Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ANGLICY, BREKSIT I JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GDAŃSKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Gdańsku trwa JARMARK BOŻONARODZENIOWY na którym pojawili się ANGLICY.Polskie Lasy Państwowe ustawiły tam swój namiot i leśnicy zagrali na ROGACH.Jest KARUZELA I SZOPKA ZAPRASZAMY DO GDAŃSKA PO ZAKUPY NA ŚW.MIKOŁAJA.

 

KATOWNIA W GDAŃSKU

W grudniu 2018 w Gdańsku, jak co roku jest organizowany JARMARK BOZONARODZENIOWY.Pomorska TV NARODOWA udala się tam z kamerą , aby zobaczyć co można tam zakupić oraz jakie tam mają atrakcje dla przybyszów.Okazało się , ze jak co roku działa tam KARUZELA a taże jest TRON dla Świętego MIKOŁAJA.Tym razem zasiadał na nim Gdański LEW i częstował cukierkami a dzieci sobie robiły z nim zdjęcia.Nie zabrało też i RENIFERÓW z saniami i z choinkami,Byli też myśliwi, którzy dali piękny koncert i na rogach.POLSKIE LASY PAŃSTWOWE postawiły swój namiot , gdzie można było samemu tworzyć stroiki na świąteczne stoły.Generalnie można tam też i wypić grzańca i to nawet z...rumem a także i kupić różne wyroby artystyczne pod choinkę
.JARMARK BOŻONARODZENIOWY JEST NA TARGU DRZEWNYM W GDAŃSKU OBOK KATOWNI I TEATRU WYBRZEŻE I ZAPRASZA WSZYSTKICH DO 11 -go STYCZNIA 2019 r.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

KARUZELA SIĘ KRĘCI POD KATOWNIĄ W GDAŃSKU JEST I SZOPKA A NAWET TRON:

www.youtube.com/watch

ANGLICY POJAWLI  SIE W GDAŃSKU NA JRMARKU BOŻONARODZENIOWYM :

www.youtube.com/watch

LESNICY ZAGRALI PIĘKNIE NA SWYCH ROGACH POD NARODOWYM BANKIEM POLSKIM W GDANSKU:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Autor
    "W Gdańsku trwa JARMARK BOŻONARODZENIOWY na którym pojawili się ANGLICY."

    Trochę za wcześnie, ale mnie bardziej martwią ci Anglicy. Czego oni tam szukali? Historia uczy że to raczej złowieszcze duchy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej