIE MA WĄTPLIWOŚCI , ŻE NIE MAMY SUWERENNOŚCI!TRZEBA O NIĄ WALCZYĆ POLACY!

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
Kontradmirał
Sławomir Ziembiński

 

 STRONNICTWO NARODOWE ZROBIŁO WIEC POD POMNIKIEM  ROMANA DMOWSKIGO I TAM UJAWNIŁO FAKTY MAŁO ZNANE POLAKOM O NIEMCACH I ŻYDACH:

www.youtube.com/watch

FRANCJA PŁONIE ,  DEMONSTRANCI CHCĄ USTĄPIENIA MACRONA:

www.youtube.com/watch

 

CZEKAM NA WASZE KOMENTARZE DO TEMATU SUWERENNOŚĆI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej