Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

AMERYKAŃSKA MYSZ WPŁYNĘŁA NA WODY ROSJI?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na Rosyjskie wody terytorialne zawitał niszczyciel USA z Floty Pacyfiku.Popłynął on wokół Wielkiej Zatoki Piotra , aby zakwestionowaćnadmierne morskie roszczenia Rosji i wspierać prawa wolności i legalne korzystnie z morza!

Amerykańska mysz wślizgnęła się do drzwi domu, w którym mieszka niedźwiedź i była zadowolona, ​​aż do gówna ... W ten sposób można powiedzieć w prosty sposób, że wszystkie media przekazały wiadomość, że amerykański niszczyciel rakiet McCampbell przeszedł w środę w bezpośrednim sąsiedztwie Peter the Great Bay w Primorye, gdzie znajduje się baza Pacyfiku marynarka wojenna Rosji

Według przedstawiciela samej myszy, Rachel McMarr, przedstawiciel amerykańskiej Floty Pacyfiku, "McCampbell popłynął wokół Wielkiej Zatoki Piotra, aby zakwestionować nadmierne morskie roszczenia Rosji i wspierać prawa, wolności i legalne korzystanie z morza, które jest do dyspozycji Stanów Zjednoczonych i innych krajów."

Ponadto przedstawiciel myszy podkreślił, że Waszyngton nie uznaje roszczeń Rosji do obszarów wodnych, stwierdzając, że Moskwa twierdzi, że obszary, które znacznie przekraczają 12 mil od wybrzeża rosyjskiego, gwarantowane przez prawo międzynarodowe.

Ale jak zwykle z koprem, rosyjskim "Oppo" i ich właścicielami z zagranicy, z bliska, "peremog" okazuje się być "zrada"! Jak się okazało, ten niszczyciel nie odważył się przekroczyć granicy Federacji Rosyjskiej i wejść na wody terytorialne. I przekazane w pewnej odległości od samej granicy ...

Cholera, rozumiem, że po incydencie z niszczycielem "Donaldem Cookem" - to prawdziwy wyczyn dla Pindos, ale cholera, nie jest konieczne hańba w taki sposób, aby pokazać go całemu światu!

Nic dziwnego, że nikt prócz bolesnego kopa i rosyjskiego "Oppo" nie był pod wrażeniem działania amerykańskiej marynarki wojennej . Użytkownicy portali społecznościowych twierdzą, że McCampbell nie ośmielił się wejść na wody terytorialne Rosji, więc rosyjscy marynarze po prostu nie zauważyli rzekomego "wyzwania".

 

ROSYJSKIE KOMENTARZE DO POWYŻSZEGO ARTYKUŁU

"Tylko zepsute powietrze!"

- napisał użytkownik karramba2.

"To co, jak próbować przestraszyć? Cholera, jak małe dzieci ... Pływały w wodach użytku publicznego, a nawet arogancji, ambicji ... Bohaterów. Czy ich spodnie są suche? "


Tak, na litość boską, pozwól ... "unosić się", możesz pomyśleć, że ktoś sprzeciwia się, ale niech nawet nie myślą o złamaniu granicy ... To od histerii Yankeesa zaczyna się, gdy tylko ktoś zdecyduje się sprawdzić ich granicę. .)

- skomentował inny użytkownik.

Takim i podobnym komentarzom towarzyszyły wiadomości o tym "incydencie".

Ale nawiasem mówiąc, czy karma, czy też najciemniejszy przyczynił się, ale w tym samym czasie, Amerykanie zostali ukarani w tym samym regionie globu, u wybrzeży Japonii, zderzyły się dwa amerykańskie samoloty wojskowe

Według agencji prasowych zderzyły się dwa amerykańskie samoloty wojskowe - bombowiec myśliwski F / A-18 i transportowiec cysterny KS-130, który wystartował z korpusu piechoty morskiej Iwakuni US w celu przeprowadzenia lotów szkoleniowych.

To wszystko - amerykańska tchórzliwa mysz, potajemnie, odważyła się wymknąć na granicy posiadania niedźwiedzia i została ukarana właśnie tam!

...

Przypomnijmy, że ostatnio Amerykanie wciąż gwałcili chińską granicę, prowadząc prowokację na Morzu Południowochińskim.

2 października chiński niszczyciel przejechał "niebezpieczną" odległość od amerykańskiego okrętu wojennego, który przeprowadził operację "zapewnienia wolności żeglugi" w pobliżu spornych wysp na Morzu Południowochińskim.

W odpowiedzi Pekin twierdził, że amerykański niszczyciel wszedł do wody bez pozwolenia, a chiński okręt natychmiast podjął niezbędne działania: sprawdził statek i ostrzegł go, by natychmiast opuścił wody.

Chiny zażądały natychmiastowego zaprzestania przez Waszyngton "prowokacyjnych działań marynarki wojennej na Morzu Południowochińskim".

"Stany Zjednoczone, pod pretekstem" wolności nawigacji ", naruszają podstawowe normy międzynarodowe, zagrażają suwerenności Chin i szkodzą stabilności regionu" - powiedziała wtedy rzeczniczka MSZ Hua Chunying.

Pomoc:

Peter the Great Bay to największa zatoka Morza Japońskiego u wybrzeży Rosji. Znajduje się na południu Kraju Nadmorskiego, pomiędzy Przylądkiem Povotorny na wschodzie a ujściem Mgły na zachodzie.

Na brzegu Zatoki Piotra Wielkiego znajdują się miasta Władywostok, Nakhodka, Bolszoj Kamen, Fokino, a także największy port rosyjski na Oceanie Spokojnym - na wschodzie.

USS McCampbell jest 35. niszczycielem serii planowanych 84 niszczycieli systemu przeciwrakietowego typu Arley Burk, którego budowa została zatwierdzona przez Kongres USA. Nazwany na cześć najbardziej produktywnego asa marynarki wojennej USA podczas drugiej wojny światowej, Davida McCampbella.

McCampbell wyposażone wyrzutni rakietowej do uruchomienia typu pionowy pocisków przeciw statków, rakiet rozpoczynający system „Tomahawk” i rury torpedowe.

Źródło ➝Rosyjski portal internetowy

A WY CO SĄDZICIE O ROSYJSKIM PODEJŚCIU DO TEMATYKI MORSKIEJ?

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE

KONTRADMIRAŁ

Sławomir Ziembiński

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Raz już po d..ie dostali , ci niosący zbrojnie cmentarny pokój . https://jeznach.neon24.pl/post/113993,kompromitacja-donalda-cooka 5* .Salut.
 • A może by tak...
  Ukraina oficjalnie zaprasza dowolny okręt US Navy - najlepiej by był okazały - do złożenia oficjalnej wizyty przyjaźni w porcie w Mariupolu.

  No i ruskie mają zagwozdkę - bo to będzie proste "sprawdzam" dla kremlinów i Putina.

  1. Przepuszczacie ten okręt?
  2. Blokujecie go?

  Morze Azowskie należy do Ukrainy, czy do Rosji? Kto tam naprawdę sprawuje suwerenność i na jakiej podstawie?

  Osobiście stawiam wtedy na ruskie podkulenie ogona - i celem odreagowania - wzmożony ostrzał Ukrainy przez ludzików, "których tam przecież nie ma"...
 • @Docent zza morza 16:38:10
  Daj pan spokój z upadliną .Najpierw elementarz następnie dyskusja . Salute .https://www.youtube.com/watch?v=PCFYBTEm1go
 • @Docent zza morza 16:38:10
  "Ukraina oficjalnie zaprasza dowolny okręt US Navy - najlepiej by był okazały - do złożenia oficjalnej wizyty przyjaźni w porcie w Mariupolu."

  Hmmm... Zaproszenie, nawet oficjalne, to zaproszenie, wizyta przyjaźni wizytą przyjaźni, bycie okazałym to bycie okazałym, ALE limit na Bosforze to.... limit na Bosforze ;-)

  Salut!
 • @Docent zza morza 16:38:10
  "Osobiście stawiam wtedy na ruskie podkulenie ogona..."

  Które będzie wyglądało tak, że:

  a. okręt usraela osiądzie na mieliźnie i Ruscy będą go "musieli" wyciągać ;-)

  b. okręt usraela "się popsuje"

  c. okręt usraela "zaplącze się" w sieci

  d. okręt usraela "zderzy się" z kutrem pancernym. "Chyba" ukraińskim ;-)

  e. dowolna kombinacja w/w.
 • Tłumaczenie
  Tłumacząc translatorem tekst w obcym języku, należy przed publikacją go dostosować, by był poprawny w języku polskim, gdyż inaczej jego czytanie przyprawia o mdłości.
 • @35stan 17:31:14 Rocznica STANU WOJENNEGO POD DOMEM LECHA WAŁĘSY!?
  Proponuję waćpanu dostosować tekst i przesłać mnie na maila , bo ja ma zbyt mało czasu , gdyż organizauje DEMONSTRACJE POD DOMEM LECHA WAŁĘSY Z OKAZJI 37 ROCZNICY WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO!
  Zapraszam do współpracy

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej