Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1751 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

UKRAINA DOSTANIE W PREZENCIE 500 MLN EURO OD UE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

JEST TO NAGRODA ZA PRZEPROWADZONE...REFORMY!? No cóż, zapewne wystarczy to na zkupienie nowych okrętów i utrzymanie się przy władzy Prezydenta Poroszenki. Ukraina nie jest członkiem Unii Europejskiej ale ma jej wielkie finasowe wsparcie!?

Naszej fundacji SŁAWPOL brakuje tylko 35 mln na dokończenie budowy okrętu długości 45 metrów ale UE nie chce nam dołóżyć!?

Ukraina otrzyma 500 milionów euro wsparcia od Unii Europejskiej. Jest to część makrofinansowej pomocy Brukseli dla Ukrainy. Ukraińskie władze oceniają pomoc jako akt wsparcia w obliczu rosyjskiej agresji.

O przyznaniu pół miliarda euro przez Unię poinformował Petro Poroszenko. Ukraiński prezydent napisał na swoim koncie na Facebooku, że jest wdzięczny Komisji Europejskiej za zatwierdzenie wypłaty. Jak ocenił, jest to ważny sygnał niezmiennego wsparcia Unii Europejskiej w warunkach ostatnich działań ze strony rosyjskiego agresora.

500 milionów euro z Unii to pierwsza transza czwartego już programu makrofinansowej pomocy kierowanej z Brukseli do Kijowa. Do tej pory od 2014 roku Unia przeznaczyła 3 miliardy 300 milionów euro pomocy Ukrainie. Tym samym jest to największa pomoc przekazana przez Unię państwu, które nie jest członkiem wspólnoty.

Co nasi czytelnicy sądzą w tym temacie?

red.Sławomir Ziembiński

KOMENTARZE

 • Ukradna te pieniadze na mur.
  Udzielane krajom pomoce, pozyczki nie sa rozliczane wedruja do prywatnych kieszeni.
 • @staszek kieliszek 02:42:59
  Polscy studenci zatrzymani we Lwowie opuszczą Ukrainę. Jest decyzja sądu. Według doniesień, które pojawiły się dziś w mediach, ukraiński sąd zadecydował o grzywnie dla studentów oraz o jednoczesnym zwróceniu im paszportów. Informację tę potwierdził dla PAP przebywający w Kijowie szef polskiej dyplomacji. Bardzo dobrze! Teraz powinni dokonać wymiany na przejściu w Medyce-Szeginie: oni nam oddają naszych 3 studentów, a my im te 33 tysiące, co to "studiują" u nas na nasz koszt!
 • @staszek kieliszek 02:42:59
  Na 100% rozkradną jak poprzednie w tym te od nas, które im Duda zawiózł w prezencie nie pytając nas Polaków o zgodę.
 • Autor
  Aktualna UE jest nie tylko faszystowska ale i syjonistyczna, i terrorystyczna, i wroga względem swoich narodów składowych.
  UE Finansuje krainę U, bo pasuje jej taki zewnętrzny banderowsko-syjonistyczny sojusznik, czyli uzależniony od KE, łatwy do uruchomienia straszak na narody Europy.
  Antynarodowy rząd warszawski zresztą też się tu niczym nie różni od KE, też "pożycza" "na wieczne oddanie", też z wykorzystaniem Ukrów intensywnie buduje kadry "polskiej" policji, i też buduje swoje groźby względem Narodu Polskiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej